Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy ilyen lánnyal...

Mit tehetnék egy ilyen lánnyal? Teljesen leszívja az energiámat!

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy egyetemre járok (másodéves vagyok), de elég kevesen vagyunk a szakon és így mindenki ismer mindenkit. Van a szakon egy lány, akit egyszerűen nem bírok elviselni.

Tudni kell, hogy a szakról sokan összejárunk lányok, fiúk sörözni meg kocsmába esténként. De ez a csaj mindig is szúrta a szememet. Rendkívül modoros, mindig nagyon választékosan és már-már idegesítően nyalizósan beszélget mindenkivel. Értitek gondolom, közben meg igazából nem tudhatni, mi forog a fejében, csak nyalizik. Nagyon álnokoskodónak tartom a stílusát. Sokat próbál beszélni velem például a komolyzenéről, mert tudja, hogy hobbiszinten hárfáztam, most meg csellózok. Persze borzasztó hülyeségeket hord össze, hiába próbál nagyon értelmesnek tűnni, sőt, társaságban mindenféle kérdéseket tesz fel, és néha azt érzem zavarba akar hozni, de szerencsére mindre tudok válaszolni (zenei kérdések).


A másik: a fiúkkal nagyon idegesítő a viselkedése. Egész nap nyávog: "Jaj én olyan csúnya vagyok, hüp-hüp!", "Jaj, úgy elhíztam, szerinted Miska nem vagyok kicsit elhízva?", "Ne is mondjad, hogy szép vagyok, tudom, hogy nem igaz!"


Én ilyen ostoba, buta viselkedést még nem láttam. Olyan átlátszóak ezek a dumái, nyilván a dicséretet várja minden sráctól. Egész nap kesereg a sok tanulnivalón, hogy ő butább, mint itt a többiek és mostmár itthagyja az egyetemet. És hogy ő nem kell senkinek. Meg ilyenek. Látszik, hogy nem is mondja komolyan, viszont a fiúk meg rohannak utána, babusgatják, vigasztalják, és hívják állandóan bulizni. Azt szeretném még hozzátenni, hogy egy szépnek nem igazán nevezhető, meglehetősen igénytelen. Haja gyakran zsíros, az arcbőre ápolatlan, a blúza izzadásfoltos. Ja persze a Facebook-ja tele van gyönyörűen megretusált művészi fotókkal, amiknek mindnek valami olyan a címe, hogy "egy csúnya kép rólam", meg "hát ezen milyen ronda vagyok de rólam nem lehet jó fotót csinálni", meg ilyenek.


Komolyan mondom gyűlölöm ezt a lányt, a fiúk meg csapatostól kergetik. Nem mernek neki semmi csúnyát mondani. Egyszer egy barátnőm elsírta magát egy bukta vizsgája után, neki meg ugyanezen a fiúk beszólogattak, hogy "ne bőgjél már b*zmeg tisztára mint egy csecsemő" és hasonlók. Pedig szerintem a barátnőim és én kedves, ápolt, csinos lányok vagyunk, és nyitottak vagyunk a fiúk felé ahogy természetes, de ez a hisztérika minden ilyenben megakadályoz. Most nemrég össze is vesztem vele, minősíthetetlen szavakat használt rám. Az évfolyambeli rajongó fiúi el se hinnék miket mondott nekem. Most úgy látom kezdenek rám fújni (a bnőmnek mondott beszólás is a hisztérikával való veszekedésem után történt). Ez egy álszent kígyó, és nem tudok tőle megszabadulni. Egyébként sok lány is követi, rajong érte, mert nagyon gazdag, és szép holmikban, jó cipőkben jár, még ha össze is izzadságfoltozza őket.


Utálom, nem tudom, hogy nyugodhatnék bele. Megszabadulni nem lehet tőle. Még hátravan ezzel együtt 3 félévem.


22 L


2012. febr. 24. 22:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz róla semmi jót mondani, akko bár lehet hogy igazad van, de Veled van a baj.
2012. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, valóban érdemes ilyen kérdéseknél megismerni a másik felet is. Ha megismernéd ezt a feltűnési viszketegséges lányt, biztos, hogy nekem adnál igazat. Szeretném hozzátenni, hogy nemcsak engem akasztott már ki.


Egyébként szerintem jobb tanuló vagyok, csinosabb vagyok, van értelmes hobbim és néhány remek barátnőm. Amit valóban irigylek tőle: a fiúk kiemelkedő figyelme, amit szerintem érdemtelenül és gyerekes eszközökkel harcol ki magának. Szóval végülis igen, irigylem, de nem úgy, ahogy esetleg te érted. :)

2012. febr. 24. 22:54
 13/23 A kérdező kommentje:
Biztos én is rosszindulatúbb vagyok vele másfél év ismeretség után, mint ha például tegnap ismertem volna meg! Ezt belátom. Ám aki ismer hasonló személyiségű lányt, az szerintem megérti, miről beszélek.
2012. febr. 24. 22:56
 14/23 anonim ***** válasza:
Nézd, alighanem önbizalomhiány, illetve elismeréshiány a leányzó motivációja. A kérdésed az volt, hogy mit tehetnél vele. Például azt, amit egyik válaszoló írt. Találj benne két jó tulajdonságot, és alkalmas pillanatban dicsérd meg ezeket benne. A hisztijére közben ne reagálj. Ha rosszul viseled a társaságát, barátnőiddel kerüljétek el. Ha a szakról tényleg sokan jártok össze sörözni, alighanem elkerülhető, hogy ugyanahhoz az asztalhoz üljetek.
2012. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak nem mindig az a szép lány, aki nekem. És nem mindig az a jó nő. Én rajongtam a magam szemével egy osztálytársamért, olyan gyönyörűnek láttam és borzasztó féltékeny voltam a szépségére, párom nem értette mit látok benne. Aztán kiderült, hogy sokkal jobb nőnek tart egy jellemtelen, rámenős kis szürkeséget. Sokat gondolkoztam, miért és ma már sejtem: egy pasinak az a jó nő, akiből sugárzik a szexualitás. Egy hamvas, gyönyörű kis szendeséget, akire ránézel és azt mondod, te jó ég, milyen gyönyörű, ők kevésbé látnak jó nőnek, mint akire ránézel, és azt látod rajta: dugj meg. Nem azt mondom, hogy ku...rva, hanem egyszerűen ez jut eszébe róla a pasinak, na az a jó nő. Lehet brutál ronda feje, de ha a teste, a viselkedése, öltözködése ezt sugározza, akkor a pasik szemében ő lesz a jó nő. Amúgy a hamvas kis szépségbe valószínű előbb szeretnek bele, de a szexuális fantáziájukat az előző típus izgatja jobban, ez tuti.
2012. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én tudom,miről beszélsz,ismerek ilyen csajt.Nézd levegőnek,mást nem tudsz tenni.
2012. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
7%
Nem is tudod letagadni, hogy irigy vagy.
2012. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem is irigy vagy, annyira nem lehet szörnyű, ha az összes pasi oda van érte. Eleve a pasik nem szeretik a rinyákat, főleg ha igénytelenek.
2012. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Pedig ez a lány "rinya" is meg igénytelen is. A leírásom alapján valóban irigynek tűnök. Na de ha ismernétek a lányt másképpen vélekednétek (két utolsó válaszoló) ;)


Mindegy, aki tudja, milyen az ilyen nő, az megért, a többieket se hibáztatom, inkább örüljetek, hogy nem ismertek ilyen embert! :)

2012. febr. 25. 13:51
 20/23 anonim ***** válasza:

az írásod alapján nagyon irigynek tűnsz.


"szerintem a barátnőim és én kedves, ápolt, csinos lányok vagyunk, és nyitottak vagyunk a fiúk felé ahogy természetes, de ez a hisztérika minden ilyenben megakadályoz."

"Egyébként sok lány is követi, rajong érte, mert nagyon gazdag, és szép holmikban, jó cipőkben jár, még ha össze is izzadságfoltozza őket. "


Ebben a két részben benne is van a lényeg. A lány kelti maga körül a feltűnést, ti pedig sárgultok az irigységtől, amiért vele foglalkoznak helyettetek. Gondolom már akkor is rosszindulatot feltételezel, ha nem is rosszindulatúan csinál valamit. Olyan nincs, hogy valakinek egyetlen jó tulajdonsága sincsen, ezzel a viselkedéssel csak magadat járatod le.


21L

2012. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!