Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen túlterheltem magam és semmilyen támogatást nem kapok a családomtól.

Figyelt kérdés
Suli, munka, különórák. Nagyon sok mindent csinálok, holnap este 8-ig nonstop elfoglalt leszek mindenfélével (a külön óráim szükségesek, egyiket sem kedvtelésből csinálom). Csak annyit kértem anyukámtól, hogy egy levelet adjon fel a postára, cirka 15 perc lenne oda-vissza, pláne ha délelőtt megy még sor sincsen. Egész nap itthon van, ideje az akad bőven .Erre mit mond? Nincs kedve. Csak egy rohadt levelet kéne feladni a rohadt postán és már ennyit sem kérhetek. Most nagyjából úgy fogom elintézni, hogy holnap cirka 30 percet kések egy órámról, ahol persze van katalógus. Elegem van, hogy ennyit nem várhatok már el, pláne egy olyantól, aki egy fűszálat nem tesz arrébb. Ja és ez nem egyedi gond. Rendszeresen ezt csinálja . Engem küld ki a világ másik végére, mert ő lusta elmenni a saját receptjeiért, aztán mikor elkérem a kocsit azt persze nem kapom meg. Nem buszozhatok órákat. Ami azért nem vicces mikor percre pontosan ki van számítva az időm.
2012. febr. 8. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

hány éves anyukád?

beteg? miért van otthon egész nap? ki tartja el?


Te hány éves vagy? miért kell dolgoznod? vagy estire/levelezőre jársz?

2012. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Roppant egyszerű: ha ő nem képes feladni a leveledet a postán, mert nincs kedve, akkor váltsa ki a receptjeit ahogy akarja! Én aztán biztos, hogy SEMMIBEN nem segítenék neki! :S
2012. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nappali OKJ-re járok és azért kell dolgoznom, mert a saját szórakozásaimat, könyveimet én fizetem, illetve gyűjtök nyárra, meg egyebekre. Különóráim egy részét szintén én fizetem, kémia óráim vannak, mert felvételizek az orvosira. Azért van otthon egész nap, mert rokkant nyugdíjas, pánikbeteg. De ettől függetlenül el tud menni a postára, el tud menni bevásárolni, el tud menni mindenhova. Otthon összedob egy ebédet és kész, néha még az sem. Takarítást és ilyeneket leginkább a bátyám és én csináljuk. Én 19 vagyok, anyukám 50.
2012. febr. 8. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom... próbáld meg megkérni a bátyádat, vagy apukádat, ők talán megértőbbek.
2012. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit csinálni, max. elköltözöl, de nyugi, Neked van igazad!
2012. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

ezek szerint beteg.

a pánikbetegséget nem ismerem, a hátfájást igen, az is olyan, hogy van jobb nap, és rosszabb nap :(

Ha ezért orvos (legálisan) leszázalékolta, akkor azért lehet benne valami, nem?

Nem lehet, hogy csak Te nem érzed át a nehézségeit?

2012. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudod, szerintem én ismerem az anyukámat :) és pontosan tudom, hogy mi okoz neki nehézséget és mi nem. Nem gondolod, ha nehézséget okozna neki a posta, akkor mondjuk egy Intersparba sem tudna elmenni, ahol több ember van sőt még messzebb is van? Erre mondják, hogy nem akarásnak nyögés a vége.
2012. febr. 8. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát talán még van olyan posta,ami nyitva van este 8ig és valahogy próbáld feladni a levelet.Vagy reggel vegyél írószerbe bélyeget,címezd meg a borítékot és az utcán valahol bedobod egy postai levélgyűjtőládába...
2012. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!