Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kívánom a szexet, attól...

Nem kívánom a szexet, attól félek, hogy rámegy a házasságom. Tudnátok javasolni valamit?

Figyelt kérdés
6éve vagyok házas, van egy 2éves gyermekünk is. Mindenünk megvan, azzal foglalkozok amivel szerettem volna mindig is. A férjem szeretem és tetszik is mint férfi, de nem kívánom a szexet egyáltalán. Összebújni szeretek vele, meg csókolózni, de minden más feszélyez. Nem is izgulok fel agyban (testben általában igen). Nem tudom, hogy kellene összhangba hozni ezt a két területet. Amikor együtt vagyunk azt élvezem általában, de nem azt hogy bennem van és orgazmusom sincs. Beszéltem már a férjemmel is erről, de ő sem tud már mit tenni. Figyelmes velem, van előjáték is, megtesz mindent, de egyszerűen nem megy :( Van valakinek esetleg valamilyen ötlete? Tanácsa? Járt már valaki hasonló cipőben?
2013. márc. 14. 14:03
1 2
 1/11 Bence_ ***** válasza:

Fordulj szakemberhez. Szexuálpszichológus.

http:\\www.google.hu itt keress rá. Aki a közeledben van azt hívd fel.

2013. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tanácsom sajnos nincs, vagyis legkézenfekvőbb a szexuálpszcihológus lehetne, ha hiszel benne, viszont ugyanebben a cipőben járok sajnos. Akár én is kiírhattam volna a kérdést.

Mi 12 éve vagyunk együtt és 4 éves a gyerkőc, de már az is csoda, hogy ő van, olyan ritkán vagyunk együtt. Szinte szóról szóra igaz rám is, amit írtál... szeretem a férjem, szeretem, ha átölel, ha megcsókol, ha hozzám bújik, csak ne kellene szexelni... minden rendben lenne. Abszolut nem kívánom a szexet, nincs hüvelyi orgazmusom, egy kezemen meg tudom számolni, hogy mióta szexuális életet élek hányszor fordult elő. Előjáték van, mert nekem csak az jó, de azzal sem érem el mindig az orgazmust. Az aktus néha inkább kellemetlen, mint kellemes, vagy ha épp kellemes, akkor sincs vége, nem élvezek el. Persze emiatt a férjem eszi magát, hiába mondom, hogy nem az ő hibája, vannak ilyen nők és kész.

A baj már ott van, hogy kedvem sincs elkezdeni az egészet. Arra vágyom, hogy eldőljünk, összebújjunk és aludjunk esténként. Napközben meg ha véletlen itthon vagyunk ketten, akkor is messzire kerülöm a témát.


Mi is ezerszer átbeszéltük, épp pár napja legutóbb, mert nem érti, miért van ez nálam. Mondtam nem vágyom a szexre, nem vágyom arra a pár másodpercre, ha egyáltalán eljön, mert nem mindig... sokat szaladtam a szekér után és ritkán vett fel, már nincs kedvem szaladni. Annak idején többet voltunk együtt, de nekem akkor sem volt az igazi, igazából sosem volt az igazi a szex, az előző kapcsolatomban sem. Akkor még arra törekedtem, hogy mindegy nekem milyen, csak neki jó legyen, persze az összebújást, simogatást élveztem én is. De már az sem megy, hogy azért legyünk együtt, hogy neki jó legyen. Egyébként ő is tesz értem, addig tart az előjáték, amíg én akarom, de tényleg nincs kedvem se már elkezdeni. Olyan kiszolgáltatottnak érzem magam közben... :(


Én arra tudok gondolni, hogy magammal van bajom (vékony vagyok nagyon, kis mell, kis fenék, vékony karok-lábak), és a múltam sem épp a legjobb szex terén, mert értek attrocitások...

Viszont pszichológusra nekem nincs pénzem, meg nem is tudom egy vadidegen mit tudna ebben segíteni?!

2013. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz? Az is megöli a libidót...
2013. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bence_ ***** válasza:

"Viszont pszichológusra nekem nincs pénzem, meg nem is tudom egy vadidegen mit tudna ebben segíteni?!"

Válás szerinted mennyibe kerül?

Ha fáj a fogad akkor sem fordulsz vadidegenhez ha gyerek beteg azt is kizárólag otthon és csak te látod el?

Természetesen néha kell egy külső személy, márpedig azért mert ő ért hozzá.

2013. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is keressetek fel egy pszichológust, esetleg más orvosi téren utána járni ha nem változik a helyzet. Szerintem ennek mindig oka van. Mi 15 éve vagyunk együtt, nálam is volt már kétszer ilyen időszak, de utólag nézve mindig voltak lelki okai. Addig is őt kényeztetheted, vagy ő téged, ha azt tudod élvezi, de azért hagyományosan is legyetek együtt, még több előjátékkal.
2013. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
EGyütt vagyunk, amikor ő szeretné, mert nekem az is öröm, hogy neki jó. Fogamzásgátlót nem szedek, mirénám van 4hónapja, de előtte is ez volt a helyzet. Akkor pszichológus, köszönöm a linket, utána nézek!
2013. márc. 14. 16:55
 7/11 anonim ***** válasza:
nem ért valami trauma korábban? pl nem erőszakoltak meg?
2013. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem sok a stressz? Mert lehet h eleinte nem kívántad a gyerek után, aztán már bepörgetted magad h nem kívánod, és még jobban bestresszeltél.


De lehet valami hormon dolog is, nőgyógyászodnak is szólni kéne róla.


Sőt ijesztgetni nem akarlak, de egyes betegségek előjele is lehet.

2013. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Beszélek nőgyógyásszal és elmegyek hormonvizsgálatra. Stressz az van, mert most jár le a gyesem és kezdek új vállalkozásba. Aggódok emiatt. Férjemmel azóta sokat beszéltünk erről, ő a bioritmust mondta, hogy lehet amiatt.Komolyabb erőszak áldozata nem voltam és az ami volt az is nagyon régen 13éve. Tegnap már fél óra csókolózás és összebújás meghozta az eredményt, bár nem teljeset. :( Az a baj, hogy agyban nem kívánom, pedig a testem reagál mindenre. Lehet ha lemegy az aggódás, akkor visszatér. Amúgy a férjem is azt mondta, hogy csak túlspirázom a dolgot, ha nem foglalkoznék vele, akkor lehet menne minden normálisan.
2013. márc. 20. 12:02
 10/11 szilev válasza:
Szia! Én nagyon hasonló cipőben járok. Egyszerűen nem kívánom a szexet. Rettenetesen zavar. Sajnos az elmúlt 3 hétben nálunk rosszabbra fordult a dolog. A férjem feladta az örökös kezdeményezést, megunta a visszautasítást és belefáradt. Most ott tartunk, hogy nem is akarja, hogy kezdeményezzek. Sajnálom, hogy nem vettem magamon erőt gyakrabban, de szerintem valami gáz van velem, ha nem akarok szexelni. Azért a körülményeink sem egyszerűek. 2 és 4 éves gyermekeink vannak, én most megyek vissza dolgozni, ráadásul tanfolyamra is járok, a férjem rengeteget dolgozik. De gondolom másnak se egyszerűbb az élete. Nem tudom, hogy hogy tudnám felkelteni újra az érdeklődését. Nem akarom, hogy tönkremenjen a házasságom!
2013. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!