Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kívánom a szexet, attól...

Nem kívánom a szexet, attól félek, hogy rámegy a házasságom. Tudnátok javasolni valamit?

Figyelt kérdés
6éve vagyok házas, van egy 2éves gyermekünk is. Mindenünk megvan, azzal foglalkozok amivel szerettem volna mindig is. A férjem szeretem és tetszik is mint férfi, de nem kívánom a szexet egyáltalán. Összebújni szeretek vele, meg csókolózni, de minden más feszélyez. Nem is izgulok fel agyban (testben általában igen). Nem tudom, hogy kellene összhangba hozni ezt a két területet. Amikor együtt vagyunk azt élvezem általában, de nem azt hogy bennem van és orgazmusom sincs. Beszéltem már a férjemmel is erről, de ő sem tud már mit tenni. Figyelmes velem, van előjáték is, megtesz mindent, de egyszerűen nem megy :( Van valakinek esetleg valamilyen ötlete? Tanácsa? Járt már valaki hasonló cipőben?
2013. márc. 14. 14:03
1 2
 11/11 eeeee válasza:

Hölgyek!

èn is hasonló cipöben jártam.

viszont azt hiszem van remény. próbáltam visszagondolni azokra az idökre amikor kivantam es orgazmusom volt (az orgazmus külön téma,az szerintem partner es szerelem melyseg függö). Mi volt anno mas?


egy ideje elkezdtem ujra edzeni. jobban nezek ki,es ahogy nezem magam torna közben,beindulok...

visszagondoltam hogy a kapcsolat elejen nadszal vekony es formas is voltam,jol ereztem magam szexi cuccokban.felvettem egy csipkes bugyit munkaba es gyakorlatilag az egesz delelött elöjatek volt,mire haza ertem annyira nedves voltam mintha megjött volna.


a mostani kapcsolatomban is problema hogy en kevesebbet kivanom/tam mint az elejen,de pont a napokban kezdtem megfigyelni hogy edzes utan amikor nezegetem magam ,tetszem magamnak, rajövök illetve realizalom hogy szexi vagyok, tenyleg kivan stb

gyakorlatilag magamtol indulok be.


ram nem jellemzö dolgokat müvelek,pl elé állok fehérnemüben és mondom hogy a tiéd vagyok.


eldobom az agyam... eddig azt gondoltam hogy szimplan szex kell neki es azert maszik ram,olyan szaraz voltam mint a sahara,fajt ha belem jött,ritkan volt jo...stb


gondoltam megosztom veletek.

remelem masnak is bejön ez :)

2013. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!