Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Más is érzi azt, aki vele azonos korú férfihoz ment hozzá, hogy gyorsabban öregszik nála, mind külső, mind belső terén?
32, idén 33 éves nő vagyok. A férjem is ennyi idős, ő most töltötte a 33-at. Nagyon régóta ismerjük egymást, gimnáziumban voltunk évfolyamtársak, majd egyetemen szaktársak lettünk-ott is jöttünk össze. 14 éve vagyunk egy pár, 4 éve házasok, van egy 3 éves kislányunk.
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy ránézésre sokkal öregebbnek tűnök a férjemnél, és valahogy az életkedvem, gondtalanságom vagy inkább szeleburdiságom is elmúlt, ami benne még megvan. Néha nem tudom eldönteni, hogy ő tartja-e nagyon jól magát, és mellette lélekben örök gyerek, vagy én öregszem gyorsan.
Fiatalon elég jól néztem ki. Igazából nem változtam sokat, de az arcom öregedett. Már nincs kislány képem, a férjem meg még mindig elmenne srácnak, ha nagyon rá akarnánk mondani.
A régi stílusomat sem érzem már helyénvalónak magamon. Mindig miniszoknyákat, harisnyákat, nyáron ruhácskákat hordtam, de így 30 felett már azt érzem, hogy túl kislányos, de nem tudok mást kitalálni, csak farmert és pulcsit hordok.
A testem nem sokat változott, pedig szültem egy gyereket, de valahogy mégsem vagyok ugyanolyan. Néha azt érzem, hogy elcsúfultam mellette. Ne értsetek félre, nem őt hibáztatom, hanem az időt.
Ami a szokásainkat illeti, őt még mindig lekötik a haverok, az ide-oda járkálás, tele van élettel, sokszor minket is visz vagy vinne, de ezek nekem egyre nagyobb nyűgök és terhek kezdenek lenni. Nem szeretek már úgy elmászkálni otthonról, se nem érdekel a bulizás. Néha azt sem bánom, ha egyedül megy, mert nagyobb nyűgnek élem meg, ha vele kell tartanom.
Néha érzem is, hogy unalmas lettem számára. Szex az már nincs rendszeresen. Ő szokott kezdeményezni, én nem igazán. Nem is tudnám megmondani az indokot, hogy miért nem. Amikor lenne időnk, fáradt vagyok hozzá, de elég rámenősen kezdeményez, így belerángat a dologba.
Nagyon szeretne egy második babát. Én még nem.
A múltkor viccelődve azzal állt elő, hogy ha elkezdenénk dolgozni a második gyereken, akkor muszáj lenne rendszeresen szexelni egymással. Közben átgondoltam, hogy ennek nem is minden része lehetett vicc, hanem tényleg hiányzik neki.
Azt érzem folyamatosan, hogy le vagyok fáradva a rendszeres hancúrozáshoz, hogy nem vagyok már szexi és fiatalos, és nem is tudom követni a mérgezett egér módjára ide-oda mászkáló életmódját.
Velem lenne a baj? Én vagyok tényleg unalmas és öreges?





Genetika.
Az anyaság-munka-háztartás trió is megtipprja a nőket.
Iszol elég vizet?
Változtass a stílusodon. Vágass új hajat, jarjál más ruhákban.















#13 néha vigyázzon a férjed a gyerekre és erőltesd magadra, hogy menj EGYEDÜL mondjuk csak sétálni. Nagyon fontos, hogy te is kikapcsolj, nem kell hozzá másik ember vagy konkrét program.
Depressziósok vagytok, azért nincs kedvetek kimozdulni.

























Elnézést, lehet, hogy félreérthető volt, de én is szeretnék még 1 gyereket, akarom, hogy legyen a lányomnak testvére, csak még ne most. Jelenleg így is leterheltnek érzem magamat. Tudja is ezt egyébként.
Ahogyan azt sem írtam, hogy a buli és az eljárkálás nem mindennapos nála, azért van itthon is és segít nekem, tehát egyáltalán nem egy rossz társ, és jó apa. Csak a fennmaradt szabadidőnkről más-más elképzeléseink vannak. Persze még segítséggel is kimerülve érzem sokszor magamat, nemrég mentem vissza 8 órában dolgozni, utána rohanás a gyerekért, házimunka, játszás, egyebek. Igen, segít ezekben, de még ezzel együtt is soknak érzem olykor.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!