Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire őszinte a házasságotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire őszinte a házasságotok?

Figyelt kérdés

Például megbeszéltek ilyet, hogy más férfi/nő is felizgat titeket?

Esetleg nagyon intim egészségügyi probléma?


Természetesen minden téma jöhet, ami szerintetek kicsit SOK(K)!


okt. 15. 12:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy a férjemnek bejön a Jennifer Lopez, nem ugyanaz a kategória, mint ha közölné, hogy megdugná a szomszédasszonyt.
okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%
Miért beszélnénk arról h ki izgat fel minket? Tiszteljük egymást annyira, ha tetszik is valaki nem fogok neki erről beszélni. Ez a tetszés sem úgy értendő h sóvárognék más után, csak megnézem, megállapítom h jóképű és ennyi. A mi házasságunk azért őszinte, mert nincsenek játszmák, csak mi vagyunk. Néha veszekszünk, vannak rossz napjaink is, de minden este nyugodtan fekszünk le h igen ott vagyunk egymásnak és mindketten tudjuk h ebbe nem rondít bele senki mert így döntöttünk. Az amiről te írsz annak köze nincs az őszinteséghez egy kapcsolatban.
okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%

"Tiszteljük egymást annyira, ha tetszik is valaki nem fogok neki erről beszélni."


Ez nem a tiszteletről szól. Ha csak arról van szó, hogy ki tetszik neked, az egészen más kategória, mintha azt ecsetelnéd, hogy kivel feküdnél le.

Tegyük fel, hogy nézitek a tv-t, megy egy jó film és megjegyzed, hogy az adott színész milyen jóképű. Ha ebből nálatok konfliktus lesz, akkor komoly gondok vannak a kapcsolattal. Ez már az a szint, ami beteges, szerintem. Ismétlem, nem arra gondolok, hogy valaki bunkón odamondja a párjának, hogy kivel szexelne, az valóban tiszteletlenség.

okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Egy kapcsolatban, ahol nem lehet kimondani, hogy kinek a külseje tetszik számunkra"


De mi a célja azzal, hogy elmondja?

okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#14 Milyen célja? Mindennek célja kell lennie? Beszélgetnek, gondolatokat cserélnek ebben a témában is, mint bármi másban. Miért kell ezen ennyire fennakadni? Ahol egészséges a kapcsolat, ott ez nem probléma. Ha már egy ilyen jelentéktelen dolgon fennakadunk, akkor vagy beteges féltékenység vagy óriási önbizalomhiány van.
okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Sejti, hogy mi az a típus ami tetszik, de nem mutogatom ahogy ő sem nekem. Kicsit visszafogottabb ahogy velem beszél ilyenekről. Az internet világában nyílik meg és mutatja a másik arcát amit ki mer adni. Hogy ez minek számít? Passz.

Betegség? Segítünk egymásnak a bajban, de lehet van olyan amit nem mer elmondani.

okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
18%
15, de engem szimplán nem érdekel, kit tart rajtam kívül vonzónak. Én nem szoktam random felsóhajtozni, hogy "aaah de szeretem a palacsintát!". Nekem ez a provokálatlan ténymegosztás furcsa lenne, ha ilyennel találkoznék amúgy, mert még nem hallottam ilyet.
okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%

Barátnőm extra féltékeny típus, emiatt már lány név megemlítése sem javasolt a jelenlétében. És tisztelem annyira, hogy nem mondom nyíltan az arcába ha valakit "megdugnék".

Azt sajnálom, hogyha mondjuk véletlenül összefutok egy régi ismerőssel vagy osztálytárssal aki nem férfi azt már nem mondhatom el, mert egyből megcsalással vádolna

okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18, hát, a bizalom nem az erősségetek a kapcsolatodban. Legalábbis az ő oldaláról.


Ez a másik véglet, ez sem egészséges, nagyon nem. Gyakorlatilag így állandó egyfajta hazugságban kell élned, hiszen ezekszerint el kell hallgatnod időnként ilyen egyszerű dolgokat is, hogy mondjuk beszélgettél egy ellenkező neművel.


Szóval, a Ti kapcsolatotokban az őszinteség nagyon nincs jelen, persze elfogadhatod, hogy ő ilyen, de ez nem normális dolog és eldurvulhat idővel.

okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Aki lepontozott, mondja már meg, mi baj van, mert én komolyan nem találkoztam olyannal, aki semmi céllal akármilyen tényt megoszt. És a célt nem kell komolyan venni, hanem elég az, hogy valami meglepő vagy sokkoló ért.


Mármint... ha elmegyek most kaksizni, akkor nem fogok ezzel a hírrel visszajönni. Nem fogom bejelenteni, hogy szartam. Azt már lehet, hogy fúúú, akkorát szartam, hogy alig akart lemenni. Ennek már van valami hírértéke, meglepett vagy sokkolt.


De nem tudom elképzelni, hogy benyögi, hogy "nekem bejön JLo". És akkor erre hogy kell reagálni? Egészségedre? Nem tudom, nem voltam még ilyen helyzetben.

okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!