Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire őszinte a házasságotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire őszinte a házasságotok?

Figyelt kérdés

Például megbeszéltek ilyet, hogy más férfi/nő is felizgat titeket?

Esetleg nagyon intim egészségügyi probléma?


Természetesen minden téma jöhet, ami szerintetek kicsit SOK(K)!


okt. 15. 12:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Az enyémtől nincsen őszintébb, mivel nem vagyok házas. 🤷‍♀️
okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem mondhatom el neki őszintén:

Ha jóképű valaki, mert féltékeny

Hogy mitől van rossz kedvem, mert akkor felhoz 1000 saját gondját

Hogy nem találta el a meglepetést, mert akkor azt mondja, hogy többet semmit nem kapok.

Hogy mit mennyiért veszek, mert akkor kiborul.

Hogy miért is vagyok vele?

Nem tudom már én sem

okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
#2 Ez nem csak szimplán nem őszinte kapcsolat, hanem önmagában véve egyáltalán nem nevezhető kapcsolatnak. Az pedig, hogy nem tudod, miért vagy vele, óriási gyengeségre vall. Te is tudod, hogy nem rá vágysz, mégis vele vagy valamiért. Ha minden lehetőséged adva van, hogy menekülj ebből a kapcsolatból, akkor tedd meg!
okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Én nem akarom tudni, kit dugna meg. Nekem az nem őszinteség, ha filter nélkül mindent kimond a másik. Az inkább valami spektrumzavar.


Egészségügyi problémát simán. Akivel szexelek, azzal kapcsolatban vagyok, akivel kapcsolatban vagyok, azzal nincs "nagyon intim" dolog.

okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk 100% őszinte, főleg azt furcsállnám, ha a betegségeket nem lehetne megbeszélni. Hát előbb vele, mint bárki mással... Egyedül meg mégse lehet maradni a rossz dolgokkal, valakivel megosztja az ember.
okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Hogy "ki izgat fel", azt szerintem egyszerűen otromba tapló dolog a férjed/feleséged arcába mondani, ha van ilyen. Én nem vagyok naiv, mindenkinek vannak néha nagyobb kísértést jelentő találkozásai, de ezt nem közöljük azzal, akit szeretünk. Ez nem őszinteség, hanem bunkóság.

Az más kérdés, hogy pl. egy strandon ha nézzük az embereket, simán beszélünk arról, hogy melyik csaj vagy pasi néz ki jól szerintünk. De ez pár szinttel azért odébb van.

Intim eü gondot simán megosztunk egymással, ez egyáltalán nem tabu téma.

okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Borzasztó prosztó dolog arról tájékoztatni a férjet, feleséget, hogy ki izgat fel. Nem bántjuk a másikat. Ez nem őszinteség, hanem egy nagyon csúnya támadás.
okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Ahhoz, hogy valaki felizgasson, meg kell ismernem alaposan. Ránézésre még senki nem izgatott fel, szóval nem szívesen hallgatom, hogy mások mindenkire felizgulnak, és selejt vagyok.
okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

A kit ki izgat dolog maximum nyitott házasságban elfogadott. Ott ez nem probléma, de normál esetben ez nem helyénvaló. Mi nagyon őszinték és a megszokotthoz/átlaghoz képest elfogadóbbak és "elengedőbbek" vagyunk egymással a feleségemmel, nincs görcsös ragaszkodás, nincs féltékenykedés, de ezt mi sem toljuk egymás képébe direktbe.


A betegségekről beszélünk, természetesen.

okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem szerencsésebb lett volna úgy megfogalmazni, hogy kit tartasz vonzónak, mert mindenki a "felizgat" szón rugózik.


Én pl. tudom, hogy a párom Beyoncet tartja vonzónak és cseppet sem zavar. Tényleg szép nő, még női szemmel is. (Ő is tudja, hogy nekem Kevin Costner tetszik.) Ettől cseppet sem érzem magam megalázva vagy kevesebbnek, mert nyolc éve minden nap elmondja, hogy én vagyok a világon a legszebb és nagyon szeret.


Egy kapcsolatban, ahol nem lehet kimondani, hogy kinek a külseje tetszik számunkra (nem úgy, hogy ezzel vagy azzal ke*félnék szívesen) ott komoly gondok vannak.

okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!