Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha ennyire megromlana a házasságotok?

Figyelt kérdés
Férjemmel jó ideje megromlott a házasságunk tényleg úgy érzem már nincs igazán helyem itt velük. Van egy 4 éves kislányunk és ugye így még nehezebb a dolog. Költözés előtt állunk ott a hitel, babaváró és a Fundamenta amiket havonta fizethetunk. Pár utcával arrébb fogunk nyár végén ősszel költözni de még fűréskészen se adták át. Befejezni nekünk kell szóval nem tudom mikor lesz kész. Úgy néz ki nekem is összejott végre egy jól fizető munka így 4 év után újra elkezdhetek dolgozni. Viszont a családi helyzetünk férjemmel szüleivel való kapcsolatom régóta megromlott már. Napi szinten cseszegetnek kiabálnak velem igazából sosem tudtak befogadni ebbe a családba. Mikor még nem volt gyerekünk és először mutatott be a szüleinek vagy még csak képeken mutatott meg nekik már akkor azt mondták uuu kisfiam ne erőltesd hagyd jobbat találsz. Csúnyának tartanak mind külsőleg mind belsőleg. Férjem állítólag sosem volt szerelmes csak megsajnált anno. Az elején még sok helyre eljartunk kirandultunk tényleg voltak közös programok egyáltalán nem voltak veszekedések köztünk. A gyerekünk amióta megszületett kezdődtek a problémák. Nagyon eldurvultak sajnos a dolgok a 4 év alatt volt H már majdnem meg akart ütni volt hogy ellökött és kék zöld foltos lett a combom mert beütöttem az ágyba. Minden nap szirongok feszült vagyok és egyáltalán nem érzem otthon magam náluk. Attól tartok H majd a külön házunkat se fogom magaménak érezni mert sokat nem tudtam anyagilag hozzátenni. Régen sokkal boldogabb voltam több kiló voltam nem ennyire sovány. Sokat fogytam emiatt is cseszegetnek. Tudom hogy tennem kellene valamit de mivel hogy már van egy gyerekünk és házasok vagyunk így nagyon nehéz.
máj. 30. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Most jól értem, a szülőkkel éltek?
máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidhez, testvérhez, rokonhoz nem mehetsz? El kéne válni.
máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Költözzetek külön, kezdj dolgozni és meglátod. Lehet, hogy a szülei nélkül ti is jobban kifogtok jönni egymással. Ha nem javul a helyzet, akkor pedig kezdj el spórolni és megtervezni a különválást. Tudom, könnyű mondani, de nem szabad semmit elkapkodni, bárhogy döntesz fontold meg és legyen B terved.
máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyökérrel egy percig se maradnék együtt. Eszembe sem jutna megmenteni.
máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fizikai es lelki bantalmazas, plusz meg a szuleitol sem vedett meg soha. Gyonyoru.
máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

El kell válni a francba, már csak a saját gyerek érdekében is.


Nem megmenteni. Mit? A szrt???


Vagy játszogathatsz, de a gyereked úgy lelép majd 18 évesen, mint a sicc.

jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!