Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Előfordult már,hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már,hogy úgy érezted,véget ért a házasságod és nem is akarod már megmenteni? Mertél lépni?

Figyelt kérdés
Vagy maradtál egy rossz házasságba?
okt. 3. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Jelen. Egyelőre tipródás van, elsősorban a gyerekek miatt. Nagyszerű apjuk van, de a hazassagunknak annyi.
okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Sajnos az anyagiak miatt nem mertük meglépni. Így eltelt már 8 év. Megszoktuk a boldogtalanságot.
okt. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy éreztem h ez már nem lesz jobb, nem láttam már a megoldást. Aztán amikor már nem csak én akartam h javuljon a helyzet, hanem beszállt a másik fél is, akkor javult. Azt kell mondanom, h jobb lett mint volt. Maradtam és nem bántam meg, mindketten azt akartuk h működjön és működik.
okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, léptem, és nem bántam meg. Boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok, mint valaha.

Ettől függetlenül nem vagyok válás párti. Minden ember és helyzet más. Egyénileg kell mérlegelni.

okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. Ez csak kifogás. A gyerekeknek sem jó egy szar házasságban élő szülőkkel.
okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
0%
Igen. Teljesen ki voltam bukva és úgy éreztem, egyedül jobb lesz. Nem tudom, hány nap telt el, mire kipucolódott a belemből az a sok bolti szar, és megint világosan, objektíven láttam őt és magamat. Ez 25 éve volt, és azóta is töretlenül imádjuk egymást. (De ez jó lecke volt; az étrendemre oda kell figyelnem, ha nem akarok depressziót.)
okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most szerelmes lettem valaki másba, aki messze van tőlem, de nagyon vágyom rá. Hét éve vagyok együtt a párommal, és fél éve vagyunk házasok. Az esküvő automatikus volt. Szeretem nagyon őt, de azt hiszem, nem tudok rá felnézni, és nincs kémia. Ő vonzódik hozzám meg kíván is, de én őt nem. Nem tudom, mit kellene tenni. Ezt leszámítva fontos nekem és szeretem, de egyre nehezebben viselem ezt. Nekem a szüleim sem szerelemből voltak együtt. Félek, hogy ezt fogom továbbvinni. Gyerekünk még nincs, és én mondtam, hogy egyelőre nem is akarok. Pont ezmiatt nem, mert félek, hogy csak az kötne minket össze. Nagyon sok mindenen keresztülmentünk már, és leküzdöttünk egy rakat gondot, ami hozzásegített ahhoz, hogy kihűljön ez a dolog... Én most csodára várok :( Tudom, meg kellene beszélni, de tudom, hogy teljesen kiborulna, kétségbe esne. Most annyi feladat vár rá, hogy nem szeretnék bekavarni neki. Szeretnék mellette állni, mert megérdemli. Nem akarom, hogy miattam ne sikerüljenek a dolgai, ezt tiszteletben tartom. Megcsalni sem fogom soha, hiába vágyok másra. Ha úgy döntök, hogy nem akarom már tovább, azt mindenképp meg fogja előzni egy őszinte beszéletés, ami mindkettőnket haza fog vágni...
okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!