Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is kiakadna ezen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kiakadna ezen, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Férjem iszonyú jószívű, segítőkész ember. Ezzel addig nincs is baj, míg nem a család rovására megy.

De vannak olyanok, pl tegnap is, hogy munka után szívességből elmegy egy haverjával autót nézni. 1000x mondtam neki, hogy utálom az ilyeneket.

Ha a baráti körből valaki autót akar venni, tuti elrángatják őt is, mert autószerelő, nézzen rá.


Ha nincs különösebb program, nem szoktam ezért hisztizni.


Viszont ma van a születésnapom. Megbeszéltük,hogy ma összeszedem az oviba a gyerekeket, megvárjuk őt otthon, majd elmegyünk vásárolni.

Nekem tortát illetve ő is szeretne pár ruhát és akkor én is választanék magamnak valami ajándékot.


Erre hív, hogy hát most hívta xy, lefoglalózott egy autót, de az asszonya addig nem engedi hogy elhozza, amíg férjem rám nem bólint. Ő persze, hogy nem mondott nemet.

5ig dolgozik, majd elmennek autótnézni, ami minimum 2 óra. utána pedig már szerinte nem jutunk be a boltba, mert a gyerekeknek reggel ovi.


Nem az a nyamvadt torta, vagy az a pár ruha, ajándék... De ha már egyszer meg lett beszélve. Ha ma van a születésnapom... egyszerűen nem értem miért nem lehet nemet mondania?!


tegnapelőtt 15:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

Teljes mértékben igazad van. Ezeket a dolgokat nagymértékben előre lehet tudni, így jelezd neki, hogy beszéljétek meg előre, hogy ki mit csinál/várhatóan hova megy a héten. Vasárnap jó nap arra, hogy mindig egy tervezetet készítsetek, amiben várható, hogy mi lesz a következő héten. Ki lehet tenni a hűtőre.

És megbeszélni, hogy lehet ugyan váratlan esemény, de a család legyen a fontos:)!

tegnapelőtt 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
57%

Ha fizető vendég, mert a férjed jó szaki és bár ingyen nézi át, de ezért szereltetnek nála, akkor azt mondom, ebből közvetve jól jársz te is, hiszen több vagy jobb tortát/ruhát tud így venni neked.

A másik....ha annyira jószívű, akkor gondolom ezt feléd is gyakorolja a mindennapokban, hiszen ha ebből csak te látnál semmit, akkor gondolom nem azt mondod, h jószívű, hanem mindenkinek csicska, feléd meg rideg. Én ezt mérlegelve reagálnám le a dolgot és nem dőlne össze a világ, ha egy napot csúszik a szülinapom megünneplése, még akkor se, ha előre meg volt beszélve. Szóval valamennyire rosszul esne, jogosan esne rosszul, de ezért még eret nem vágnék magamon vagy rajta, pláne nem válnék el pusztán ez miatt.

tegnap 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%

Férje szívességből futkos random, füttyszóra.

De ha pénzért tenné, se. Nekem ne vegyen plusz egy ruhát, cserébe hogy otthagy a francba a szülinapomon, amikorra lebszéltük a családi programot. Ne már.

Férjem is igazán segítőkész és ő is el szokott szaladni, ha hívják segíteni. Korlátozottan. Ha épp nagyon ráér. De hogy minket nem hagyna ott a szülinapomon mert másnak a felesége nem mondja rá az áment az ura használt autójára... az az ő problémájuk.

tegnap 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi lett végül?
tegnap 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
50%

#23. Tegyük fel mégis közbejön egyszer egy ilyen. Akkor egy tollvonással áthúzódik az eddigi jófejsége és világnyomorultja lesz, akitől menekülni kell?


Nyilván a te férjed nem az ő férje, én sem vagyok a te férjed, de azért ez a nagy vehemens kiakadás életszerűtlennek tűnik, ha egyébként az adott férjre soha nem volt eddig panasz.

tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Nem 1x volt már, hogy ilyen "füttyszóra ugrott". De eddig sosem volt olyan, hogy programot húzott volna keresztbe.


Oké, pénzt nem kap az ilyenért, de általában olyan embereknek "ugrik", akik ugyan ezt megteszik érte. Pl a tegnapi haver vízvezeték szerelő, volt hogy este 11kor jött hozzánk, mert csőtörésünk lett. Ugyan úgy "füttyszóra, ingyen".


Szóval ezért nem is szoktam kiakadni, hiába bánt sokszor.

De mint írtam, most lebeszélt program volt. Na meg a szülinapom.

Túl is reagáltam a dologt.


Végül a telefon után nem beszéltünk. Hazajött a munkából, majd elmentünk bevásárolni és még kajálni is.


Este beszéltük meg a dolgot, mikor a gyerekektől nyugi volt már.

Ő mondta le az autó nézést, mert hallotta már a telefonban a hangomon, hogy rosszul esett.

tegnap 16:47
 27/30 anonim ***** válasza:
36%
De akkor végülis meg is volt a program, meg is lettél ünnepelve, mert levette, hogy neked ez rosszul esne. Azért remélem a megbeszélés alatt azt is lehetett érezni rajtad, hogy potyára húztad fel magad a dolgon...
tegnap 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%

26


Na, mégiscsak rendes ember:)

tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagy már fontos a férjednek, sajnálom:(.
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
50%
Most már kezdem érteni, hogy az asszony miért örül annyira mindig annak, hogy én saját kezűleg sütök neki tortát minden születésnapjára. :D
ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!