Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is kiakadna ezen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kiakadna ezen, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Férjem iszonyú jószívű, segítőkész ember. Ezzel addig nincs is baj, míg nem a család rovására megy.

De vannak olyanok, pl tegnap is, hogy munka után szívességből elmegy egy haverjával autót nézni. 1000x mondtam neki, hogy utálom az ilyeneket.

Ha a baráti körből valaki autót akar venni, tuti elrángatják őt is, mert autószerelő, nézzen rá.


Ha nincs különösebb program, nem szoktam ezért hisztizni.


Viszont ma van a születésnapom. Megbeszéltük,hogy ma összeszedem az oviba a gyerekeket, megvárjuk őt otthon, majd elmegyünk vásárolni.

Nekem tortát illetve ő is szeretne pár ruhát és akkor én is választanék magamnak valami ajándékot.


Erre hív, hogy hát most hívta xy, lefoglalózott egy autót, de az asszonya addig nem engedi hogy elhozza, amíg férjem rám nem bólint. Ő persze, hogy nem mondott nemet.

5ig dolgozik, majd elmennek autótnézni, ami minimum 2 óra. utána pedig már szerinte nem jutunk be a boltba, mert a gyerekeknek reggel ovi.


Nem az a nyamvadt torta, vagy az a pár ruha, ajándék... De ha már egyszer meg lett beszélve. Ha ma van a születésnapom... egyszerűen nem értem miért nem lehet nemet mondania?!


tegnapelőtt 15:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezen így én is kiakadnék. Egyfelől mert veled már megbeszélt program ugrik így, de ráadásul még a születésnapodról is van szó. Nehogy már egy random, utolsó percben szóló kolléga/haver legyen a fontosabb.
tegnapelőtt 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Ez gáz.
tegnapelőtt 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%

Hát azért mert többet ér az neki, hogy jó színben tűnjön fel a haver és párja előtt, hogy ő milyen jófej, ügyes mint te vagy a gyerekek. Ennyi.

Utolsó mocsadékkal vagy együtt. Na most vagy adsz neki ultimátumot, hogy ti lesztek az elsők vagy válsz, vagy viseld el, hogy nem a prioritást élvezitek. Ez a kettő lehetőséged van.

tegnapelőtt 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

már egyszer meg lett beszélve.

Kérdezd meg őt, hogy miért akar változtatni a megbeszélteken.

Ha más autója nem tud várni holnapig, te se fogsz várni rá.

tegnapelőtt 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
De, igenis legyen fontos az a nyamvadt torta, basszus, a születésnapod van, le van fixálva a program, akkor ne a kollégának urgráljon! Kit érdekel, hogy neki azonnal kell, meg a felesége mit enged, meg mit nem! Mégcsak nem is fizetős szolgátlatás nyújtásáról van szó, amiből éltek, hanem egy nyomorult szivességről! Neki meg fontosabb a szivességet tenni annak a huszadik senkinek, mindt a feleségével megbeszélt program, ráadásul a szülinapján. Hát menjen ez a jótétlélek a jó büdös pi.ba! Miért hagyod, hogy ennyire semmibe vegyen?
tegnapelőtt 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Ezek után ha hazajönne pakolhtná a cuccait és mehetne valamelyik barátjához lakni. Azért mindennek van határa és ha tűröd amit művel veled akkor még többet meg fog magának engedni.
tegnapelőtt 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem reaálod túl, nekem is végtelenül rosszul esne.

Isten éltessen azért sokáig! :))

tegnapelőtt 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszaitokat!

Mégha egyik másikat kicsit erősen is sikerült megfogalmazni.

7! köszönöm Neked :)

tegnapelőtt 15:14
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek az előttem szólókkal, nem ismétlem meg, hogy azért csinálja, mert megteheti, hogy semmibe vegyen.

A helyedben fognám magam, és elmennék egyedül, a gyerekekkel sütiznék egyet a cukiban, egyetek vacsit, vennék magamnak, ami tetszik, vagy csak programoznék valamit, és véletlenül se jönnék haza hamarabb, mint ő, egyszer a kölykök is kibírják. Menjen csak haza az üres lakásra, zabálja azt a vacsorát, amit össztákol magának, és gondolkodjon el azon, hogy hogyan viselkedik a családjával. Ha reklamál, akkor meg kezdjen hozzászokni, hogy nélküle pprogramoztok, mert ha ő be is csicskul másoknak, nektek nem kell, és nélküle is nagyon jól tudjátok érezni magatokat, ha ő inkább másokkal tölti az idejét.

tegnapelőtt 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, engem a párom mindenki elé helyez (nem én kérem tőle, ő ilyen) tehát én elképzelhetetlennek tartok egy ilyen szituációt. Nekem iszonyú rosszul esne, nem csak a szülinap miatt, hanem mert már megbeszéltetek előre mindent.


Az exem csinálta mindig ezt, hogy a haverjai fontosabbak voltak, mint én, nem véletlen lett ex.

tegnapelőtt 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!