Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

48 éves férfi vagyok, házas. Kb. 3 hónapja azt vettem észre, hogy napközben nincs bajom a feleségemmel, de ahogy eljön az este, egyre feszültebb leszek, és konkrétan elkezd idegesíteni a jelenléte. Sajnos egy ágyba kell aludnom vele, és még éjjel kettőkor sem tudok aludni az idegtől. Semmi kedvem hozzányúlni, de mindig azt akarja hogy vakargassam tetőtől-talpig. Baromira unom már, ezzel elmegy 1-1.5 óra a sötét szobában. Elfárad a karom, meg valami taszító erőt érzek magamban. Miért?


Mert hogy van az hogy nekem szinte kötelességem vele foglalkozni, ő meg hozzám sem ér? Én szó nélkül viszem a háztartást, a bevásárlást, a főzést, intézek mindent az ég világon. Ő meg konditerem, él mint hal a vízben. Este meg vakargatás este 11-ig, de közben elalszik. Eszébe sem jut hogy én is itt vagyok. Szex? Az nincs, erre azt mondta hogy ez az én dolgom hogy elérjem nála a hangulatot. Na erre is ráment pár évem, de ott is azt vettem észre hogy amíg ő mozdulatlanul fekszik, én meg gépészkedjek és figyeljem hogy na, mikor van már esetleg hangulata. Lassan el is maradt az orgazmusom, idővel le is kókadt menet közben, mert agyban elkezdtem feszültté válni.


Csúnya vagy nem, de rámennék minden nőre olyan a libidóm, de otthon fel sem áll, frusztrál, idegesít. Még az ágyban sem veszi le a ruháit, kaparásszam ruhán keresztül. Hát baromi izgató egy sötét szobában ezt csinálni, tudván a a feje után jön a háta, az fél óra, majd a lábai fél óra.


Járt már így valaki?



júl. 25. 20:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Te most trollkodsz?
júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Ha mindez igaz és nem kamu, akkor te is tehetsz arról, hogy a fejedre nőtt.
júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

1. Nem, nem trollkodom, ez a valóság!


2. Tehát ha egy férfi figyelmes, akkor a fejére nőnek otthon? Valahol igazad van, de hol az a pont ahol lépnek kellett volna?

júl. 25. 21:00
 4/36 anonim ***** válasza:
83%

#2 vagyok. Attól, hogy figyelmes vagy, ki kell hangsúlyoznod, hogy neked is vannak igényeid (bár egy normalis kapcsolatban a másik ezt tudja rólad).

Néma gyereknek az anyja se látja a fától az erdőt. Állj ki magadért, tedd szóvá, be-szél-ges-se-tek! Kommunikáció, ennyi.

júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
68%

Jaj nekem is van pár exem akik vakarásszam meg masszirozzam. De ők soha semmit egyiksem.(kivéve egyik pasim aki meg imád ilyeneket simogatni masszirozgatni aztán levezetni magát de neki nem kell csinalni)

Én senkit nem vagyok hajlandó már igy kényeztetni.

Amugy ha szex kozben lelankadsz én se dolgoznék olyan pasikon akiknek kín munka elérni hogy végre legyen termés.

Volt már pár ilyen félimpotens palim is az is elég volt. Soha többet.

júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk beszéld meg vele a dolgokat.
júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Jót szórakozok ezeken a házas sztorikon! Tényleg ilyenek vannak? :DDD
júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

4. Én már csomószor elmondtam neki a "hatalmas" igényeim. Bólogat, majd ugyanúgy csak fekszik és elalszik közbe.


5. Nekem keményen áll, de a feleségemmel már nem. Zavar, frusztrál hogy mindent csináljak én, ő meg meg sem mozdul. Simán el van hónapokig is, neki csak a vakarászás kell, a többi nem érdekli.

júl. 25. 21:17
 9/36 anonim ***** válasza:
9%
Hát akkor álmában rakd be neki, hátha kedvet kap hozzá! ;D
júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

És nem gondolod, ha nincs változás, akkor ott véget kellene vetni? Milyen puhapcs vagy, hogy ezt így eltűröd már bocsánat :/

Meg is érdemled akkor a sorsodat.

júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!