Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

48 éves férfi vagyok, házas. Kb. 3 hónapja azt vettem észre, hogy napközben nincs bajom a feleségemmel, de ahogy eljön az este, egyre feszültebb leszek, és konkrétan elkezd idegesíteni a jelenléte. Sajnos egy ágyba kell aludnom vele, és még éjjel kettőkor sem tudok aludni az idegtől. Semmi kedvem hozzányúlni, de mindig azt akarja hogy vakargassam tetőtől-talpig. Baromira unom már, ezzel elmegy 1-1.5 óra a sötét szobában. Elfárad a karom, meg valami taszító erőt érzek magamban. Miért?


Mert hogy van az hogy nekem szinte kötelességem vele foglalkozni, ő meg hozzám sem ér? Én szó nélkül viszem a háztartást, a bevásárlást, a főzést, intézek mindent az ég világon. Ő meg konditerem, él mint hal a vízben. Este meg vakargatás este 11-ig, de közben elalszik. Eszébe sem jut hogy én is itt vagyok. Szex? Az nincs, erre azt mondta hogy ez az én dolgom hogy elérjem nála a hangulatot. Na erre is ráment pár évem, de ott is azt vettem észre hogy amíg ő mozdulatlanul fekszik, én meg gépészkedjek és figyeljem hogy na, mikor van már esetleg hangulata. Lassan el is maradt az orgazmusom, idővel le is kókadt menet közben, mert agyban elkezdtem feszültté válni.


Csúnya vagy nem, de rámennék minden nőre olyan a libidóm, de otthon fel sem áll, frusztrál, idegesít. Még az ágyban sem veszi le a ruháit, kaparásszam ruhán keresztül. Hát baromi izgató egy sötét szobában ezt csinálni, tudván a a feje után jön a háta, az fél óra, majd a lábai fél óra.


Járt már így valaki?



júl. 25. 20:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Ez is egy gyöngyszem! Lehet hogy nem jön be az előadó, de a mondandó a lényeg!


https://www.youtube.com/watch?v=lSXcWLI8HaM

júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit furán néznek majd rám, én meg a "nem".


Kimutatták hogy a rákos emberek se nagyon mernek NEM-et mondani, konfrontálódni, pedig a világ nem az egyetértésről szól, a win-win szituációról szól, nagyon is különbözőek vagyunk!

júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Az összes betegség oka hogy a lelki énünk nincs összhangban az egó énünkkel.
júl. 26. 00:02
 24/36 A kérdező kommentje:

Viszont a lelki énünk csak a kapcsolat elején érdekes a másiknak, a lelki énünk utána már félre lesz állítva, azzal foglalkozzon csak a tulaj. Az egó énünk viszont átveszi a kontrolt, egyből jöhet az érdek. Kinek mi, ott van win-win, ahol a szex mindkét félnek az érdeke. Azt is észrevettem, hogy a szex bármiféle kapcsolati dolgot felülír, mondhatni erre épül egy kapcsolat. Ha nem jók az anyagiak, ha nincs nagy egyetértés, ha az egyik fél bunkó az semmi ha jó a szex. Viszont lehetsz te egy kincs ha nem akar veled szexelni a párod.


A libidót és a termékenységet meg már vagy 40 éve rombolják tudatosan, globálisan.

júl. 26. 00:06
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

"az egó énünk"


Az egó éned hazugság, illúzió, tanult minták sorozata, álarcok, maszkok, amiben elveszíted valódi önmagad.


"lelki énünk"


Erre kéne hallgatni, ezt kéne követni.


Fokmérője a kíméletlen őszinteség!

júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

"Az egó énünk viszont átveszi a kontrolt, egyből jöhet az érdek."


Az egész egó-világ a felületes érdekek mentén zajlik. Ez tulajdonképpen az életünk! Tisztelet a kivételnek, akiket ez nem hoz lázba!


"Azt is észrevettem, hogy a szex bármiféle kapcsolati dolgot felülír, mondhatni erre épül egy kapcsolat. Ha nem jók az anyagiak, ha nincs nagy egyetértés, ha az egyik fél bunkó az semmi ha jó a szex. Viszont lehetsz te egy kincs ha nem akar veled szexelni a párod."


Ezt jól látod mert kétpólusú világban élünk (férfi-nő, nappal-éjszaka, hideg-meleg, stb.) és az egó nagyon sokszor csak a szexuális kielégülés által tud visszakerülni az egységbe, ahol eltűnnek a feszültségek és az ellentétek. Ezért mozgatja az emberek 99%-át a szex!

júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Az egó én is létezik, az egy dolog hogy illúzió és félelem. Pont ezért romboló!
júl. 26. 00:16
 28/36 anonim ***** válasza:

Létezik és sokaknál nagyon erős. Olyannyira erős hogy erre a kollektív mintára épül fel a világunk.


Ha láttad a Mátrixot, pont ezért tud működni!

Még őrzik is a börtönrácsot!

júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

A "piros ruhás nő" a reklám, a szenvedély és a szexualitás.

Sokakat elvisz téves irányba. Olyan mint a drog. Le se akarják tenni!

júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!