Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

48 éves férfi vagyok, házas. Kb. 3 hónapja azt vettem észre, hogy napközben nincs bajom a feleségemmel, de ahogy eljön az este, egyre feszültebb leszek, és konkrétan elkezd idegesíteni a jelenléte. Sajnos egy ágyba kell aludnom vele, és még éjjel kettőkor sem tudok aludni az idegtől. Semmi kedvem hozzányúlni, de mindig azt akarja hogy vakargassam tetőtől-talpig. Baromira unom már, ezzel elmegy 1-1.5 óra a sötét szobában. Elfárad a karom, meg valami taszító erőt érzek magamban. Miért?


Mert hogy van az hogy nekem szinte kötelességem vele foglalkozni, ő meg hozzám sem ér? Én szó nélkül viszem a háztartást, a bevásárlást, a főzést, intézek mindent az ég világon. Ő meg konditerem, él mint hal a vízben. Este meg vakargatás este 11-ig, de közben elalszik. Eszébe sem jut hogy én is itt vagyok. Szex? Az nincs, erre azt mondta hogy ez az én dolgom hogy elérjem nála a hangulatot. Na erre is ráment pár évem, de ott is azt vettem észre hogy amíg ő mozdulatlanul fekszik, én meg gépészkedjek és figyeljem hogy na, mikor van már esetleg hangulata. Lassan el is maradt az orgazmusom, idővel le is kókadt menet közben, mert agyban elkezdtem feszültté válni.


Csúnya vagy nem, de rámennék minden nőre olyan a libidóm, de otthon fel sem áll, frusztrál, idegesít. Még az ágyban sem veszi le a ruháit, kaparásszam ruhán keresztül. Hát baromi izgató egy sötét szobában ezt csinálni, tudván a a feje után jön a háta, az fél óra, majd a lábai fél óra.


Járt már így valaki?



júl. 25. 20:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ti kérdezők észre szoktátok venni, hogy a kérdésetek alá megválaszoljátok magatoknak a választ? 😅


"Miért?

Mert hogy van az hogy nekem szinte kötelességem vele foglalkozni, ő meg hozzám sem ér? Én szó nélkül viszem a háztartást, a bevásárlást, a főzést, intézek mindent az ég világon. Ő meg konditerem, él mint hal a vízben. Este meg vakargatás este 11-ig, de közben elalszik. Eszébe sem jut hogy én is itt vagyok. Szex?"


Hát asszem ezért gyűlölöd 🤷

júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Irsz kicsit arrol, miota vagytok hazasok? Vannak e gyerekek? Mindig ez volt, vagy csak mostanaban? Regen kielegito volt a szexualis eletetek? Mi valtozott?
júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

12 éve, van egy gyerek, sosem volt kielégítő a szexuális életem. Sosem volt olyan életszakaszom ahol lehetett volna ismerkednem, válogatnom meg pláne. Változtatni sem tudok, a mi kapcsolatunk brutális összetételű. A feleségem 200% egó, nulla érzelem, én meg 200% érzelem, nulla egó. Mivel érzéketlen, nem is érez semmit a világból, így kizárólag azt csinál ami neki örömet okoz, és nem érdekli sem ember sem Isten. Sem veszekedés, sem mosolyszünet, sem vállás, sem halál. Bárkit el tud engedni szemrebbenés nélkül, kiröhögi lenézi azokat a nőket,akik foglalkoznak a férjükkel, sőt gyengének, szolgának tartja őket. Ezt mindig mondja is. Gyűlöli ha valaki beszél a családjáról, a párjáról .eg pláne! Neki egy a lényeg, hogy ő azt csináljon amit akar és abba senki se szóljon bele. Ebben viszont profi, ugyanis olyan képessége van hogy sakkban tudja tartani a környezetét. Bárkit kicsinál bárhol. Ráadásul vezető, főnök, ott sincs kegyelem. Csendes gyilkos, ő nem kiabál, inkább szótlan. A környezete töri magát, ő meg nem reagál semmire. Majd mindig az van amit ő akar. A másik lételeme a programok. Ő olyan ember akinél kizárólag az van amit ő akar, és mindig legyen számára program. A jó tulajdonsága az, hogy egy gép! Bármely céget csúcsra járat, felvirágoztat, munka és tanulás mániás. Naponta 2-3 órát tanul, korán fekszik. Imádja a pénzt, de sosem költi. Humorérzéke nulla. Olyan mint egy invazív faj. A kezdetben elesettnek tűnik idegen helyen, de gyökeret ereszt, és szép csendben a maga képére formárlja a környezetét. Ezt olyan sebességgel teszi ami nem kelt ellenállást, majd már csak akkor tűnik fel amikor már nyomasztó, de addigra érzelmileg, pszichésen már mindenki felett áll. Ezt az összes ismerősöm igazolta, olyanok is, akik tipikus nagypofájú törtetők. Még ők is meghajolnak előtte, nagyon ritka az olyan tehetséges game changer mint a feleségem. A munkahelyén már sokan ki akarták csinálni, de mindig azok vesztettek. A trükkje a magas szintű brutálisan erős passzivitása. Nincs ember aki nála bármit is elérne amit ő nem akar. Ezt értsd arra, hogy mellette van a sószóró, elkérem, de ha nincs kedve odaadni nem fogja. Céges üzleti ebédnél rászólt az üzleti partnerekre hogy ő olyan asztalnál nem tud enni ahol beszélgetnek, erre síri csend lett végig. 😆


Van egy olyan aurája ami megbénít mindenkit, akár csoportokat is. Mivel jól néz ki, ad magára, sokan csapják neki a szelet. Szegények! 😂

júl. 26. 10:03
 34/36 anonim ***** válasza:

"Sajnos jelenleg már olyan családi-gazdasági Bermuda háromszög alakult ki, hogy egy válás szinte kivitelezhetetlen."


Te is tudod hogy a megoldás a válás lenne, de mivel neked fontosabb a pénz így el is döntötted te magad hogy életed végéig egy toxikus kapcsolatban maradsz. Így nincs is értelme a kérdésednek! Te az anyagi jólétet választottad. Ennyi.

Régebben már kiírtad ezt a kérdést, emlékszem rá, lehet hogy kb. 1 évvel ezelőtt, nem tudom pontosan mikor, de már akkor is kaptál egy csomó választ. Nem tettél semmit önmagadért, ugyanott tartasz ahol régen (vagy még rosszabb lett minden). A nejed meg röhög a markába hogy van mellette egy balek akivel azt csinál amit akar. Gondolom a vagyon a nejed nevén (is) van, azért ragaszkodsz ehhez a sz_rhoz amiben vagy (neked nem sok jutna válás esetén).

Pár év és kinyírod magad testileg, lelkileg, mentálisan. Akkor is csak a nejed jár jól, mert "víg özvegy" lesz belőle.

Azt szokták mondani hogy "aki nem lép annak nem fáj még eléggé".

Mindegy is hogy mit írnak mások ha te magad nem segítesz magadon, mert a feleséged nem fog segíteni az biztos.

Főleg ha a feleséged veled egyidős, akkor ő most a perimenopauza időszakában van, ezután jön a klimax, még rosszabb állapotban lesz hormonálisan. Tuti hogy nem lesz jobb a helyzet csak rosszabb, főleg hogy a leírásod alapján ő nem is akart eddig sem megtenni érted semmit.

júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Te már rég tudod hogy ez a nő a totális ellentéted és talán még undorodsz is tőle!

Nem tudom mi a kérdés! 😄


Szerinted mi a megoldás?

júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Akkor dugd a pénzed és udvarolj annak, idióta...
júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!