Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem megalázó, hogy a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megalázó, hogy a feleségem minden elköltött forintot számon kér?

Figyelt kérdés

A fizetésem 100%-át leadom otthon, aztán ha szükségem van valamire, akkor a feleségemtől kell pénzt kérnem minden alkalommal. Például nemrég meghalt egy kollégám apja, és náhanyan a cégtől összekalapoztunk egy koszorúra, ami fejenként 1500 forintot jelentett. Még a nyomorult ezerötszázért is magyarázkodnom kellett itthon, hogy mire kell a pénz. Vagy tankoláskor kértem 30ezret, aztán másnap megkérdezte, hogy mennyi pénzért tankoltam. Mondom 27500 ft volt a teletank. Erre már felcsattan, hogy a maradék 2500at miért nem adtam vissza. Ha ritkán elmegyünk ketten valami vendéglátó helyre akkor is mindig ő fizet (merthát nála a pénz) és látom a pincéreken, hogy kicsit furán néznek, hogy minidig a nő fizet.

Én soha nem kérem számon semmiért, nem kérdezgetek olyat, hogy például mennyiből hozta ki a vasárnapi ebédet, vagy hogy mennyibe került a legutobbi cipője.



jún. 20. 21:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és ami nálatok megy azt nem tartom normálisnak. Számold ki mennyit szoktál kb havonta költeni (amit elkérsz a zasszonytól), kerekítsd felfelé, és azt eleve oda se add. Ne kelljen már egy felnőtt embernek pár ezer forintokért kuncsorogni.
jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan.. A rezsit és számlákat egyszer kell összeadni és onnantól annnyit teszel le. Semmi többet mert ugyanis mivel ő is keres így szépen járuljon hozzá a részével. A többi marad nálad.

Soha nem mentem még el otthonról úgy, hogy ne lett volna nálam egy fillér sem. Ezt hogyan lehet? Keserves. Tényleg egy üdítőt nem tudsz inni vagy egy fagyit vagy taxit hívni ha esetleg nagyon kellene. Felnőtt ember.. Ez vicc.

jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%

Ez nagyon durva basszus.

Felnőtt, dolgozó emberként öt forint nincs nálad soha?

Ez nonszensz.

Ma is dög meleg volt, egy nyamvadt ásványvizet sem tudnál venni, inkább hőgutát kapsz?

Csapj már az asztalra.

Vagy legyen közös számla, amire minkettőtök fizetése megy és mindketten hozzáfértek, vagy egy olyan számla, amit ő kezel, de arra felesbe menjen minden hónapban annyi, amennyi a háztartásra, kajára, számlákra kell, a fennmaradó meg marad mindenkinél sajátnak.

Vagy külön-külön számla, amiről szintén havonta mindketten levesztek annyit, amennyi ezekre elmegy, a kezébe nyomod a felét oszt' csókolom.

Ez így nem állapot már ne haragudj.

jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Veled egyenrangú embert vettél el vagy az anyádat? Ezen gondolkozz el.
jún. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Alapból gáz lenne, viszont ti pont ebben egyeztetek meg. Sose lennék közös kasszán valakivel, és ez is az egyik oka. Ha közös kasszán vagytok, akkor valamilyen szinten jogos számon kérni a másikon, hogy mire megy el a közös pénz, hiszen ilyenkor nincs olyan, hogy "enyém" meg "tiéd" hanem csak "miénk" van. Plusz az is hozzájön hogy egy az egyben ő intézi a kiadásokat, szóval neki jobban az agyában van a pénz téma.


Egyezzetek meg másban, tartsátok meg a fizutok egy részét amit szabadon költhettek, aztán meg van oldva minden.

jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

Nekem anyámék csinálták ugyanezt amikor velük éltem.

Amikor meg komolyra fordult a kapcsolatom és gyereket akartunk meg házasságot, kiakadt teljesen.

35 voltam akkor. Az utolsó fillért is elszedte tőlem ameddig nem mentem férjhez.

Szerencsére már nem beszélek anyámmal. Nála pénzéhesebb ember nincs a világon.

jún. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy ez egy g.ci nő és én biztosan válnék .

Konkrétan csak kihasznál.

Tegyél félre minden hónapban és hagyd bent a számládon, vagy tedd el úgy hogy ne lássa. Én válnék.

Mondjuk nekem meg azt mondja a férjem mindig hogy ne nyúljunk a fizetésemhez, mert tartaléknak jó, meg vannak terveink. Sose szedné el a fizetésem. Én sem az övét.

jún. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%

Bennem azért felmerül a kérdés, hogy volt ennek valami előzménye? Indokolatlan kiadások, tartozás, hitel? Elég szélsőséges, amit az asszony csinál, de azért el tudok képzelni olyan szitut, amikor indokolt: pl a másik szerencsejáték függő. Szóval van valami ilyesmi oka, vagy sem? Nyilván ha nincs oka, akkor gáz, nem bánunk így egy felnőtt emberrel, de ha a pénzügyi kultúrád 0, és gyakorlatilag gyerekként viselkedsz, akkor nem olyan meglepő.

Ami a wc-re menést illeti: szerintem elég paraszt dolog szó nélkül otthagyni a másikat beszélgetés közben. Semeddig nem tart szólni, hogy "pillanat, mindjárt folytatjuk". Csak egy kis alaptisztelet a beszélgetőpartnered felé, hogy nem fordítasz szó nélkül hátat, és mész ki a szobából... Tejóég :')

jún. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekstátuszban vagy, nem férjként kezel, hanem a gyerekeként. Mivel te ezt tűröd, sőt, örülsz is neki, hogy a penzügyekkel nem kell foglalkoznod, ezért csak azt kaptad, amit megérdemelsz. Valtoztass, ha valami nem tetszik, mondjuk például viselkedj férfiként, és ne gyerekként, aki szó nélkül leadja anyucinak a pénzét.
jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nálunk közös a kassza bár úgy hogy mindkettőnknek van számla és hol erre hol arra jön de abszolút közös. Mi együtt is költünk tehat megbeszéljük, de ha venne vmit az se gond én ilyenbe nem pofázom bele nőként. Felnőttek vagyunk és tudjuk egymasról hogy hülyeségre nem költünk.

A másik, mi vhogy szólunk egymásnak hogy lszi állitsd meg a filmet el kell mennem pisilni ;-)

jún. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!