Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megengednétek a feleségeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pezsgő kérdése:

Megengednétek a feleségeteknek, hogy félrelépjen?

Figyelt kérdés
A párommal boldog házasságban élünk már 12 éve. Pár nappal ezelőtt egy beszélgetésünk alkalmával közölte, hogy a kapcsolatunk már ellaposodott, és tulajdonképpen már nem is szeret engem. Ezen én egy kicsit meglepődtem, mert nem így láttam a helyzetünket. Lehet, hogy nem úgy viselkedtünk már az utóbbi években, mint a tizenéves szerelmesek, de szerintem mindent megtettem azért, hogy jól érezze magát a kapcsolatunkban. A szexuális életünk is rendben volt. Ezt ő is elismerte. Elmondta, hogy albérletbe szeretne költözni, ahol átgondolná a helyzetünket, de közben férfiakkal is ismerkedne. Úgy érzi, hogy forr a vére, és újabb impulzusokra van szüksége. Aztán persze végülis kiderült az, hogy állítólag női kapuzárási pánikja van, és a lakásban csak egy bizonyos független férfival szeretne találkozni, akivel tetszenek egymásnak. Őt a munkahelyén ismerte meg, de mindezidáig nem volt köztük semmi. Innentől kezdve orvérzésig szexelnének majd egymással, de viszont egyenlôre egyikünk sem szeretne komoly kapcsolatot. Feleségem kérése az volt, hogy ezt engedjem meg neki, és közben én is megismerkedhetnék hölgyekkel ugyanebből a célból. Itt lenne ideje átgondolni a házasságunkat, és elképzelhető, illetve esélyes lehet az, hogy visszatalál hozzám. El kell mondanom, hogy nekem nem ilyen a felfogásom, szerettem volna a feleségem mellett egy életen keresztül kitartani. Én elválnék azonnal ha ezt megtenné, bár nagyon szeretem őt, de nem bírnám elviselni ezt a megaláztatást. Komoly véleményeket kérnék, ki hogyan viselkedne ebben az élethelyzetben? Most már ott tart, hogy ha ez a viszony létrejönne a pasival, akkor mégse költözne el a házunkból, mert drága lenne az albérlet, és nem tudna félre rakni magának. Persze nem ott szexelnének, mégis minden nap látnom kéne a szárnyalását és az örömet az arcán, amikor a randira készülődik. Ez nekem egyáltalán nem hiányozna. Örülök hogy őszinte volt velem, de mai napig nem értem, hogy gondolhatta azt, hogy én ebben partner leszek.

jún. 1. 23:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Szep meae, jo ejt
jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel már megcsalt párszor, viszont többre vágyik. Engedd el, nem igen lesz választásod, ez már sosem lesz normális házasság. 48F
jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne? Egyesek hármas meg négyes szexben is benne vannak.
jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hiába érzed, hogy "nem így van" - ő nem így érzi. Ennek az egésznek akkor lenne értelme és akkor lenne jó, ha te is ezt akarod/nád, hogy új emberekkel ismerkedhess és szexelhess és közben együtt maradtok és egymásnak mesélitek el ezeket és köztetek marad a legszorosabb szövetség. Ha ez bármelyikőtöknek nem jó, akkor nyilván nem jó. Nem az a lényeg, hogy én csinálnám e...
jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Gyakorlatilag felajánlotta a nyitott házasság intézményét, ha jól értem. Te tudod, hogy akarod e ezt. Röviden: nekünk ez mentette meg a házasságunkat.
jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
"közölte, hogy a kapcsolatunk már ellaposodott, és tulajdonképpen már nem is szeret engem." - És te azt hitted, hogy boldog házasságban éltek?
jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Már dugnak ezerrel, törődj bele.

Ez a hajó elment(ahogy a faszi is a nejedben)

jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tegyuk fel hogy nem kamu a kerdes amit azert erosen valoszinunek tartok.


Valj el meg most amig van onbecsulesed, mi ertelme "megmenteni" egy olyan hazassagot ahol a feleseged kijelenti hogy nem szeret?

jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ideje az asszonyt egy sokkal fiatalabbra cserélni. Én azonnal válnék tőle.
jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném meg neki. Ha akar félrelépni, tessék elválni. Szerintem ha egyszer az egyik fél félrelépett (még így is hogy beszámolt a szándékáról), onnan nincs visszaút.
jún. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!