Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megengednétek a feleségeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pezsgő kérdése:

Megengednétek a feleségeteknek, hogy félrelépjen?

Figyelt kérdés
A párommal boldog házasságban élünk már 12 éve. Pár nappal ezelőtt egy beszélgetésünk alkalmával közölte, hogy a kapcsolatunk már ellaposodott, és tulajdonképpen már nem is szeret engem. Ezen én egy kicsit meglepődtem, mert nem így láttam a helyzetünket. Lehet, hogy nem úgy viselkedtünk már az utóbbi években, mint a tizenéves szerelmesek, de szerintem mindent megtettem azért, hogy jól érezze magát a kapcsolatunkban. A szexuális életünk is rendben volt. Ezt ő is elismerte. Elmondta, hogy albérletbe szeretne költözni, ahol átgondolná a helyzetünket, de közben férfiakkal is ismerkedne. Úgy érzi, hogy forr a vére, és újabb impulzusokra van szüksége. Aztán persze végülis kiderült az, hogy állítólag női kapuzárási pánikja van, és a lakásban csak egy bizonyos független férfival szeretne találkozni, akivel tetszenek egymásnak. Őt a munkahelyén ismerte meg, de mindezidáig nem volt köztük semmi. Innentől kezdve orvérzésig szexelnének majd egymással, de viszont egyenlôre egyikünk sem szeretne komoly kapcsolatot. Feleségem kérése az volt, hogy ezt engedjem meg neki, és közben én is megismerkedhetnék hölgyekkel ugyanebből a célból. Itt lenne ideje átgondolni a házasságunkat, és elképzelhető, illetve esélyes lehet az, hogy visszatalál hozzám. El kell mondanom, hogy nekem nem ilyen a felfogásom, szerettem volna a feleségem mellett egy életen keresztül kitartani. Én elválnék azonnal ha ezt megtenné, bár nagyon szeretem őt, de nem bírnám elviselni ezt a megaláztatást. Komoly véleményeket kérnék, ki hogyan viselkedne ebben az élethelyzetben? Most már ott tart, hogy ha ez a viszony létrejönne a pasival, akkor mégse költözne el a házunkból, mert drága lenne az albérlet, és nem tudna félre rakni magának. Persze nem ott szexelnének, mégis minden nap látnom kéne a szárnyalását és az örömet az arcán, amikor a randira készülődik. Ez nekem egyáltalán nem hiányozna. Örülök hogy őszinte volt velem, de mai napig nem értem, hogy gondolhatta azt, hogy én ebben partner leszek.

jún. 1. 23:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló volt a helyzet bár a feleségem nem ilyen drasztikusan közölte és azt mondta szeret, csak neki kevés a szexuális életünk és egy kis pluszra vágyunk.

Belevágtunk a nyílt kapcsolatba, 2 évig csináltuk, izgalmas volt minden perce. Végül az ő kérésére hagytuk abba annyira sok csalódása volt, az izgalmak ellenére. Azóta megvagyunk, valszeg kipipáltuk ezt az egészet egy listán. Nem mondm h a szexuális életünk tökéletes, de azóta kicsit jobb lett. Próbálkozunk még egyéb dolgokkal h fellendítsük, és nem zárkózom el attól se, hogy majd ha megint megjön a kedve, újból kipróbálja másokkal a szexet.

jún. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Veled értek egyet. Nekem ez a kapcsolat már most kuka. Váljatol el, neki meg vagy bejön az új fickó vagy nem.
jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Dobd ki..tuti már megcsalt,így akarja felvázolni..keress magadnak másik nőt.
jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja szeret es csak a szex nem jo, meg talan belemennek egy nyitott hazassagba... De nalatok konkretan csak azert akar maradni, hogy legyen hol laknia,anyagiak, gyerek,meg legyen egy latszat ferje.

Mondd neki, ha menni akar menjen, de te maradsz a hazban. Nyilvan a valasnal lesznek elosztasok, de addig is erezze a torodest.

jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ennek a házasságnak valószínű vége akár megengeded akár nem.
jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elmentetek egymas mellett, ha szerinted boldog hazassagban eltek, o viszont kozolte, hogy nem szeret.

En elvalnek.

jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Kuka.
jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért van bőr a képén: nem szeretlek, de ugye lakhatok nálad amíg félredugok?

Azonnal kidobnám.

jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Válással a hátam mögött bátran mondhatom,hogy szedd össze magadat.A műsor már rég folyik a hátad mögött.Te csak arra kellesz ,hogy meglegyen a biztos háttér,az anyagiak.Nálunk is hasonlóan zajlottak a dolgok,azt hittem hogy csak hullámvölgyben vagyunk,amiböl majd kilábalunk.Ha egy nő azt mondja hogy nem szeret ,akkor az úgy van.Most jön az hogy ő már rakott féllre titokban pénzt és ha nem kapcsolsz időben elváltok és pénz nélkül maradsz.Tapasztalatbol mondom.Menekíts ki minél több pénzt ,hogy legyen miböl újrakezdeni.A feleséged sok lépéssel jár előtted.
jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!