Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem megalázó, hogy a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megalázó, hogy a feleségem minden elköltött forintot számon kér?

Figyelt kérdés

A fizetésem 100%-át leadom otthon, aztán ha szükségem van valamire, akkor a feleségemtől kell pénzt kérnem minden alkalommal. Például nemrég meghalt egy kollégám apja, és náhanyan a cégtől összekalapoztunk egy koszorúra, ami fejenként 1500 forintot jelentett. Még a nyomorult ezerötszázért is magyarázkodnom kellett itthon, hogy mire kell a pénz. Vagy tankoláskor kértem 30ezret, aztán másnap megkérdezte, hogy mennyi pénzért tankoltam. Mondom 27500 ft volt a teletank. Erre már felcsattan, hogy a maradék 2500at miért nem adtam vissza. Ha ritkán elmegyünk ketten valami vendéglátó helyre akkor is mindig ő fizet (merthát nála a pénz) és látom a pincéreken, hogy kicsit furán néznek, hogy minidig a nő fizet.

Én soha nem kérem számon semmiért, nem kérdezgetek olyat, hogy például mennyiből hozta ki a vasárnapi ebédet, vagy hogy mennyibe került a legutobbi cipője.



jún. 20. 21:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
De! Nagyon megalázó.
jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Antiszociális lény ***** válasza:
96%
Igazából itt te vagy a bohóc aki még hagyja is, hogy megalázó helyzetbe kerüljön. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Nem az megalázó, hogy ő fizet az étteremben, hanem az megalázó, hogy a kapcsolatban te igazából a kisgyerek szerepét töltöd be, a párod meg az anyuka.
jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha töketlen vagy akkor így jártál. Mi az, hogy leadod az összes pénzed? Mi vagy te rabszolga aki gürcöl a pénzért aztán leadja és egyúttal teljesen lemond róla? A feleséged dolgozik egyáltalán? Legközelebb adj neki annyit amiből a rezsit kifizeti a többit pedig magadnál hagyod. Ezután ő kérjen ha kell neki.
jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
6%

Nem megalazo,ha o fizet az etteremben.

Az se lenne megalazo ha eltart .

Gondolom nem tudod beosztani a penzt .

jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igen dolgozik, bár kevesebbet keres nálam -de ez nem is lényeges. Igazából nekem az is oké, hogy leadom a fizum. Tök jó, személy szerint örülök is neki, mert így egy gonddal kevesebb, és nem nekem kell a rezsivel meg a többi háztartásbeli ügyintézéssel vacakolnom. Csak az zavar, hogy gyerekként kezel, és elszámoltat velem minden forintot amit alkalmanként kérek.

Egyébként más téren is ilyen kontrollmániás. Például ha együtt tévézük, és közben szó nélkül kimegyek a mosdóba, akkor is megkérdezi, hogy hova mész? Basszus, ha otthonról mennék el, akkor szólnék előtte, de a lakáson belüli közlekedést miért kell bejelenteni??

jún. 20. 22:26
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Jó nagy csicska vagy, én kibaxnam mint macskát s.zarni
jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Nőként írom, hogy de. Ez már az. Miert nem jó pl a közös számla?

Amúgy gondolom nem tudod a pénzt beosztani és azért kezeli ő.

De ha lerobbansz az út szélén mit csinálsz? Hívod hogy jöjjön és adjon pénzt? Vagy ha leesik a cukrod valahol akkor nem tudsz egy csokit venni sem? Vagy ha 1 szál virágot szeretnél neki venni azt sem teheted mrtt nincs nálad pénz.. Ez már szörnyű legalább pár ezer legyen nálad minimum. Ez mar túlzott kontroll mánia.

jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, jó nagy papucs alatt vagy. Kifogtál egy kontrollmániást, aki ha tehetné, még a gondolataidat is elenőrizné. Szerintem próbáld lassan feszegetni a határokat mint a kamaszok szokták.
jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki olyan viràgot szagol, amilyent szakít.

Te saját magad is gyerekként kezeled önmagad, akkor ő miért bánna veled másként?

"Tök jó, személy szerint örülök is neki, mert így egy gonddal kevesebb, és nem nekem kell a rezsivel meg a többi háztartásbeli ügyintézéssel vacakolnom."

Ezzel együtt persze nem értek egyet ezzel a felállással, de ha mindkettőtöknek jó így, akkor nincs probléma.

jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Fogadni mernék a feleséged a dominád!?
jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!