Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemhoz, hogy viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemhoz, hogy viszonyuljak már?

Figyelt kérdés

Helló.

8 éve vagyunk együtt a feleségemmel, ami egy nagyon jó kapcsolatnak indult, de nem tudom mi történt.

Folyamatosan próbálkozom de elutasítást kapok tőle. A gyerekek már nagyobbak. Én mindenből kiveszem a részem mint a házimunkából és a gyerekek körül is. Hónapok telnek el úgy, hogy semmi nincs közöttünk. Mindig azt mondja, hogy nincs semmi baj, nagyon szeret.

De nem tudom már mit csináljak, hogy változzon ez az egész.


jún. 20. 07:24
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%
A gyerekeket vidd a nagyszülőkhöz. A feleségeddel menjetek el egy hétre nyaralni. Tervezz jó programokat, hogy közös, új élményeitek legyenek.
jún. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Ilyenek is szoktak lenni. A gyerekek havonta a mamánál szoktak aludni. Tavaly is voltunk kettesben 5 napra wellnessezni. Akkor egy kicsit jobb a helyzet, fogadja a közeledésem. De ahogy haza érünk ugyanaz. Ha a gyerekek a mamánál alszanak akkor is inkább telefonozik.
jún. 20. 07:30
 3/49 anonim ***** válasza:
91%

Hogy áll a gyerekek után az énképével? Meghízott, lefogyott, striás lett, nen olyan feszes, mint fiatalon? Sok nő azért húzodik vissza anyaként a fáradságon túl, mert megváltozott a teste.


De az is lehet, hogy még így a segítség mellett is sok neki a 2 gyerek+munka és háztartás. Túlvállalta magát.


Vagy befásult a mindennapokba.


Próbáltál már beszélni vele azon kívül, hogy körbezsongod?

jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
79%

"De ahogy haza érünk ugyanaz. Ha a gyerekek a mamánál alszanak akkor is inkább telefonozik."


Tipikus életunt anyuka lett. Nem kellettek volna a gyerekek. :/ Csak miattuk van még veled, amúgy már lelépett volna.

jún. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
27%

3as telefont nyomkodni van ereje...és az már gáz hogy le kell passzoln ia gyerekeket a nagyszülő nyakára hogy legyen kis szex. Kérdező, én a helyedben keresnék egy normális nőt akitől megkapod amire szükséged van nem csak neked kell tenni a kapcsolatért.


1es persze a sok esetben dolgozó nagyszülőre sózni még a gyereket csak hogy kicsikarjunk anyuból egy lábszétrakást...

jún. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Soha nem volt vékony, de ezt őt nem zavarta és nyilván engem sem. Szerintem gyönyörű. A terhességgek után mindig vissza fogyott a "versenysúlyára". De ez most se zavarja őt.

Nem tud rendes okot adni, hogy mi is a baja.

Biztosan fáradt ő is. De én is az vagyok, mégis mindig lenne hozzá kedvem.

Az itthoni teendőket teljesen elosztjuk. A főzés az egyetlen olyan dolog amit csak ő csinál. Itthonról dolgozik 4 órában.

jún. 20. 07:37
 7/49 A kérdező kommentje:
Nem akarok másik nőt keresni. A kérdésem nem is erre irányult. Ő a feleségem, őt szeretem.
jún. 20. 07:38
 8/49 anonim ***** válasza:
92%

"inkább telefonozik ... Itthonról dolgozik 4 órában."

Túl sokat lóg a neten, és ez rossz hatással van a kapcsolatotokra.

Beszélj vele és találjatok ki valami szabályokat arról, hogy mikor oké a telefonnyomogatás és mikor nem (pl. amikor egyedül van otthon, akkor nyomogassa, de amikor mindketten otthon vagytok, akkor ne, stb.), hol oké és hol nem (pl. ki lehetne tiltani a mobilt és társait a hálószobából), stb.

A gyerekeitek miatt is fontos ez, mert ha azt a mintát látják, hogy bárki bármikor bárhol inkább a telefont választja, mint az emberi kapcsolatokat, akkor aztán őket is megnézheted pár éven belül - meg a velük való kapcsolatotokat is.

jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
32%
Nem merült még fel benned a kérdés, hogy esetleg van valakije?
jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
5%
Én, ha újrakezdhetném, ebben a helyzetben viccen kívül! - egy megbízható férfiszeretőt keresnék, aki hetenként egyszer-kétszer "leápol".
jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!