Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemhoz, hogy viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemhoz, hogy viszonyuljak már?

Figyelt kérdés

Helló.

8 éve vagyunk együtt a feleségemmel, ami egy nagyon jó kapcsolatnak indult, de nem tudom mi történt.

Folyamatosan próbálkozom de elutasítást kapok tőle. A gyerekek már nagyobbak. Én mindenből kiveszem a részem mint a házimunkából és a gyerekek körül is. Hónapok telnek el úgy, hogy semmi nincs közöttünk. Mindig azt mondja, hogy nincs semmi baj, nagyon szeret.

De nem tudom már mit csináljak, hogy változzon ez az egész.


jún. 20. 07:24
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Biztosan nincs senkije, semmi erre utaló jeleket nem fedeztem fel.
jún. 20. 07:49
 12/50 anonim ***** válasza:
85%

"főzés az egyetlen olyan dolog amit csak ő csinál. Itthonról dolgozik 4 órában"


Akkor visszavonom, hogy fáradt és oszton a 4es hsz-t: totál életunt.

Nem szeret téged egy cseppet se. Ki akart gyereket inkább? Te vagy ő?

jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Mind a ketten szerettük volna a gyerekeket.


Nem tudom, hogyan tudnám vissza hozni őt az életbe, hogy újra legyen kedve mindenhez.

Ezt nem jelenteném ki, hogy nem szeret.

jún. 20. 07:52
 14/50 anonim ***** válasza:
93%
Mi se. Ha te se, akkor mi se... Menjetek terapeutához.
jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

A romantikán kívül hogy áll a dolgokhoz? Találkozik néha a barátnőivel? Jár fodrászhoz, sportolni, akárhova?

Vagy tényleg egész nap csak otthon ül?


Én is terapeutát javasolnék, mondd neki, hogy aggódsz érte, látod,

jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
96%

*látod, hogy hónapok óta valami nincs rendben


Nem mondom, hogy depressziós, mert nem értek hozzá. Én amúgy egy orvosi rutin vizsgálatra is elmennék a feleséged helyében, vérvételre. Lehet egy rakat vitamin hiánya van, mert nem megfelelően táplálkozik, azért ilyen depis kicsit, nulla libidóval, most mondtam egy példát.

jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a legtisztább az lenne ha elmondanád neki őszintén hogy neked ez probléma. Szükséged lenne rá, szeretnél szexelni. Nem akarsz máshoz menni, ezért is akarod megbeszélni vele. Mondja el mit tudnál tenni hogy neki is legyen kedve hozzá.

Esetleg szeretne-e párterápiára menni?


Ha nem vagy képest ezt megbedzépni vele, nem lesz változás.

Lehet rosszul fogadja, de legalább jelzed a problémát neki és elgondolkozik. Ne fossál már ennyire tőle!

jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi időt tölt a neten? És te?

Az együtt töltött időtökből mennyit töltötök úgy együtt, hogy nem a netre figyeltek, nem a telefont, a tévét, a gépet, a taletet, stb. nyomogatjátok, hanem egymásra figyelve beszélgettek?

jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
70%

Ha olyan jó lenne veled a sz.ex, akkor nem kellene könyörögni neki, hogy lefeküdjön veled, hanem ő is keresné az alkalmat. Végülis, úgy tűnik, mindene megvan, mindent megkapott az élettől, és most már nem is kell érte színlelnie, hogy sose volt igazán jó, akkor minek törné magát, nem?

Billentsd ki ebből!

jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
63%
Én is arra gondolnék, hogy van valakije. Ez pont ilyen szokott lenni. Tőled már semmit nem akar, és folyton a telefonon lóg. Főleg, így, hogy elvileg semmilyen komolyabb problémátok nincs.
jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!