Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemhoz, hogy viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemhoz, hogy viszonyuljak már?

Figyelt kérdés

Helló.

8 éve vagyunk együtt a feleségemmel, ami egy nagyon jó kapcsolatnak indult, de nem tudom mi történt.

Folyamatosan próbálkozom de elutasítást kapok tőle. A gyerekek már nagyobbak. Én mindenből kiveszem a részem mint a házimunkából és a gyerekek körül is. Hónapok telnek el úgy, hogy semmi nincs közöttünk. Mindig azt mondja, hogy nincs semmi baj, nagyon szeret.

De nem tudom már mit csináljak, hogy változzon ez az egész.


jún. 20. 07:24
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
54%

Szintén nő vagyok voltam hasonló helyzetben.

Meguntam, akkor nem akkor akartam szexet, viszont a megszokás miatt meg mi lesz egyedül maradtam.

Valami teljesen újat kéne bevetned, menj el fodrászhoz, új ruhadarab, kapjon egy "új" férjet ;-)

jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
84%
Hasonló helyzetben vagyok, csak én nem 8, hanem 18 éve. Hetek, esetleg annál is több telik el, mire akarja. De akkor annyira, hogy ha nekem nincs kedvem (mert egy idő után elszáll minden iránta érzett vágyam), akkor jön a hiszti.
jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
61%
Miért csak a szex hiányánál kezdetek el sírni, fiúk... ott már előtte probléma volt.
jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Mert a szexen kívül a kapcsolatunk nem rossz egyáltalán.
jún. 20. 11:34
 35/50 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted.
jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
93%
Írsz kérlek néhány példát, milyen a kapcsolatotok? Szoktatok közösen leülni enni, beszélgetni? Filmet nézni, néha randira menni. Kikéri a véleményed bizonyos kérdésekben? Anyagiakban közösen döntötök? A gyerekekkel kapcsolatban szintén közösek a döntések, például megbeszélitek, hova mentek a gyerekekkel nyaralni, milyen táborba menjenek stb.
jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Ezen pontosan így vannak. Vacsorázni mindig közösen szoktunk, szinte minden hétvégén el megyünk valahova. Gyerekekkel vagy nélkülük. Mamánál is sűrűn ott alszanak. Míg kisebbek voltak én fürdettem őket. Viszem őket a suliba és az oviba, ha úgy jön ki a lépés megyek is értük.

Közös kasszán vagyunk, az anyagi dolgokat leginkább a feleségem intézi. De nagyobb kiadásokat mindig megbeszéljük, de nem kell az engedélyem ahhoz, hogy bármit is megvegyen.

jún. 20. 11:47
 38/50 anonim ***** válasza:
84%

Akkor hadd kérdezzek kicsit a feleségedről. Hogy van a feleséged? Fizikailag és lelkileg.


Szívesen dolgozik, jókedvű? Szereti a munkahelyét, kollégákat, főnökét?

Egészségileg: nem változott mostanában? Például hajhullás, sok sírás, hízás/fogyás, abbahagyta a sportot stb.


Amikor közeledsz felé, megérinted, simogatod, bókolsz neki, megpuszilod, megcsókolod, hogyan reagál? Elhúzódik, nincs kedve? Poénkodik veled?


Ő megérint téged, megpuszil, megölel? Bármikor a nap folyamán, reggel, amikor indulsz munkába, vagy amikor hazaérsz, elalvás előtt.

jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
86%

És akkor újra, mert erre még nem válaszoltál, ha jól figyeltem, pedig nagyon fontos lehet:


Mennyi időt tölt a neten? És te?

Az együtt töltött időtökből mennyit töltötök úgy együtt, hogy nem a netre figyeltek, nem a telefont, a tévét, a gépet, a taletet, stb. nyomogatjátok, hanem egymásra figyelve beszélgettek?

jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nincs itt gond egyáltalán semmivel, jó neki az élete csak egyszerűen nem kíván téged. Nem néz férfinak és hiába leszel te dögösebb, flörtölősebb az is csak ideiglenesen fog működni ha egyáltalán működni fog.
jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!