Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nővéreméknél voltunk látogatób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nővéreméknél voltunk látogatóba. Feleségem másnap felháborodott azon h tesómnak latnia kellett volna h "cicilne" a kisbabank és jelezni kellett volna h nyugodtan menjenek be a szobába. szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek szolni kellett volna noveremnek vagy feleségem is szólhatott volna h szeretné megciciltetni a babát?
jún. 8. 06:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Mit jelent az a szó, hogy "cicilne"? Csak én nem értem a szövegkörnyezet figyelembevételével együtt sem az egészet?
jún. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem vitt neki cumisüvegben?
jún. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak tippelni merek, de szerintem arra gondol a kedves kérdező, hogy enni szeretett volna a kisbaba és illedelmesen jelezni kellett volna, hogy menjen át az anyuka a másik szobába megetetni, mert azért társaságban mégsem szokványos előkapni a ciciket.


Ezzel csak az a probléma, hogy nem másnak kell észrevenni azt, ha éhes a baba, hanem az anyukának kellene, hogy legyen annyi esze, hogy esetleg jelezze. Gondolom nem tiltották volna meg, hogy esetleg átmenjen másik szobába megetetni.


De csak tippelek..

jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Sztem csak te nem érted első.


A feleséged kinyithatta volna a száját. Ne csak otthon legyen nagy neki

jún. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Bocsánat pasi vagyok,én se tudom,mit jelent a cicilne kifejezés.
jún. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Kétgyerekes anyukaként én sem figyelem mások gyerekeit, van éppen elég sajátom, akire figyelhetek. Plusz nem tudhatom, hogy mennyire venné tolakodónak a vendég, hogy beszólok, hogy "szoptassadmámegagyereket", mert azt sem tudom, hogy szoptat-e, tápszerezik-e, van-e valami fix napirend, ami miatt nem akarja adott pillanatban etetni a babát, mert pl bealudna a szopiba, és akkor a hazaút lenne nyűg vele, mittudomén, szóval akármi is van, ha észre is veszem, hogy a vendégem babája szeretne szopizni, akkor tudván hol a helyem, a kérdést az anyára bízom. Ha szeretné megszoptatni a babát, akkor nyugodtan jelezze, hogy félrevonulna, megkérdezheti, melyik szoba erre az alkalmas. Én is ezt csináltam anno, ahogy peluscserénél is megkérdeztem, mi lenne a legalkalmasabb hely és hova dobhatom a piszkos pelenkát. Mert nem tudom, a vendéglátómnak meg jobb dolga is van, minthogy a gyerekem nyűgjeivel foglalkozzon. A kedves párodnak meg kell tanulnia a gyereke érdekeit érvényesíteni, és leszokni arról, hogy elvárja hogy majd mások baromi előzékenyen gondolatot fognak olvasni, mert nem fognak.
jún. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Nő vagyok, de fogalmam sincs hogy mikor akar cicilni egy csecsemő.

Ezt az anyja tudja, nem más.

jún. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Cicilne.....agyam eldobom attól, hogy a szoptatást így nevezik egyesek. Miért nem lehet normálisan nevén nevezni???

Egyébként meg senkinek nem kötelessége látni, hogy a gyereketek mikor szeretne enni. Azért van az anyja, hogy tudja.

jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
A feleséged meg van bolondulva a hormonoktól. Senkinek nem kötelessége kitalálni, mikor éhes a baba. A feleséged dolga lett volna egyszerűen felállni és atmenni máshova. Hülyeség masoktól elvárni ezt.
jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
cicizne,inkább így mondjuk.
jún. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!