Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem csapatépítései?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Celebrations kérdése:

Férjem csapatépítései?

Figyelt kérdés

Van 2 kisgyerekünk. Férjemnek 1 éve van új munkahelye. Azóta nagyot változott. Előtte nem volt ilyen gondom, minden rendben volt. Azért váltott, hogy nyugodtabb munkája legyen és több ideje legyen a családra… Jobban keres, vezető beosztásban. Azóta vitáknál megkaptam, hogy tanulhatnék gyerekek mellett, én nem dolgozok(mert csak otthon vagyok a gyerekekkel gyesen (kissebbik 1,5 eves) nincs közöm a pénzügyeinkhez mert ő keresi meg a javát, csúnyán beszél velem, nem segít itthon. Havonta van valami ottalvós konferencia, munka utáni céges bulik, vacsorák kb minden hónapban. Elvileg csak hetente 1x kellene bent lenni a cégnél, többi home office meg ahogy betervezi magának. Ebből mindig több napot bent van, sokszor nem tud szerinte eljönni mert még megbeszélés elnyúlik munkaidőn túl. Ezért van hogy este 7 vagy fél 8 ér haza. Féltékennyé váltam. Idegesít ez a sok buli, furcsának találom. Oké hogy a cégnek sok a pénze… de akkor is. Pl. május közepén volt ottalvós bulis konferencia 5 csillagos wellnessben, ahonnan alig akart másnap hazajönni, most pénteken vacsora amit jófejségből most kihagyott miattunk végre? szerdán csapatépítő munka utána vacsora este… szerinte nincs okom a féltékenységre, eltúlzom. Minden nagyobb cégnél ez normális és nőjek fel, mert ő tartja el a családot… szóval kb fogjam be… előző munkahelyén bemutatott pár kollegának, volt h elhivott magával a céghez ha bekellett ugrani valamiért, ott voltak gálaestek ahova mehettem is volna akár vele, feleségek megvoltak hívval. Most nem ismerem egy kollegáját sem. Elvileg sehova se mehetek vele.

Véleményetekre vagyok kíváncsi, ti hogy reagalnátok? Ti férjetek mennyi csapatépítőre jár?



jún. 2. 00:54
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Belelàtok az ilyen dolgokba és azt kell mondjam: kamuzik.

Nem àllítom, hogy csal, mert ennek a töredéke akàr igaz is lehet, viszont annyi biztos, hogy menekül otthonról. Ez így mindenképpen gáz hosszú távon.

jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
65%
Lehallgató helyett inkább telepíts nyomkövetős appot a telefonjára. Ha a céges bulin van tényleg, akkor talán nem csal meg. Néha meglepetés szerűen menj be hozzá ilyenkor.
jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 Andi80018 ***** válasza:
68%

Szerintem nem biztos a megcsalás, azt tudom elképzelni, hogy megérezte milyen jó sikeresnek lenni, magabiztosabb lett, és ismét úgy akar élni, mint amikor nem voltak kötöttségek. Tehát úgy tesz,mintha nem lenne családja, és ezért idegesíti, amikor hazamegy, és ott vagytok.

Gyerekekkel mennyit foglakozik? Gondolom, nem sokat..

jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
34%

az én feleségem limitálta az ilyen céges bulikat havi 1-re.

úgy indultunk, hogy hetente max kétszer mehetek el bárhova is, legyen az haver vagy céges. aztán minden alkalommal morgott, és én magam mondtam, hogy akkor legyen heti 1, de akkor nem fog beleszólni, hogy mikor jövök haza.

az évek alatt ez szépen kéthetente egy lett, aztán havonta egy. (azt hozzáteszem, az évek alatt már én se annyira vagyok oda a céges buliktól, de néha jó lenne havi 2-re elmenni, ha úgy hozza a sors)

most ott tartunk, hogy ha vmivel felbosszantom, akkor nem enged el arra a havi 1 bulira se.

haverokkal amúgyse sörözök már olyan gyakran, viszont ott meg az ital van limitálva, max 3 sört ihatok, vagy 2 sört és egy felest. ha éjfél után érek haza, akkor nem enged be a lakásba, és a következő alkalommal esélytelen, hogy bárhova elengedjen.


ez van, de már elfogadtam. a durva benne az h nálunk is így kezdődött mint a kérdezőnél, hogy sokat jártam bulizni, keveset törődtem vele, aztán jött a folyamatos hiszti, válással fenyegetőzés. aztán persze belementem a szabályokba, amik mindig egyre szigorúbbak lettek. az a szerencsém h már nem vagyok 25 éves, házas ember vagyok, nekem már jobban "elnézik" az ismerőseim hogy rövid próázon vagyok tartva.

jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Lepontozták a 21-est de egyet értek vele, főleg hogy most nem dolgozik a kérdező és egy ideig kb nem is fog, ha okos akkor szépen rak magának félre abból a pénzből, ha már szült is ennek a férfinak nem nevezhető valakinek. Ha van hova menned, lépj le aztán éljen boldogan.
jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

Kertem őt, hogy zavar, ne menjen el ennyiszer, az volt a valasza hogy nem fogom megszabni hova mehet. Meg hogy ezek kotelezo bulik, nem tudja lemondani. Aztan ramcsoditette az anyjat aki kiosztott, h inkabb orulhetnek, hogy nincsenek anyagi gondjaink es hagyjam abba ezt a hisztit, oruljek hogy jo munkahelye van a ferjemnek. Addig van nyugi meg tenyeren hordoz ameddig nem szolok semmiert es teszem itthon csendben a dolgom. Testvere pszihologus, o meg mar elakart vinni terapiakra meg befektetni korhazba mert baj van a fejemmel, mert allandoan maniazok. Minden aron azon vannak, hogy ha elvalok akkor elveszik a gyerekeimet.

Amikor csunyan beszel velem akkor ilyeneket mondd: “takarodjak a hazabol, idiota picsa vagyok, beteg vagyok, utal mint a szart” tobbszor nekemjott, felpofozott ha szova tettem valamit vagy megtudtam valamit pl hogy susmutolnak a testverevel valasi ugyvedekrol vagy amikor kiderult hogy exe meztelen kepeit nezegette egyik ilyen konferencian. Amikor elakarok itthonrol menni elveszi a telefonom meg a kulcsomat, bezarja az ajtot. Azt banom hogy nem jelentettem fel amikor nekemjott, latlelettel egyutt. Egy ilyen hangfelvetelt sikerult felvennem milyem csunyan beszel velem es hogy nekemjon, bantalmaz. Nagyon elegem van, lehet felkeresem a Nane szervezetet.

jún. 2. 20:12
 37/51 A kérdező kommentje:
Anyjanak is mondtam miket csinal velem, hogy nekemjott tobbszor, csunyan beszel, semmihez semmi kozom… arra nem mondott semmit, de hogy hagyjam abba mert sokkal rosszabb ferjek is vannak… akik haza se mennek meg alkoholistak meg stb…
jún. 2. 20:13
 38/51 A kérdező kommentje:
Nem tudok lelepni egyik percrol a masikra, volt munkahelyem masik varosban van, oda tudnek atkoltozni ha talalok alberletet, anyukamekhoz nem tudunk lelepni meg csaladhoz mert mindenki kulfoldon el :( itt meg egesz csaladja ellenem van. Ugyhogy ha lepek azt nagyon megkell szerveznem
jún. 2. 20:16
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy ezek ellenére miért maradtál. Mellette. Kutyával nem bánnak így... Semmi szükséged indokra ahhoz, hogy megszakítsd a kapcsolatot és lelépj.
jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mondanék rögtön megcsalást, bár az sem kizárt. Szerintem egyszerűen csak utál otthon lenni. Elege van a családosdiból, ki akar törni. A munkahelyén olyan társaság van, akikkel lazulni lehet, nem gondolni az otthoni problémákra. Az, hogy a home office helyett inkább bemegy az irodába, teljesen érthető. Egy 1,5 éves gyerekkel a lakásban nem lehet érdemi munkát végezni. Egyébként akarta ő is a gyerekeket, vagy csak belement a kedvedért? Mert ahogy veled viselkedik, olyan, mintha téged hibáztatna. Én csak annyit tudnék javasolni, hogy egy darabig ne piszkáld ezzel, ne kérd számon, mikor, hol, merre járt. Közben alaposan gondold végig, mi a kiút ebből a helyzetből. Lehet, hogy válás lesz a vége, és egyedül maradsz a gyerekekkel. Nézz utána a bölcsődének, álláslehetőségnek, ha minden kötél szakad, tudj boldogulni.
jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!