Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csapatépítés a párom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapatépítés a párom legjobb barátjával?

Figyelt kérdés

A párommal mostanában sokat veszekszünk, főleg azért, mert kevés szabadideje van, és annak nagy részét a barátaival töltené, én pedig jobban örülnék neki, ha velem töltene több időt. Együtt élünk fél éve, mióta együtt vagyunk. Szeretjük egymást, de ez a sok civakodás semelyikünknek sem jó. A megoldás az lenne, ha megkedvelném a barátait, vagy legalább én is el tudnék velük beszélgetni, mert ez most nem így van. Én zárkózott típus vagyok, nem szeretem a társaságot. A párom vinne az összejövetelekre, de én nem megyek, mert nem tudom jól érezni magam úgy, hogy többen vagyunk, nekem ez inkább csak kettesben megy, amíg meg nem nyílok egy-egy ember előtt, utána már megy társaságban is. A párom hamarosan elutazik pár napra. Arra gondoltam, mikor nem lesz itthon, áthívom a legjobb barátját (vagy elmegyek vele valahova), és "csapatépítő"-ként beszélgetek vele egyet, megpróbálok megnyílni neki, vagy legalább kicsit jobban megismerni, kettesben. Azt szeretném ezzel elérni egyrészt, hogy feloldódjak mellette, másrészt pedig beszélgetnék vele arról is, szerinte hogy lehetne megoldani a problémát, hogy a barátai se hiányolják, és én sem, meg a páromnak is jó legyen. A párom örülne neki legjobban, ha összebarátkoznék vele, de azért lehet furcsa lenne ez így.

A kérdés, hogy ez vajon jól sülhet-e el, meg hogy:

1., szóljak előre erről a barátomnak és el is mondjam, mi a célom vele?

2., vagy csak esetleg már akkor, mikor megbeszéltem a haverjával a találkozót

3., vagy már csak utána?

23/L


2017. jún. 10. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hu de jól szokott az ilyen elsülni...
2017. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Ebből gyakrabban van az, hogy összefekszetek. De ha nem, akkor is sima féltékenység. Ne találkozz kettesben a barátod egy barátjával se. Az első válaszoló jól írta.


2. Neked nincsenek barátaid?

2017. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Itt nincsenek, innen messze, vidéken vannak.

A párom nem lenne féltékeny, ebben biztos vagyok. Régóta a legjobb barátja, bennem pedig bízik, és tudná azt is, hogy érte teszem...

2017. jún. 10. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szervezzetek egy közös nyaralást. Belföldön valami kisebb településen kivesztek egy házikót, ahol csak ti vagytok. Viszed a te barátaid is meg a pasid barátait is és buliztok egy jót. Hidd el, a végén mindenki haver lesz mindenkivel.
2017. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na én érezném magam legfurábban, ha fordított helyzetben, a barátom csajával elmennék kettesben kávézni.

Szerintem mindenképp beszéld meg a pároddal. Vagy erőltesd meg magad, menj el velük egy-két buliba és hidd el össze fogtok ismerkedni.

2017. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet,félreérthető,felejtsd el.
2017. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég komplikált módot találtál... hogy a fenébe lehet úgy leülni valakivel kávézni, hogy na - én most megnyílok neki??

És ha nem érdekli?

Hármasban nem is próbáltátok - eléggé abszurd egy világ ez nekem :O

2017. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Párodnak feltétlenül mondd el.


Minek csinálnád ezt a hátamögött?


Kész ostobaság volna.

Mondd el neki az ötleted!

2017. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!