Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy adjam legjobb fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam legjobb fiú barátom tudtára, hogy nem csak barátságot érzek?

Figyelt kérdés
Többen mondják, hogy eléggé nyomul rám mióta szakítottam barátommal. De ő azt mondta, hogy hülyeség, hogy nyomulna. Nekem is az jön le, hogy eléggé rámenős mindig írja és élőbe is mondja mennyire hiányzok, meg már nem bírja nélkülem, meg folyamatosan ölelne, ha megölel nem enged el többet stb. Néha már elhiszem, hogy tényleg ő is akar valamit (lehet, hogy akar), de viszont néha mondja, hogy hugi (mert mióta legjobb barátok vagyunk testvérként tekintünk egymásra) és ilyenkor nem tudom mivan. Általában mindig olyan mintha bejönnék neki, de néha elbizonytalanodok.

2017. márc. 14. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem szerelmes abba az exébe, akivel 3 hónapja szakított?
2017. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem mer rád mozdulni, mert fél a pofára eséstől. Ha akarsz tőle valamit, neked kell megkeresni a tökeit, mert ő még nem találta meg.
2017. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már rég nem volt együtt senkivel
2017. márc. 14. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

"Legjobb fiúbarátom! Már nem csak barátságot érzek!"


Hát, valahogy így!:)

2017. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát az elég gáz,hogy hugit mond neked,akkor csak nem jössz be neki.ha meg igen,akkor..ez valami perverzió lehet,hogy huginak szólít,vagy csak én vagyok megint "nem ebbe a világba való" és elnézést kérek.
2017. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, kérdező (ide képzelj egy fejcsóválást) ne szenvedj!

Mondd neki amit érzel, aztán vagy lesz belőletek valami, vagy nem ő lesz a legjobb fiúbarátod.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2017. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!