Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem csapatépítései?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Celebrations kérdése:

Férjem csapatépítései?

Figyelt kérdés

Van 2 kisgyerekünk. Férjemnek 1 éve van új munkahelye. Azóta nagyot változott. Előtte nem volt ilyen gondom, minden rendben volt. Azért váltott, hogy nyugodtabb munkája legyen és több ideje legyen a családra… Jobban keres, vezető beosztásban. Azóta vitáknál megkaptam, hogy tanulhatnék gyerekek mellett, én nem dolgozok(mert csak otthon vagyok a gyerekekkel gyesen (kissebbik 1,5 eves) nincs közöm a pénzügyeinkhez mert ő keresi meg a javát, csúnyán beszél velem, nem segít itthon. Havonta van valami ottalvós konferencia, munka utáni céges bulik, vacsorák kb minden hónapban. Elvileg csak hetente 1x kellene bent lenni a cégnél, többi home office meg ahogy betervezi magának. Ebből mindig több napot bent van, sokszor nem tud szerinte eljönni mert még megbeszélés elnyúlik munkaidőn túl. Ezért van hogy este 7 vagy fél 8 ér haza. Féltékennyé váltam. Idegesít ez a sok buli, furcsának találom. Oké hogy a cégnek sok a pénze… de akkor is. Pl. május közepén volt ottalvós bulis konferencia 5 csillagos wellnessben, ahonnan alig akart másnap hazajönni, most pénteken vacsora amit jófejségből most kihagyott miattunk végre? szerdán csapatépítő munka utána vacsora este… szerinte nincs okom a féltékenységre, eltúlzom. Minden nagyobb cégnél ez normális és nőjek fel, mert ő tartja el a családot… szóval kb fogjam be… előző munkahelyén bemutatott pár kollegának, volt h elhivott magával a céghez ha bekellett ugrani valamiért, ott voltak gálaestek ahova mehettem is volna akár vele, feleségek megvoltak hívval. Most nem ismerem egy kollegáját sem. Elvileg sehova se mehetek vele.

Véleményetekre vagyok kíváncsi, ti hogy reagalnátok? Ti férjetek mennyi csapatépítőre jár?



jún. 2. 00:54
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a szeretőjéhez jár, már bocs. Amúgy munkahelye válogatja, hogy a családtagokat is bevonják e (főleg formális) eseményekre, de a lazákra nem szokták. Nyilvánvalóan elégedetlen veled, szégyell is talán, hogy nem vagy elég tanult.
jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
92%
Nem,ez amit előad neked kamu,dug màs nőt, nőket ez nem kérdés,én alapból vàlnék egy ilyen arrogáns,öntelt, embertől aki még szétcsal....
jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%

Itt nem a csapatépítőa legnagyobb gond, hanem ahogy viselkedik veled.

Biztos lehetsz benne, hogy van valakije.

jún. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű, hogy szeretője van.
jún. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem teljesen palira vesz. Még életemben nem hallottam olyan cégről, ahol havi ottalvós csapatépítők vannak, meg ennyi buli, összejövetel. A férjed valószínűleg egy nárcisztikus s*fej, szerintem kezdd el tervezni a kiutat.
jún. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet tudni biztosan hogy megcsal e, de nekem is gyanús a szitu. Nem tudsz belenézni az üzeneteibe valahogy? Amugy az is lehet hogy nem ment el még a megcsalásig, csak a kollégái sggfejek, telebeszélik a fejét minden szrral, a férjed meg mint új hús a cègnél, imponálni akar nekik.
jún. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunkó, nagyképű alak,dug fűvel fával...
jún. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
86%
Wellness aha wellness Ku rvàk inkább....vicc és van aki ezt elhiszi... szegény ostoba...
jún. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
63%

Itt minden válaszoló rögtön a megcsalásra asszociál, jellemzően mert munkanélküli és sose látott multit közelről.

Igen, van rengeteg csapatépítő, ivászat, amit a férjed biztos élvez. Egy extrovertált embernek ezek azt összejövetelek, olyan mint a drog, felpörgeti.

Igen, valszeg vannak csajok ott. Biztos van olyan is, akivel dumál, aki imponál a férjednek.

Megcsal-e? Egyáltalán nem biztos. Rámozdulhat-e csaj? Igen, ez benne van a pakliban, de ha hűséges, akkor nem csal meg.


Az hogy bunkó veled, és nem tőrödik veled és a gyerekekkel.. az viszont probléma. Beszélj vele. Mondd el hogy ez rosszul esik neked, nem ezt érdemled. Végülis 2 gyereket nevelsz. Ha számára a munkahelyi buli értékesebb mint a gyermekei és a felesége, akkor nem is érdemel meg.


Esélyes hogy csak elragadta őt ez a dolog. Emlékeztesd hogy mellettetek a helye. Nekem is volt ilyen helyzet, hogy a munka meg a céges csapatépítés a család rovására ment. A feleségem mindig jelezte, és utólag belátom igaza volt és jól tettem hogy hallgattam rá. Elvégre a munka az utolsó dolog az ember életében fontossági sorrendben. Az hogy rabszolga vagy és a nyugati tőkések terajtad gazdagodnak meg, annak egy elítélendő dolognak kéne lennie, nem követendő példának.

jún. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
86%
Fotók vannak a buliról,hogy tényleg ott volt?
jún. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!