Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem csapatépítései?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Celebrations kérdése:

Férjem csapatépítései?

Figyelt kérdés

Van 2 kisgyerekünk. Férjemnek 1 éve van új munkahelye. Azóta nagyot változott. Előtte nem volt ilyen gondom, minden rendben volt. Azért váltott, hogy nyugodtabb munkája legyen és több ideje legyen a családra… Jobban keres, vezető beosztásban. Azóta vitáknál megkaptam, hogy tanulhatnék gyerekek mellett, én nem dolgozok(mert csak otthon vagyok a gyerekekkel gyesen (kissebbik 1,5 eves) nincs közöm a pénzügyeinkhez mert ő keresi meg a javát, csúnyán beszél velem, nem segít itthon. Havonta van valami ottalvós konferencia, munka utáni céges bulik, vacsorák kb minden hónapban. Elvileg csak hetente 1x kellene bent lenni a cégnél, többi home office meg ahogy betervezi magának. Ebből mindig több napot bent van, sokszor nem tud szerinte eljönni mert még megbeszélés elnyúlik munkaidőn túl. Ezért van hogy este 7 vagy fél 8 ér haza. Féltékennyé váltam. Idegesít ez a sok buli, furcsának találom. Oké hogy a cégnek sok a pénze… de akkor is. Pl. május közepén volt ottalvós bulis konferencia 5 csillagos wellnessben, ahonnan alig akart másnap hazajönni, most pénteken vacsora amit jófejségből most kihagyott miattunk végre? szerdán csapatépítő munka utána vacsora este… szerinte nincs okom a féltékenységre, eltúlzom. Minden nagyobb cégnél ez normális és nőjek fel, mert ő tartja el a családot… szóval kb fogjam be… előző munkahelyén bemutatott pár kollegának, volt h elhivott magával a céghez ha bekellett ugrani valamiért, ott voltak gálaestek ahova mehettem is volna akár vele, feleségek megvoltak hívval. Most nem ismerem egy kollegáját sem. Elvileg sehova se mehetek vele.

Véleményetekre vagyok kíváncsi, ti hogy reagalnátok? Ti férjetek mennyi csapatépítőre jár?



jún. 2. 00:54
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
71%
Ha pénzes egy ideig maradj vele, meg a baba is kicsi. Gyujtogess, mond ez az kell a gyerekeknek a penzt meg rakd felre. Es igenis te is kezdj el ismerkedni, amint van valaki aki megmozgat valas, foszd ki a vagyonabol. Mert tuti hogy csal, de meg ha nem is igy van, nem szeret veletek lenni. Hazudik.
jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát 99,99%, hogy szétcsal és nemcsak azért mert szégyell téged hanem mert elégedetlen veled. Hidd el ha nem ketyintene félre ott lennél vele nagyon sokszor. Kezdj el új életet összehozni nélküle én is azt tanácsolom.
jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Azért 1,5 éves gyerek mellett nekiállni tanulni valamit....Az azért elég kemény dió, főleg egy amúgy se támogató párkapcsolat mellett.
jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
Üzenetekbe beletudok nezni, telefonba is, nem talaltam semmit. Ugyeit altalaban telefonon keresztul intezi, hivassal. Gondoltam veszek egy lehallgatot, aztan kiderul. Ciki vagy nem. Elegge valason gondolkodom.
jún. 2. 12:56
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézegetném, hallgatnám le. Untig elég, hogy nem számítasz neki. Nyugodtan el lehet válni. Nem nézetném le magam miatta.
jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
2 telefont használnak már. 2 bejelentkezés. Rejtett app stb
jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
26) igen, nem hulye a ferj, annyi lehetoseg van mar elrejteni a nyomokat. Eleg, ha a munkahelyen, autoba elrejtve vagy valahol van egy masik telefonja. Talan kartyajat lehetne meg megnezni, ha be tudsz lepni appon keresztul a bankjaba, nezni mit es hova koltott. De abbol is lehet tobb.
jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

"Elvileg csak hetente 1x kellene bent lenni a cégnél, többi home office meg ahogy betervezi magának. Ebből mindig több napot bent van, sokszor nem tud szerinte eljönni mert még megbeszélés elnyúlik munkaidőn túl. Ezért van hogy este 7 vagy fél 8 ér haza."


Ha ott se kene lenni, mert csak 1 napot kell bent lennie egy heten, akkor miert kellene tuloraznia? Ez hulyeseg, foleg ilyen gyakran. Azert valtott melot, hogy veletek legyen, de kozbe keresi a lehetoseget, hogy elhuzhasson. Nagyon ugy nez ki, hogy van valakije. Meg ennyi csapatepito a vilagon nincs...

jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
80%

"Minden nagyobb cégnél ez normális és nőjek fel, mert ő tartja el a családot… szóval kb fogjam be… "


Ez biztos így zajlott le a beszélgetés Kérdező, nem csak továbbgondolod?

Pontosan mit jelent hogy csúyán beszél veletek?


Az egyetlen ami engem is gyanakvásra késztet, az a havonta egy ottalvós konferencia. A legtöbb cégnél a Covid úta még évente sincs ottalvós buli, nemhogy havonta. Mert ezzel is spórolnak. Csapatépítők azért szinte mindig cégnél szokott lenni, igaz, általában havonta egy, de van ahol 2 is.

jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
67%
Valahogy az egyik kollegajanak a nejevel joba kene lenned, es o tud ertesiteni hogy tenyleg csapatepiton van e.
jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!