Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem csapatépítései?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Celebrations kérdése:

Férjem csapatépítései?

Figyelt kérdés

Van 2 kisgyerekünk. Férjemnek 1 éve van új munkahelye. Azóta nagyot változott. Előtte nem volt ilyen gondom, minden rendben volt. Azért váltott, hogy nyugodtabb munkája legyen és több ideje legyen a családra… Jobban keres, vezető beosztásban. Azóta vitáknál megkaptam, hogy tanulhatnék gyerekek mellett, én nem dolgozok(mert csak otthon vagyok a gyerekekkel gyesen (kissebbik 1,5 eves) nincs közöm a pénzügyeinkhez mert ő keresi meg a javát, csúnyán beszél velem, nem segít itthon. Havonta van valami ottalvós konferencia, munka utáni céges bulik, vacsorák kb minden hónapban. Elvileg csak hetente 1x kellene bent lenni a cégnél, többi home office meg ahogy betervezi magának. Ebből mindig több napot bent van, sokszor nem tud szerinte eljönni mert még megbeszélés elnyúlik munkaidőn túl. Ezért van hogy este 7 vagy fél 8 ér haza. Féltékennyé váltam. Idegesít ez a sok buli, furcsának találom. Oké hogy a cégnek sok a pénze… de akkor is. Pl. május közepén volt ottalvós bulis konferencia 5 csillagos wellnessben, ahonnan alig akart másnap hazajönni, most pénteken vacsora amit jófejségből most kihagyott miattunk végre? szerdán csapatépítő munka utána vacsora este… szerinte nincs okom a féltékenységre, eltúlzom. Minden nagyobb cégnél ez normális és nőjek fel, mert ő tartja el a családot… szóval kb fogjam be… előző munkahelyén bemutatott pár kollegának, volt h elhivott magával a céghez ha bekellett ugrani valamiért, ott voltak gálaestek ahova mehettem is volna akár vele, feleségek megvoltak hívval. Most nem ismerem egy kollegáját sem. Elvileg sehova se mehetek vele.

Véleményetekre vagyok kíváncsi, ti hogy reagalnátok? Ti férjetek mennyi csapatépítőre jár?



jún. 2. 00:54
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi csapat építő nincsen. Sajnos félre jár.41f
jún. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi cég által szervezett és finanszírozott csapatépítés a világon nincsen. Olyan már igen, hogy kollégák maguktól "csapatépítenek", programokat szerveznek maguknak. A férjedet beszippantotta egy ilyen társaság, jólérzi magát velük, jobban, mint veletek. Valószínű, az is benne lehet a pakliban, hogy megcsapta a régi/sosem élt élet szele, hogy máshogy is lehet élni, mint úgy, hogy minden napjának a középpontjában az otthoni "lepukkant házsártos feleség + vinnyogó kölkök" legyen? Ott biztos csinos, okos nők veszik körül, jófej, laza, gondtalan férfiak, akik klassz programokra járnak, és nem esti fürdetésre.

Érdemes lenne leültetni, megbeszélni, hogy ketten alakítottátok ki ezt az életmódot, talán ő is ott volt, amikor ezekről döntöttetek, és nem beszélhet veled úgy, mintha csak a gyereknevelő csicskája lennél otthon, aki köteles mindent tűrni, mert ő tartja el a családot. Ha te is elmennél önmegvalósíatani, tanulni, az pl. azt jelentené, hogy maradhatna otthon ő a kölkökkel, amíg te konzultációkra jársz, tanulsz, vagy úgy gondolta, hogy a háttérben mindent ugyanúgy megoldanál, csak közben átváltoznál okos barbie-vá?

jún. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sok-sok céges csapaétítő dolog egy kamu. Minden cég profit orientált. Legyen bármennyi pénze akkor sem fogja havi/heti szinten hotelekbe meg éttermebe kajáltatni a dolgozóit.


Igazából két lehetőség van..


1. Tényleg az van amit írtak és szeretője van és minden alkalmat megragad,, csak ne keljen otthon lenni a gyerekekkel és veled.


2. Szerető nincsen, de az alkalmat ugyanúgy keresi, hogy hogy tudna nem otthon lenni veletek.


Egyik sem tűnik jó alapnak egy kapcsolathoz. Tetézve azzal, hogy le is néz téged, mert jelenleg ugye ő dolgozik, te pedig gyesen vagy.

jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
18%
Te mentél bele ebbe a helyzetbe. Le kell nyelned ha van valakije vagy ha csak simán ciki vagy neki. Én a gyerekek előtt gondolkoztam volna....
jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

Adj hatalmat, pénzt valaki kezébe, egyből megismered a valódi énjét. Itt is ez történt, kiegészítve mindenféle nők dugásával.

Te tudod meddig tűröd a helyzetet, én még ma kirúgnàm a francba. Kinek kell egy ilyen elszállt fasz?

jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
80%

Én mindig próbálok pozitívan gondolkodni de ez tényleg nagyon gyanús.

Én is azt mondom, hogy elragadta ez a laza bulizós élet. És az ahogy veled viselkedik valószínű, hogy megcsal.

Két gyerekkel ne tegyél elhamarkodott döntést. Ülj le beszélgetni vele, valahogy el kell kérned, hogy tisztán láss.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, ez nem lesz könnyű. Kitartást.

jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

9:

“Itt minden válaszoló rögtön a megcsalásra asszociál, jellemzően mert munkanélküli és sose látott multit közelről.”


Nem kellene szemelyeskedni. Mibol gondolod, hogy munkanelkuliek valaszolnak? Multinal dolgozom, nalunk jelen van a felrekaffantas. Nyilt titok. Meg az ev vegi ceges vacsoranal is, ahova pedig a dolgozok a csaladtagjaikkal mennek. Felre tudnak vonulni par lopott percre.

jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
61%
Az baj, hogy ő tart el. Ideje lenne a kezedbe venned az irányítást a saját életedben és nem tőle függővé tenni. Ez a legrosszabb, amiben most vagy. Abban igaza van, hogy tanulnod kellene, de nem miatta, hanem magadért és a gyerekeidért, hogy el tud magatokat tartani, miután külön mentek...
jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
70%
Mas not (vagy ferfit! Egyre tobben) dug, 90%ban biztos.
jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el gondolkodni azon, hogy oldanad meg az eleteteket, ha kulon lennetek. A kisebbik hamarosan bolcsibe is mehet, nem leszel annyira penz szukeben.
jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!