Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik 20-25 éve házasok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 20-25 éve házasok, van még köztetek szex, és ha igen, mennyi?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 19:48
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
35%
En nagyon szerencses vagyok, 68 eves vagyok de amiota eljottunk Mo rol 1987 ota nem kellett sose dolgoznom, a ferjem mindent megteremtett amire szuksegunk volt es van. most mar nyugdijas es az itteni torvenynek megfeleloen en is kapok nyugdijat mert itt nem munkaban eltoltott ido utan hanem mindenkinek alanyi jogon jar aki hivatalosan el az orszagban legalabb 10 eve es allando a tartozkodasi engedelye. en allampolgar vagyok tehat nem kell tartozkodasi engedely a nyugdijhoz. a szex akkor nem volt amikor az egeszsegem miatt tobb muteten estem keresztul, aztan 39 evesen rakos is voltam. de szerencsere felepultem es a meglevo egeszsegi problemaim mellett heti 2-4 alkalommal vagyunk egyutt. ha nem vagyok jol akkor nincs sex de ez szerintem termeszetes is, a ferjem nem kovetelozo tipus es nagyon jo partner az agyban. valoszinuleg az is hozzajarul hogy mi egymasnak a nagy szerelem voltunk amikor talalkoztunk, en 21 o 22 volt amikor megeskudtunk. nem elsok voltunk egymasnal de a szerelmet egymasnak mi jelentettuk es jelentjuk ma is. gyerek nincs emiatt az anyagi es egyeb megterheles is sokkal kisebb volt mindig.
2023. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk már nincs! Észrevettem hogy az asszony időnként belém áll szándékosan, kiprovokál egy kisebb veszekedést a semmiből, majd ezzel kakarózva 1-2 hónapig ellök magától. Amikor már normalizálódott a helyzett, akkor megint ezt csinálja. Neki a legfontosabb dolog, hogy ne legyen szex. Amúgy semmi oka panaszra, egy rossz szóval nem illethet.
2023. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
100%

Á, felejtsd el a szexet ennyi idő után. Addig amíg meg nem született meg a tervezett három gyerek ment is a szex ahogy megvan írva. De utána hónapok alatt vége lett a szexelős estéknek. Állandóan fáradt, ez a gond most, most ez miatt nem, bla bla, kifogás millió módon elő tudja adni. Már azt is mondta ahányszor témába hoztam, hogy nem bánja ha másnál kiürítem magam, de őt hagyjam már békén. :-o Azt mondja neki nincs már szüksége a szexre. Meg mindek az, már öregek vagyunk hozzá?! Egyikünk sincs ötven éves sem még, hogy bánat boruljon rá a nyafogós kifogásokra. Ez egy elba__tt vicc. Még jó hogy fiatal koromban minden "nőstényt" amit lehetett elkaptam és megrépáztam - annyira le vagyok aljasodva, hogy bármilyen mozgó lyukra rálőnék. Meguntam már vagy 7-8 éve az önálló "répahegyezést" is. Rohadtul átverve érzem magam. Az meg hogy menjek el mással, hát basszus nem azért van feleségem, hogy máshol keressem a boldog perceket. Felépítettem egy korrekt vállalkozást, anyagi jólétet teremtettem. Ebben élünk megvan mindenünk látszatra, de nekem nincs meg! Kívülről szép családi élet, de a gyakorlatban én minden nap szenvedek feszülő zsákkal

(nincs már mód ahogy magamat tudnám kényeztetni, kell egy új partner) azon töröm a fejem, hogy elválok és keresek rendes "életteli" nőt magamnak. Viszont a gyerek miatt úgy érzem meg van kötve a kezem. Nem vagyok képes ebből az idióta helyzetből kiszabadulni. Ami a legjobban kiborít, hogy nagyon szeretem a feleségem és nekem nincs másra szükségem. De valahogy megoldást kell találnom, mert érzem hogy a következő 1 évben bekattanok nagyon.

2023. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
33. Ugyan ez van nálunk is! Persze mindig a férfiak a hibásak... Szóval az ilyenekre már régen nem is reagálok.
2023. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
55%
nagyon sajnalom az utolso ket valaszolot. en mar idosebb vagyok 68 a ferjem 67 feljebb irtam valahol hogy az egeszsegi problemakat leszamitva 2-4 akalommal vagyunk egyutt. sok hazassag remisztoen ellaposodik mar nagyon koran. nekunk is voltak problemaink de lekuzdottuk megpedig nagyon sokat kellett harcolni hogy helyrejojjon a kapcsolatunk ami 12 ev utan nagyon megromlott. nem tudok tanacsot adni, de nagyon sok notol hallottam hogy tulajdonkeppen a gyerek megszuletese utan elveszitik az erdeklodesuket a ferjuk irant. pedig mindket szeretet boven megfer egymas mellett.
2023. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!