Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik 20-25 éve házasok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 20-25 éve házasok, van még köztetek szex, és ha igen, mennyi?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 19:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%
20. Azok az idők már elmúltak. Házasság, kor. Mondanak ezek neked valamit?
2023. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
55%
#21 a házasság már nem szent, korod?
2023. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Nagy osszhang szeretet , es agymasban a szepseg megtalalasa kell hogy valaki ennyi ido utan is tudja muvelni az ipart , nem lehetetlen de ritka szerintem. Ha en szeretnek igazan egy not nekem is menne szerintem.
2023. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
60%

40 éve Házasságban !

Hetente egy szex még mindig megvan, néha - néha a körülmények miatt (vendégek jöttek, elutaztunk vendégségbe,stb.) van , hogy kimarad az általában szombati napra tervezett szeretkezés - szexelés.

De !

A klimax időszak kicsúcsosodásának időszakában,bizony eltelt 1,5 - 2 év -is úgy , hogy teljesen nulla volt a szex.

2023. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
76%

Nincs és nem miattam.

N

2023. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
70%

Heti 4-5? Nem évente?

Ha felb@sz az ideg vagy b@szik a véleményedre az nem számít szexnek

2023. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
36%
Ennyi troll választ... 😂
2023. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Még a végén kiderül, hogy a nyugdíjas papák a legnagyobb csődörök 😂
2023. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
54%
Örülök ha nincs beállva a derekam, nemhogy szex.
2023. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
71%
A gyk-n mindenki felvesz egy számára érdekes identitást. Ezért van mindenkinél otthon szex, heti 10x. A valóságban egyszer sincs. Meg aztán bárki állíthat bármit. A valóságot meg mindenki látja maga körül. Én a 40-es korosztályt képviselem. Az ismerőseim körében vagy nincs, vagy nagyon ritka a szex. Miért? Mert túl vagyunk terhelve. Napközben még azt mondom hogy jólesne, de estére elfogyok. A feleségem is. A munkámban három ember helyett dolgozom, emelett helyt kell állni otthon is. Akkor kérdezem, mikor jut idő önmagamra? Vagy arra hogy értelmes módon szexeljünk? Tehát nem a kötelező 5 perces szex. Valahogy ez az a kor, amikor a családról, az igáról, a teljesítményről szól a dolog. Szerető? Minek? Mikor? Nem a feleséggel vagy a férjjel van a gond, hanem az élet helyzettel. Én is sokat álmodozom a jó szexről, de tudom hogy erre nincs jelenleg sansz.
2023. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!