Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek viselkedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek viselkedése?

Figyelt kérdés

Miért látom és hallom mindenhol, hogy a férjek miánt elhagyják a 40-es életévüket, elkezdenek pörögni, és folyamatosan a szexen jár az agyuk? Mármint itt is meg máshol is arra panaszkodnak, hogy nincs szex otthon.


Én a feleségeket kérdezném, hogy tényleg így van? Egy feleségnek miért nem fontos az, hogy otthon jó legyen a szexuális életük, miért tagadják meg a szexet otthon? Itt a gyk-n beszéltem egy prostival, és ő is azt mondta, hogy a kuncsaftjai zöme házas férfi, és arra panaszkodnak hogy vagy nincs szex, vagy nagyon ritka és passzív a feleségük. Tényleg csak a gyerek számít már 40 felett? Azért kérdezem, mert 37 éves vagyok, idén szeretnék házasodni és elég tragikusnak látom hogy ennyi embernek van hasonló helyzete. Nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni, de szerintem ők sem arra gondoltak hogy ide kerülnek. Kicsit tartok a házasságtól, félek hogy utána már minden meg fog változni. Szeretnék gyereket, de mi van akkor ha a feleségem átvált anya üzemmódba és lejtőre kerül a szexuális életünk?



2023. jan. 24. 16:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 A kérdező kommentje:

Azóta szakítottunk! Bele mentem egyéb kérdésekbe is, teljesen más a véleménye. Mintha most akarná kiélni magát, csak a munkahely, a karrier. Én családi házban szeretnék élni, ő meg Pesten panelba. Nekem van egy családi házam, itt van a munkám, neki is lett volna nem is rossz, de neki bp az isten. Elegem lett abból hogy én futottam utána, én győzködtem őt.


Jelenleg nem is szeretnék semmiféle kapcsolatot, kicsit össze kell szednem magam lelkileg.

2023. júl. 30. 10:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!