Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon szeretem a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a férjem, ezért félek, hogy elhagy?

Figyelt kérdés
Odáig vagyok érte, több mint 10 év után is. Fantasztikus vele minden, a szex is, állandóan kívánom. Viszont ahogy öregszem elkezdtem félni, hogy elhagy majd egy fiatalabbért. Mindent megteszek, hogy jól nézzek én is ki, de egy 20 éves testtel nem versenyezhetek. Mit lehet ezekkel a buta gondolatokkal kezdeni?
2022. okt. 21. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

Az én párom olyan ha szebb csinibb r.ban bárki is kezdene ki vele mai napig kifejezi nekik h nem érdekli, csak en.

Az egyik látta is hogy en akkor épp no smink a hajam is tré volt de őt akkor lesz.rja a műszempillájával felfujt szájával egyutt :D


Ilyen férfi mellett én soha nem élek félelmekben. Nem kéne olyan huzamos v komoly kapcsolatra aki mellett félelemben élek.

A félelmet a ferfi váltja ki, más férfi viszont biztonságérzetet vált ki a nőből ill párjából.

2022. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%

Akkor is figyelmen kivul hagy másokat a párom, ha a másik szebb csinibb ribisebb akármibb mint en, akkor is ha rajtam smink sincs, hajam is szétszáradva es nem aludtam 2 napja.

Olyan jól esik látni, amikor egy másik aki rányomult, csődöt mond, és húzza a száját, és elhúz a fr.ncba.

Az ilyeneket nevezem én férfinek. Akik így választanak párt maguknak.

2022. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!