Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon szeretem a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a férjem, ezért félek, hogy elhagy?

Figyelt kérdés
Odáig vagyok érte, több mint 10 év után is. Fantasztikus vele minden, a szex is, állandóan kívánom. Viszont ahogy öregszem elkezdtem félni, hogy elhagy majd egy fiatalabbért. Mindent megteszek, hogy jól nézzek én is ki, de egy 20 éves testtel nem versenyezhetek. Mit lehet ezekkel a buta gondolatokkal kezdeni?
2022. okt. 21. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmenni pszichológushoz. Miért hagyna el egy fiatalabbért? Ha minden rendben köztetek, eszébe sem fog jutni félrelépni. Ha meg olyan típus, akkor jöhet idős, fiatal, úgyis megteszi, megakadályozni nem tudod.
2022. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Pont ezzel a cincivel fogod elérni, hogy elhagyjon, mert megunja a rinyáldát.
2022. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Ez teljesen természetes. A nőknek olyan férfi kell akit minden áron magukhoz akarnak láncolni. Ha nem így lenne akkor te hagynád el őt.
2022. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Ugyis elfog vagy megcsal, mind ilyen:)
2022. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne mérgezd se magadat, se a kapcsolatodat ilyesmivel. Azért van veled, mert veled akar lenni és kész. Inkább élvezd;)
2022. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos a 4-sel kell egyetértenem... Remélem kérdező, te az a bizonyos kivétel leszel.
2022. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

4 és 6


Ilyenkor hol marad a "Csúnya dolog az általánosítás" vezérelv?

2022. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
A 4es csak egy megkeseredett elhagyott megcsalt savanyú uborka. Nem, nem mindenkit csalnak meg és hagynak el.
2022. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak a kulsod lehet az ok. Pl. 15 -20 ev utan raun az ember a masikra.tulsagosan usmeri, nem izgalmas.
2022. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha jo a hazassagod, nem fog elhagyni. Megcsalni viszont fog, foleg ha jokepu, jo szemelyisegu, gazdag. de ha ennyire szereted, hunyj szemet. Tovabbra is szexelj vele, kerd el a jussod.
2022. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!