Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Introvertált férjek mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált férjek mégis hogy viselitek a gyermekes életet?

Figyelt kérdés

Introvertált, már-már aszociális (nem antiszociális!) vagyok. Mindig szerettem egymagammal lenni és az isőmet beosztani. Anno egy hosszabb kapcsolatomnak lett vége amiatt mert elhidegültünk és inkább egyedül szerettem volna már lenni, mert semmi pluszt nem adott. Voltak rövidebb kapcsolataim, majd a következő komolynál jött minden elég gyorsan - házasság, gyerek. Mostanában eléggé frusztrál, hogy munka után hazamegyek akkor sosincs nyugalom. Sosem lehetek magamban. A gyerek ilyenkor pörög a legjobban, a feleségem meg nem is figyel rám sosem csak a gyerekre. Rendkívül nehéz így vigyorogni folyton. Hiányzik a nyugalom, hogy én döntök mi legyen ne pedig a körülmények (hogy mi kell a gyereknek, mit akar a gyerek stb). Úgy érzem nem vagyok a saját életem ura, csak sodródom az árral.


A "minekilyennek a gyerek" kommentek kíméljenek. Sajnos ez csak most fogalmazódott meg bennem. Nem tudom mitévő legyek? Talán egy hobbi kéne? Vagy esetleg haverok? Bár ez kicsit ellentmondásos a nyugalommal, viszont mégis kicsit más lenne mint az itthoni közeg. A hobbitól azért tartok mert akkor meg bűntudatom lenne, hogy nem a gyerekkel meg a családdal vagyok. De úgy érzem kell... Vagy ti mit tanácsoltok?


2022. szept. 16. 21:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
Menj horgászni. A halak le vannak szarva, de ott űcsöröghetsz magadban.
2022. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, milyen a napi rutinod, nálunk a férjem pont emiatt csinálja azt, hogy miután a gyerek is meg én is már alszunk, ő még fenn marad 1-2 órát csak úgy, és csinál amit akar. Hétvégén talán kicsit többet, reggel én úgyis kelek a gyerekkel együtt, akármi is van. Szóval ezt tudom tanácsolni neked is, hátha segítene, hogy legyen minden nap egy kis énidőd, amikor csend van és nem lóg rajtad senki és semmi.
2022. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%

"majd a következő komolynál jött minden elég gyorsan - házasság, gyerek."


Ez kb. úgy hangzik, mintha mindez csak úgy megtörtént volna veled, neked pedig semmi beleszólásod / döntési jogod nem lett volna ezzel kapcsolatban. Tisztában voltál egyáltalán azzal, hogy ez mivel jár? Egyáltalán kinek az ötlete volt a házasság + családalapítás?

2022. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
"majd a következő komolynál jött minden elég gyorsan - házasság, gyerek." De Te is akartad, ha nem akartad volna, nem lett volna egyik sem.
2022. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Amúgy a horgászás sem rossz ötlet.


#2-es na ez nagyon igaz, van hogy ezt csinálom és ez tényleg segít. Igaz csak épp akkor, ideiglenesen.


#3-as na tudtam lesz ilyen válasz :) képzeld ott voltam én is és közös döntés volt, viszont nem gondoltam volna, hogy ennyire leszívja az egész az energiámat. Önismeretileg sajnos későn jutottam ide

2022. szept. 16. 22:22
 6/38 anonim ***** válasza:
10%

keress szeretőt! szarkazmus.

de ha ez így marad, könnyen jöhet egy másik, ugye tudod?

2022. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Persze tudom #6-os, de eleve nem nagyon írok más nőkkel. Max a munkahelyemen találkozok 1-2vel de a többség nálam idősebb. Én nem kezdeményezek, azok pedig nem fognak egy gyerekes családapával kezdeni. Az viszont igaz, hogy a feleségemnek is a gyerek a fontos, rám már alig figyel. Néha hiányzik a gyengedsége, a törődés...
2022. szept. 16. 22:58
 8/38 anonim ***** válasza:
87%
Kinek az ötlete volt a házasság + gyerek? Nem arról érdeklődöm, hogy kinek a döntése volt, hanem hogy kettőtök közül ki vetette fel?
2022. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
80%

"feleségem meg nem is figyel rám sosem csak a gyerekre" ezek szerint a te energiaid sincsenek annyira lekotve mint allitod. Te miert nem figyrlsz a gyerekre vagy a nejedre? Nem hobbykat kene csak keresgetni hanem a reszed kivenni.

8, ezzel a kerdezgetessel nem tudom mit akarsz, de ne hozzuk mar ki a kerdezot szegeny aldozatnak akire raeroszakoltak a gyereket

2022. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
31%

#9: "de ne hozzuk mar ki a kerdezot szegeny aldozatnak akire raeroszakoltak a gyereket"


Te figyelj, ez a fajta manipuláció nem az én stílusom, hogy már előre eldöntöm, hogy mi lesz a végkövetkeztetés. Én csak egy kérdést tettem fel. A válasz után nyilván tovább akartam kérdezni. De ha neked ennyire nem megy az árnyalt gondolkodás, az nem rólam árul el sokat, hanem rólad.

2022. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!