Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Extovertált lány unatkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extovertált lány unatkozik egy introvertált fiú mellett?

Figyelt kérdés
Extrovertált lány tényleg állandóan menni akar valahova? Ők tényleg nem érzik jól magukat otthon?
2022. szept. 4. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha az introvertált fiú egyébként gazdag szókincsű és gondolatvilágú egyén, aki szeret az extravertált lánnyal rengeteget kommunikálni, akkor szerintem nem unatkozik mellette.
2022. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem 100% egyik vagy a másik, inkább kevert. Pl 80/20;60/40 arányban. Ez olyan mint egy skála.

Pl az én kapcsolatomban én 60% extro vagyok 40% intro, barátom 80% intro és 20% extrovertált. Nem mondom, néha kicsit zavar hogy mehetnékem van ő neki meg nincs annyira de eddig mindig megtaláltuk az arany középutat. 7 éve vagyunk együtt.

2022. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiú kettőt nem szól, mindig otthon ül stb. akkor egy idő után a csaj rá fog únni.
2022. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te kevered a fogalmakat. Csak mert valaki introvertált, attól még nem biztos, hogy otthonülős. Ez csak annyit jelent, hogy nem annyira nyitott a barátkozásra, elvan a megszokott társasággal vagy ilyesmi és azt sem igényli olyan gyakran, mint egy extrovertált. Ettől még szerethet kimozdulni otthonról.
2022. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk most ez a felallas, sot az elozo baratnom is erosen extrovertalt volt es mindketto 5-6 eveskapcsolat.


Az elso valszolo tokeletesen leirja, attol hogy introvertalt vagyok meg intellektualis embernek tartom magam.


27/F

2022. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem igazán, mert otthagyja.
2022. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha uncsi, de ha meg van a saját élete mindenkinek akkor semmi gáz nincs benne. Nem kell egymás seggébe ragadni és megy az élet így együtt is. Saját tapasztalat.
2022. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!