Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy a férjem a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a férjem a két hetes nászút alatt 2x is egy órát beszélt az anyjával?

Figyelt kérdés
Telefonon.
2022. szept. 9. 07:12
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem a szeretőjével telefonált. Ne problémázz hülyeségeken.
2022. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
97%

Én a nászutunkon kihangosítottam anyámat, a feleségem meg videócseten beszélt az övével. Így együtt tudtunk beszámolni párnaponta, hogy milyen helyeken jártunk, mi történt velünk. Sőt az otthoni dolgokra is kíváncsiak voltunk. Attól, hogy nászúton voltunk nem éreztük magunkat a szent és sérthetetlen világ közepének, ugyanazok maradtunk, és ugyanúgy szerettük a családunkat.

Nyílván nem túrázás közben, meg nem a tengerparton andalgás alatt, hanem amikor hazaértünk a szállásra, és ledőltünk pihenni a nap végén. De van az úgy, hogy a másik épp nem kívácsi az anyósra, ilyenkor olvas, netezget, csinál kaját, lezuhanyzik, levágja a körmét vagy csak fekszik, pihen egyet. De nem néz a másikra kiskutyaszemekkel, hogy 168-ból csak 167-et töltesz rám figyelve??? Normális vagy???

2022. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem normális, a hosszúság főleg. Nászúton bőven elég kettő hét alatt egyszer - kétszer öt perc, amíg a mosdóban vagy.

Lehet izgul és nem ragadtak meg az otthon anyukától tanultak, így muszáj volt tananyagot eleveníteni, mit hová dugjon, hogy unoka legyen...

2022. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert nászúton rajtad kívül nem szólhat senkihez?
2022. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

33: titokban, lopva egy pisinyi idő alatt gyorsan hívja fel anyukát, hogy az új asszonyt nehogy zavarja? Nehogy már...

Ha hazamennek, utána mit fog még beszabályozni, kérdezem ezek után?

Nő vagyok, múlt héten jöttünk haza nászútról. Nem volt probléma köztünk, hogy ki kit hív fel vagy a férjem pl. elfáradt délután strand után, bealudt, én kiültem az erkélyre chateltem a tesómmal vagy felhívtam a fiamat. Mert??? 0-24 egymás kezét kellett volna fogni?

2022. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
40%

Talán ha az első telefon után azt mondtad volna, hogy de sokat beszéltetek, mi újság, már hiányoztál, akkor közelebb kerültetek volna egymáshoz, és a 2. talán nem tartott volna olyan sokáig.

Ha valami zavar, azt vele kell finoman megbeszélned, mi nem tudunk segíteni. A háta mögött panaszkodsz rá, ez nem lesz így jó.

(Egyébként tényleg leköthetted volna magad addig valamivel.)

2022. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
92%

ne vicceljünk már, két hét alatt 2x1 órát még örülök is, ha egy kicsit magamban lehetek, amíg ő telefonál

nem mintha nem szeretném a feleségem nagyon-nagyon, és szuper jókat nyaralunk, na de akkor is, két hétig szünet nélkül együtt, az borzasztóan sok idő, az emberi psziché egyszerűen nem erre van kitalálva

2022. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
90%
Te miért nem hívtad fel addig a te családod?! Ilyeneken hisztizni?!!! Vagnalak ki a pi@ba.
2022. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg Vagy.

Probléma 1héten 1 x egy óra?

Mert Te addig nem tudtál mit csinálni? Egyedül nem találod fel magad?

2022. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 336 órából kettőt?


Igen normális.

2022. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!