Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy a férjem a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a férjem a két hetes nászút alatt 2x is egy órát beszélt az anyjával?

Figyelt kérdés
Telefonon.
2022. szept. 9. 07:12
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, kérdező, de nem normálisan gondolkozol. Jó esetben egész életetekben együtt lesztek, most is együtt vagytok ezek szerint 0-24-ben, nehogy már ne lehessen ezidő alatt mással beszélni.
2022. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%
#9 de nem kell akkor 2 héten keresztül 0-24-ben együtt lenni. Na ennek is hamar válás lesz a vége, ha a pasinak van egy kis esze🤣
2022. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
90%

Nahm kezdödik... Elvett feleségül és már elvárásaid vannak... Miért ne beszélhetne vele?


Nem értem a Női társaimat... Sogornömet is elvette a sogorom azota az asszonyka egy kész házsártos pi.sa lett.. Elötte meg jaj drágám igy drágám...

2022. szept. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
87%
Igen normális. Heti egy telefon a szülővel teljesen normális. Érthető, hogy érdekli hogy van a szülő és a szülőt is érdekli ti hogy érzitek magatokat. Itt nem arról van szó, hogy nem vált le, hanem törődő, gondoskodó. És szerintem nem volt az 60perc, talán túlzol kicsit.
2022. szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
12%

13

Ja, milyen már, hogy egy.nőnek ELVÁRÁSAI vannak! Pfujj!

2022. szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
#15 nem az a baj, ha elvárásai vannak, hanem ha hülye, értelmetlen, “ma épp min problémázzak?” elvárásai vannak.
2022. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
92%
Pff...hát ez tényleg váló ok. Gondolom nem most beszélt először a saját anyjával a kapcsolat során. Miért nem beszéltél te is anyàddal addig? Azért szarni elmehetett nélküled a nászúton, vagy rá ültél közben a fejére, nehogy azt is egyedül csinálja?
2022. szept. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
91%
Szép házasság lesz 🤦‍♀️
2022. szept. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
96%

"amíg én “csak lestem”. "

Nem lesni kellett volna, hanem megtanulni magad elfoglalni addig a férjed nélkül. Ennyire életképtelen vagy egyedül? A segged is ki kell törölnie a férjednek, meg etetni mert arra sem vagy képes egyedül?

2022. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
96%

"Ezt a 2 hetet akartam volna kizárólag magunknak. "

Miért? A következő években hányan lesztek egy ágyban?

2022. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!