Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi ez a havi 1 szex szindróma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a havi 1 szex szindróma?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdést olvasok, hogy, házasság, gyerek után már anyukának nincs kedve apukához. Megjegyzem én is ebben a helyzetben vagyok sajnos. Anyukának jó dolga van, megvan minden és Apuka már el van felejtve. De másra se nézzen mert irgum-burgum. De ne is akarjon szexelni, inkább ha kasztráltatná magát az lenne a legjobb és dolgozzon, teremtsen meg mindent a családnak. És ne akarjon szexelni!
2022. aug. 30. 00:19
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély.
2022. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
79%

36-os vagyok, tudtam, hogy szarul fog esni, de sajnos tényleg baromi sok nőtől hallottam már ezt. És igen, sokan nem mondják meg az igazat, eleinte megfelelési kényszerből, aztán meg azért, mert úgy hamarabb túl vannak rajta. Tudom, hogy ez is marha szarul hangzik, de ez van. Nem jó szerintem sem, és ebből a szempontból igen, a nő is hibás. De azért itt megjegyezném, hogy volt olyan exem, akinek finoman megemlítettem, hogy valamit másképp szeretnék, és olyan cirkuszt vágott le, hogy én őt most férfiként megaláztam, hogy elképesztő. Pedig teljesen normálisan mondtam, hogy amit csinál, nem esik jól, próbálja már máshogy. És hát ez sem egyedi eset, sok nő meg azon szocializálódik sajnos, hogy a szex csak a férfinak jó, neki nem, jó esetben legalább nem is kellemetlen. Szólni nem mer, vagy azért, mert nyomi, vagy mert már próbálta, és sértődés volt, esetleg meg nem sértődött a pasi, de úgy se lett jobb. Így azért könnyű belecsúszni abba, hogy csak túl akar esni rajta, de lehetőleg minél ritkábban.

Egyébként ez egyszerű logika: ha élvezné, akarná csinálni, nem? Tehát ha nem akarja, nyilván nem élvezi. Azon már lehet vitatkozni, hogy ebben melyik fél mennyire hibás, ezt abszolút elismerem.

2022. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
69%

42. Az a baj hogy általánosítasz. Képzeld, vannak olyan kapcsolatok is, ahol a férfi az ég világon mindent megtesz, mindenben segít, az ágyban kizárólag csak ő az aktív, mégis ő van szopó ágon. Az ilyen kapcsolatokban még is mit mondanak a nők? Mit kellene még csinálnia a férfinek?

Vagy nézzünk egy másik példát: Mi van akkor, ha a nő tette tönkre a férfi kezdeményező képességét és az önbizalmát? Mert ám ilyenek is vannak, hajjaj de még mennyi! Eleinte a férfi ezerrel pörög minden téren, majd csak azon kapja magát hogy semmi sem jó, semmit sem tehet, a nőnek semmi sem tetszik. Ha nem akar szívni, akkor alkalmazkodik a nőhöz.


Értem én hogy tök egyszerű azt a tézis terjeszteni, hogy mindig a férfiak a hibásak, a férfiak a rosszak az ágyban, a férfiak a figyelmetlenek, a férfiak nem tudnak romantikázni stb. A helyzet meg az, hogy arányaiban PONTOSAN ugyanannyi a gyenge nő, akiknek gőzük sincs a jó szexről, gőzük sincs a figyelmességről vagy a fantáziáról. PONTOSAN ugyanannyi nő miatt hal meg otthon a szex, mint amennyi férfi miatt. Nem kell mosdatni a nőket mindig, a férfiakat meg lehúzni. Nem egy nőt ismerek, akik sosem panaszkodtak a szexre, akármilyen partnerük is volt. Meg vannak nők, akikre mindenki panaszkodott. Vagy esetleg nem kell olyan partnert választani aki szódásval elmegy, mert akkor csak kifogások lesznek idővel, meg a rossz szex.

2022. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Na ezzel 100%-ig egyetértek! Valami ilyen van nálam is.
2022. szept. 2. 06:23
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

43: ilyen esetben szerintem az van, hogy már el volt cseszve a dolog sajnos. Mármint nem te cseszted el, hanem a korábbi partnerek, mire te összejöttél a nővel, már kialakult benne, hogy ő nem élvezi a szexet egyszerűen, nem is érdeklődik iránta. Vagy a neveltetése miatt eleve képtelen elengedni magát. Ha korábban jó volt, az is lehet, hogy valamilyen hormonális probléma miatt most nem jó, vagy akkor sem volt jó, csak úgy tett, most meg már nem akar úgy tenni. Sok oka lehet, nyilván nem fogom tudni neked megmondani, hogy a te feleséged esetében konkrétan mi a gond. De mikor azt mondon, hogy a nő nem élvezi a szexet, nem feltétlenül arra gondolok, hogy miattad, feltetelezem nem szűzen vetted el, meg ennek lehetnek egyéb okai is.

Az viszont továbbra is tény, hogy ha élvezné, csinálná, tehát ha nem akarja, nem élvezi. Hogy miattad, vagy más miatt, azt én nem tudhatom.

2022. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is lehet még ok, ha a szex is csak egy tennivaló és apuka is csak egy ellátni-való, pont mint a gyerekek. Tehát ha a szex nem különbözik az evéstől vagy a felmosástól... hát na. A legtöbb nő az elején a romantikát, izgalmat élvezi, azt a királyfit, akit beleképzelt abba a férfiba.

A másik véglet, ha a férfi mindig valami százórás tüzijátékot akar rendezni, amire egyszerűen kisgyerek mellett nincs idő. Szóval lehet szerintem jó a szex technikailag, ha közben nincs az asszonynak kedve hullafáradtan macskanő jelmezben az ezredik orgazmushoz, akkor ugyanúgy kerülni fogja. Ez egy wellnesshétvégén tök jó egyébként, de ha másnap 5-kor kell kelni megetetni a tyúkokat, akkor inkább menekülőok.

A legtöbb nő szerintem inkább csak azt szereti, ha szex előtt van egyéb intimitás, érintések is meg beszélgetés is. És legalább a spontaneitás látszata megvan nyomokban. Tehát ha te esetleg csak minden este 10-kor várod a párod unottan kapcsolgatva a tévét, amíg ő altatja gyerekeid, utána meg felhánytorgatod, hogy elaludt, pedig ma is levitted a szemetet... akkor nem kell csodálkozni. Kicsit ilyenkor nem árt átgondolni, te is mit csináltál másképp, amikor még volt szex? Mondjuk többször felhívtad napközben és megkérdezted, hogy van? Vagy kerested az indokokat bármilyen program formájában, hogy vele lehess? Mert gondolom, akkor sem azért feküdt le veled lelkesen, mert sokat dolgoztál a munkahelyeden :)

2022. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
46: igen, ez is benne van, csak én jóindulatúan feltételeztem, hogy nem lusta herék követelik a szexjussukat úgy, hogy egy fűszálat sem tesznek odébb otthon, meg amúgy egész nap le van szarva az asszony, de este akarjon dugni :D azt mondják, ők mindent megtesznek az ügy érdekében, úgyhogy máshonnan próbáltam közelíteni a problémát.
2022. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
46. Persze igaz, én sem védem a férfiakat. Viszont hidd el, vannak nők akiknek a szex semmi örömforrást sem jelent. Nekem nem egy ilyenhez volt már közöm 17-50 évesig. Hiába volt mindennemű igyekezetem, semmi sem hatotta meg őket, inkább már ők mondták hogy kedves vagyok meg minden, de inkább szexmentes kapcsolatot keresnének. Aztán voltak olyanok is, akiknél már hosszú távon is jól működtek a dolgok. Kell a ffi-nő közötti szexuális vonzalom is, de feltételezem hogy ez megvan. Volt olyan barátnőm is, ahol teljes nyugalom, teljes romantika, teljes odaadás megvolt mindkét részről. A szexben viszont semmit sem engedett, konkrétan misszionárius a sötétben és ennyi. Az előjátékot elutasította, én hiába próbálkoztam. Azt mondta hogy neki a szex csak szenvedés, maga testiségtől meg undorodik. Tehát? Teljesen elutasított mindenkit aki addig is volt neki. Ő saját maga ellensége volt. Látod, vannak ilyenek is, ők is férjhez mennek...
2022. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
48: jó, azért ez elég extrém példa, itt egyértelműen voltak gondok mentálisan. Ezt nem lehet megoldani, és őszintén, nem is érdemes vele kínlódni. Mondhatnám, hogy aki elveszi meg is érdemli, ne nyígjon utána, de akkor megint én leszek a rossz, hogy a pasikat hibáztatom. Mindenesetre olyan pasi is panaszkodott már ezen az oldalon, akinek sosem volt jó a szex a feleségével, már akkor is szenvedtek, mikor elvette. Most azért erre mégis mit lehet mondani?
2022. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%
Az van a kérdésben, hogy "házasság, gyerek után" csökkent le a szex.
2022. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!