Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kérdés elsősorban a hölgyeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiohio kérdése:

Kérdés elsősorban a hölgyeket szólna, bár ha van férfitársam ilyen tapasztalattal, írjon. Hogy kezelik a nők PMS-t (menstruáció előtti szindróma). Tanácsot, tapasztalatot szeretnék kérni, ötleteket, kúrákat, bármi ami segíthet?

Figyelt kérdés

#menstruáció #PMS #idegesség #Változó hangulat
2020. jún. 5. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem már előtte pár nappal fáj a hasam és kb attól is elsírom magam, ha valaki csúnyán néz rám. Ráadásul ingerlékenyebb vagyok, stresszesebb és egy fél marhát meg bírnék enni óránként.


Nekem az vált be, hogy elmegyek esténként futni, így levezetem a felesleges hülyeséget és nem a férjemen csattan minden.


Igyekszem visszafogni magam és odafigyelni a viselkedésemre, plusz ilyenkor ő is elnézőbb.


Viszont az első nap kegyetlen, akkor ha nem veszek be időben fájdalomcsillapítót, akkor kiegyenesedni sem bírok, csak magzatpózban szenvedek a fájdalomtól, fel sem kelek, mert még szédülök is olyankor.

Na olyankor nem lehet hozzámszólni. :D


Mindent összevetve nekem a futás baromi sokat segít, tényleg levezetem a felesleges energiámat amit a férjem csesztetésére fordítanék. Illetve az is bevált, hogy nem eszem zsíros ételeket, inkább zöldségeket és gyümölcsöt.

2020. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Huu, hát én nagyon nehezen 😔 Nekem általában az segít ha elterelik a figyelmem, megnevettetnek stb... kinek mi. Légy türelmes és megértő! Remélem tudtam segíteni. 28/L
2020. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ebben az időszakban néha elszöknék otthonról. Még ha kérdezek abba is bele tud kötni. :-) Türelmes vagyok de valami megoldást akarok találni rá, addig amíg nem lesz tettlegesség. :-) Csak vicc. Ilyenkor nem nagyon szeret sportolni
2020. jún. 5. 14:07
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Én úgy szoktam fogalmazni, hogy onnan tudom, hogy meg fog jönni, hogy tömeggyilkos hangulatom van:)) Szóval olyankor ingerlékenyebb vagyok, könnyebben felhúzom magam bármin, de ez nem látványos, nem szoktam a környezetemre zúdítani. Sosem kaptam még olyan megjegyzést, hogy na biztos menstruál, azért ilyen. Úgyhogy én jól viselem szerintem.


Én a sportot olyankor is csinálom, hiszen köztudottan oldja a görcsöket és mentálisan is jót tesz. Ha nem akar sportolni, akkor már egy laza séta is segíthet. Ha fáj a hasa, vegyen be görcsoldót, kár szenvedni.

Te pedig ilyenkorra időzítsd a fiús programokat:)

2020. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Fáj a hasam és ennyi. Nincsenek hangualtingadozásaim, nem készítem ki a férjemet sem. Sportolok is ugyanúgy, maximum az első 2-3 napban nem csinálok hasizom gyakorlatokat.
2020. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Ez nálam is egyre rosszabb. Ráadásul 21 naponta megjön. Előtte borzalmas sárkánnyá válok. Jobb, ha elkerűl mindenki!!! Szegény páromat ilyenkor nyírom rendesen..
2020. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem/nekünk az szokott segiteni, ha a parom a a nulladik napon, vagy a vérzés első, gyengus napján jó alaposan megszexel. Azt tapasztaltuk, hogy ilyenkor nekem szinte nem is görcsöl a hasam és jobban viselem a dolgot. Így meg nyilván neki is jobb.


De ha elmarad a szex, akkor görcsölök, és minden bajom van.

Nagyon előtte max a melleim szoktak fájni, de ritkán van rajtam a pms hoppáré. Legtöbbször csak zabálom a gumicokrot csendben és azon sírok, hogy gyerekkoromban elhagytam a kedvenc macim, vagy a sarokban logó pók eltűnt...


Szegény párom meg ahogy tud, vigasztal és próbál megérteni :)

2020. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Én többet eszek meg ingerlékeny vagyok nagyon. Ami ugye férjemen csattan. Viszont ilyenkor nagyon elnéző. Legtöbbször sikerül elnevetnünk. Ha csúnyábban szólok, ami persze neki nem tetszik, megmondom, beszélje meg a természettel, én ártatlan vagyok, vagy valami hasonlóval elütöm. Ennyi általában elég, elnevetjük csak az egészet. Szegény nagyon hős azon a néhány napon :)
2020. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha veszélyben érzed magad, a Nane-t hívd fel, hogy bántalmazott férfiként hova fordulhatsz.
2020. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Régen semmi bajom sem volt, max az arcom pattogzott ki, de aztán az egyik fogamzásgátló tönkretette a hormonháztartásomat és azóta egy héttel előtte görcsölök egy félórát, majd előtte egy nappal a hangulatom hullámzó érts: Elsírom magam hülyeségeken pl a barátom rossz pohárból iszik vagy elkezdek röhögő görcsöt kapni nem vicces dolgokon.

Az első nap kín a többi rendben van. Ilyenkor hisztis picha vagyok, ha valami nem úgy van ahogy szeretném sírok és hisztizek. Párom csak röhög rajtam ilyenkor. Ami nekem segít ilyenkor az a szex.

24L

2020. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!