Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi ez a havi 1 szex szindróma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a havi 1 szex szindróma?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdést olvasok, hogy, házasság, gyerek után már anyukának nincs kedve apukához. Megjegyzem én is ebben a helyzetben vagyok sajnos. Anyukának jó dolga van, megvan minden és Apuka már el van felejtve. De másra se nézzen mert irgum-burgum. De ne is akarjon szexelni, inkább ha kasztráltatná magát az lenne a legjobb és dolgozzon, teremtsen meg mindent a családnak. És ne akarjon szexelni!
2022. aug. 30. 00:19
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
18-as lehet igazad van! A feleségem mesélte, hogy előző kapcsolatában is volt olyan, hogy nem volt 1 hónapig szex. Csak én naívan azt hittem, hogy majd velem. Ami ugye egy ideig ment is elég jól, sőt velem mit később elárulta olyanokat is megtett amit még senki mással. De nem gondoltam, hogy ez ennyire le tud csökkenni. Sajnos van még mellette egy kis pajzsmírígy is ami ugye csökkenti a vágyat. Az ahogy írják az okosok, hogy biztos megcsal azt nem igazán hinném, főleg úgy, hogy itthon volt évekig a gyerekekkel. Senki nem volt a környéken és nem is ment sehova a covid miatt. Akkor aktívabb, ha valami nő van a környéken és kicsit szimpatizál velem, ha "veszélyesnek" érzi. A második is valahol így jött össze, mert volt egy barátnője aki napi szinten járt hozzánk és látszott rajta, hogy nagyon szimpatizál velem.
2022. aug. 30. 08:40
 22/60 anonim ***** válasza:
68%
Vele is ilyen stílusban kezdeményezel, ahogy a kérdést kiírtad?
2022. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
75%

Ha valaki szereti a társát akkor tesz is érte, hogy jól működjenek együtt minden téren. Ebbe beletartozik a szex is.

Ha nincs szex, akkor annak oka van.

Ki kell vizsgáltatni, hogy mi a libidócsökkenés oka. Hormonális eredetű esetleg fogamzásgátló okozza, vagy depressziós az illető, esetleg szed valamilyen gyógyszert és az okozza, nőgyógyászati problémák vannak, vagy esetleg azért nem akar szexelni, mert a férj elhízott, nem ad a testi higiéniára, elhanyagolja az öltözködést, alkoholizál, esetleg dohányzik, durván viselkedik, vagy csak nem segít semmit az otthoni teendőkben....

Ha két ember szereti egymást akkor nem akarnak ártani a másiknak, tehát utánajárnak (szakembereknél), hogy mi okozza a libidócsökkenést.


Csakhogy a mai magyar társadalom nagy része ül a meleg fosban mindkét fél részéről. Panaszkodnak mindketten, hogy nem működik a kapcsolat, de az anyagi függés és kényelem miatt nem tesznek semmit, hogy jobb legyen a kapcsolat.

Az egyik kijelenti, hogy nem szexel, a másik meg tűri addig amíg mentálisan vagy testileg bele nem roppan. Mindent a gyerekekre meg a vagyonközösségre fognak (vagy egymásra). Hárítják a problémát.

Akiknek kisebb a toleranciaküszöbük és nem bírják tovább ők válnak, de a nagy többség lelki nyomorék lesz egy ehhez hasonló házasságban.

Igazak a régi, de bölcs mondások:

"Segíts magadon, Isten is megsegít." vagy "Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa."


Én nem biztatnék senkit válásra vagy szerető keresésére, de ha szakembertől nem kérnek segítséget, vagy ha az egyik fél nem is akar tenni semmit azért, hogy a másik fél ne dilizzen be hosszabb távon ebbe az állapotba, akkor mindenkinek magának kell egy komoly döntést meghozni az életével kapcsolatban, ha nem akar pszichiátriára kerülni.

A másikra akarata ellenére ráerőltetni semmit sem szabad. Mindenki csak a saját élete jobbá tételéért tehet.

Azt meg mindenki a saját bőrén érzi, hogy a vagyonközösség és a látszatházasság fenntartása, vagy a pszichés, testi, lelki állapota a fontosabb kérdés az életében.

2022. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
78%
Sokszor az a probléma, hogy csak akkor bánsz vele normálisan, ha baszni akarsz. Csak úgy nincs puszi, ölelés, mindennek a baszás a célja.
2022. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
97%
Pajzsmirigy simán okozza a libidócsökkenést. Ettől függetlenül lehetne ez meg az. Ha nincs, akkor neheztel rád. Talán nem lelkizel vele eleget, a nőknek az a legnagyobb erogén zónájuk, nem az érdekli őket, hogy a munkahelyeden hogyan teljesítesz. Ha szexet akarsz, meg kell tanulnod úgy kedvesnek lenni hozzá, hogy ne érezze ki az elvárást, ne legyen üzlet belőle.
2022. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
#25 Szerintem te mondtad meg az igazat! Köszi!
2022. aug. 30. 13:10
 27/60 anonim ***** válasza:
88%

Talán magadat ne Apukanak hívd, őt meg Anyukának. 😉

Ha van segítség, nagyszülő, akkor egy hétvégére elmehettek kettesben egy romantikus helyre. Illetve több kettesben kimozdulás, akár csak egy séta, vacsi, mozi, valami amikor nem a boltbamenés az énidő


Hódítsd megint meg, mutasd meg neki hogy fontos ő még neked

2022. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%

"Pajzsmirigy simán okozza a libidócsökkenést. Ettől függetlenül lehetne ez meg az."


Libidó nélkül csinálhatna ezt meg azt. Ez nem kényszerítés?

2022. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
73%
Most olvasom, hogy az oltások után egyre több ember panaszkodik libidó csökkenésről, szexuális zavarokról. Én pl. fél éve képtelen vagyok az orgazmusra, pedig a szexre van igényem. Se szex, se orál, se kézimunka, semmi sem juttat el a csúcsra, 5 perc után erősen izzadok és mindennemű szexuális érdeklődésem megszűnik. 34 évesen, egyik napról a másikra. Két oltás után 4 hónappal. A páromnál is hasonló reakciók vannak. Van egy kérdés a gyk-n, ott a kérdező ugyanerre panaszkodik.
2022. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
Pont ha nem kényszer vagy játszma, akkor működik ez. Ha valaki épp beteg, fáradt, gondterhelt, haragszik, úgy érzi a másik nem szereti, mert nem érdeklődik, mi van benne, hanem csak használná és elvárás... stb. akkor nem működik. Egyébként viszont ugyanolyan természetes lehet bizonyos közös keretek között, mintha valaki maga diétázik, de attól még süt sütit a családnak. Az a lényeg, hogy ha szeretünk valamit, ne azt akarjuk neki adni, ami nekünk kell, hanem tudjuk meg, ő mit szeretne, mert az a mi érdekünk is. Valahogy nyitni kell egymás felé és kommunikálni. Azt is irreális elvárni bármelyik féltől, hogy gondolatolvasó legyen, mert csak akkor szeret, ha minden magától megy.
2022. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!