Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 31 éves vagyok és még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm. Lehet hogy asperger szindrómám van hol találok hasonló embereket?

Figyelt kérdés
Tinderen abszolút 0 16 év alatt még egy matchem se volt pedig annyira ronda nem vagyok jó nem vagyok Brad Pitt de azért quasimodo se vagyok. Ugyanez bármilyen online dating dologgal mintha nem is léteznék. Mondanám hogy bénán a szövegem de már jártam két pszichológusnal és mindketten azt mondták nem igazán csinálok semmit rosszul. El járok táncolni rajzolni edzeni de semmi soha sincs egy korom beli nő sehol vagy ha véletlenül van akkor is házas. Az egyik pszichológus szerint lehet hogy asperger szindrómám van mongyuk ezt még nem próbáltam de fogalmam sincs hogy hol lehet hasonló emberekel találkozni.

2021. dec. 3. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
"jó nem vagyok Brad Pitt" Azért ennek a kis félmondatnak a jelentőségét ne becsüljük alá. Már ha tinderről van szó! Mert a való életben nagyon nem így működik az ismerkedés. De a tinder az egy álomvilág, ott mindenki Brad Pittet keresi
2021. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem semmi baj nincs veled. Rossz helyen keresel. Iratkozz be tanfolyamra, vagy nyelviskolába, vagy járj könyvtárba. Esetleg keress valami hobbit. A való életben lehet a legjobban párt találni. Nekem ez jött be. Facen, tinderen, vagy bárhol ahol csak leveleztek, azt mond a másik amit akar. Ha személyesen megfogod vagy ő téged az teljesen más.
2021. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

"mongyuk"



Az Asperger-szindromas emberek ennel igenyesebbek es intelligensebbek....



37F incel

2021. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%

Arra tippelnék, hogy vagy nem tudod, hogyan kezdeményezz beszélgetést, vagy nehezedre esik magadról, a munkádról, a hobbijaidról, a céljaidól olyan dolgokat mesélni, amik felkeltenék a másik érdeklődését. Emögött lehet akár Asperger is, de nem feltétlenül. Érdemes lenne ennek a végére járni.

Aspergereseknek is vannak netes közösségeik, Fb-csoport, fórum (pl. aspergeresek.hu).

Egyébként azt javasolnám, hogy próbálkozz tovább. Csatlakozhatsz kirándulócsoporthoz, járhatnál jógaórára (ott többségben vannak a nők, és egyedülállók is gyakran akadnak).

Online is folytasd az ismerkedést. Filmes, könyves fórumokon (Kritikus Tömeg, Moly, Snitt stb.) is sok ember talált már egymásra.

Ülj le beszélgetni egy nőismerőssel vagy rokonnal, aki segíthet abban, hogy mit kellene tenned azért, hogy észrevegyenek a nök.

2021. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!