Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi ez a havi 1 szex szindróma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a havi 1 szex szindróma?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdést olvasok, hogy, házasság, gyerek után már anyukának nincs kedve apukához. Megjegyzem én is ebben a helyzetben vagyok sajnos. Anyukának jó dolga van, megvan minden és Apuka már el van felejtve. De másra se nézzen mert irgum-burgum. De ne is akarjon szexelni, inkább ha kasztráltatná magát az lenne a legjobb és dolgozzon, teremtsen meg mindent a családnak. És ne akarjon szexelni!
2022. aug. 30. 00:19
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
30. Nem mindenki szereti a szexet, nem mindenkit vonz a testiség. Vannak emberek akik nagyon jól megvannak nélküle is, nem érzik azt hogy ez része kell hogy legyen egy kapcsolatnak. Párválasztásról akkor beszélhetünk, ha van kikből választani. Sokan belemennek egy kapcsolatba úgy, hogy majd lesz valahogy, majd megváltozik a másik, meg hogy jobb mint egyedül. Ez főleg férfiakra vonatkozik. Aztán utána kifog egy asszex nőt és beüt a krach.
2022. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
56%

A szindróma neve: házasság.

Megadtál neki mindent amire vágyott, már csak egy dolog hiányzik, hogy végre békén hagyd ezzel.

2022. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
32. Ez nagyon nagy volt!😁😁😁 És milyen igaz!😉
2022. aug. 30. 20:24
 34/60 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem hagyj neki vagy biztosíts egy kis szabadidőt, amikor ő is tud azt csinálni, amit szeret, ami feltölti. A kisgyerekes lét, fel tudja őrölni az embert.

Sokszor volt nálunk is olyan, hogy a férjem hozzám se ért se puszi, se csók semmi csak mikor rájött.

Éreztesd vele, hogy nő és mint nő kívánod. Pár apróság.

Ezeket ne úgy csináld, hogy beindítod a mosogatógépet és ramaszol. Hanem mondjuk pár nap figyelmesség után próbálkozz be.

Nálunk én húztam be a féket. A folyamatos visszautasítás (részéről) elsietett "előjáték"...de őszintén ha nem akar változatatni akkor b*hatod. Sok ember a problémát se látja vagy nem akar tudomást venni róla.


Nekem is van pajzsmirigy problémám, de kezelhető. Elég magas libidó is összejöhet csak figyelni kell rá, gyógyszer, diéta és mozgás.

Nőként írtam

2022. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező! Nálam ugyan ez a helyzet. 20as éveim végén vagyok de szexmentes a házasságom a gyerek születése óta (ill. nagyon ritka). Nem jutottam el a megcsalásig, de már a falon lévő lyukat is megkívánom kínomban :(


Aztán azért is bűntudatom van ha magamnak intézem el...de egyszerűen nem bírom már. Pedig a kapcsolatunk elején hajaj...

2022. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
80%

Őszinte válasz, és tudom, hogy a férfiak zömének nem fog tetszeni, de ez az igazság: a pasik nagy része egyszerűen szar az ágyban. Semmi odafigyelés a nő reakcióira, csinál esetleg dolgokat előjátékként, amiről azt hiszi, hogy jó, fel se tűnik neki, ha a nő nem élvezi, majd bedugja, reszel X percet és kész, ennyi. És ahogy telnek az évek, még a próbálkozások is elmaradnak arra, hogy valami extrát nyújtsanak a másiknak, marad a dugás, aminek az időtartama szintén csökken. Így pár év után eljutnak a párok arra a szintre, hogy a "ráhangolás" abból áll, hogy apu közli, hogy kéne d*gni, a szex 2 perc reszelés, majd apu elfordul és alszik vagy telefont basztat, anyu nemhogy nem élvezett el, de ráhangolódni se volt esélye. Naná, hogy ehhez baromira nincs kedve, és az a havi 1 is inkább csak ilyen "essünk túl rajta" kategória.

Nálunk spec nem ez van, nekem mindig jó volt a szex a férjemmel, most is nagyon figyel az előjátékra, próbálgatunk ki ezt-azt, és 13 é meg 2 gyerek után is működünk heti többször. Mert jó nekem is, nem csak túlesni akarok rajta, hogy ne csesztessen már.

Tudom, itt minden jelenlévő férfi kivétel, és ő kinyalná, csak a frigid asszony azt se hagyja, mindentől elzárkózik, meg tőle amúgy mindig is elaléltak a nők, csak a nejének nem jó semmi. Csak női oldalról meg nagyon nem ez a vélemény általában.

2022. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
23%

36. Akkor ha nem ez a helyzet női oldalról, akkor a nők miért nem kommunikálnak? Tudjuk hogy mindenért a férfiak a hibásak, minden nő egy áldott jó asszony, minden nő egy istennő az ágyban, szorgosak otthon, a tenyerükön hordozzák a férjüket. Ez vitán felül áll, az is hogy mindegyik extra módon jól néz ki, kívánatos a nap minden percében. A nők mindig odaadók, elkényeztetik azt a haszontalan férjüket, akik meg csak pörköltszaftos trikóban, igénytelenül, büfögve a kaját meg a szexet követelik. Ja, meg alkoholisták, függők, meg munkanélküliek. Verik a családjukat, sosincsennek otthon. Persze a szex meg kellene neki! Milyen igazad van, a szemét, szexuálisan analfabéta férjek (a férfiak 99.99%-a ilyen) teljesen tönkreteszik a feleségeik életét! Jár a pont neked!


A jelszó: "Mindenről a férfiak tehetnek ami rossz"!

2022. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
36-os Adhatnál pár tanácsot, hátha segít.
2022. szept. 1. 17:14
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
38. Ez komoly?
2022. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:
Természetesen, tudatlan férfiként kellene egy kis felvilágosítás. Ezek szerint eddig a sötétben tapogatóztam és az eddigi nők az életemben színészkedtek, hogy milyen jó srác vagyok.
2022. szept. 1. 17:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!