Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi ez a havi 1 szex szindróma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a havi 1 szex szindróma?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdést olvasok, hogy, házasság, gyerek után már anyukának nincs kedve apukához. Megjegyzem én is ebben a helyzetben vagyok sajnos. Anyukának jó dolga van, megvan minden és Apuka már el van felejtve. De másra se nézzen mert irgum-burgum. De ne is akarjon szexelni, inkább ha kasztráltatná magát az lenne a legjobb és dolgozzon, teremtsen meg mindent a családnak. És ne akarjon szexelni!
2022. aug. 30. 00:19
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
20%
Dobd ki, keress újat
2022. aug. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
89%

Nincs ilyen szindróma. Kezdjetek el beszélgetni, hogy hogy lehetne ezen változtatni és nyilván közösen. Lehet segítséget kérni, pszichológus, nagyszülők, vagy egyszerűen az, hogy több időt töltötök el közösen, elkezdtek odafigyelni egymás igényeire.

Mióta vagytok házasok, mennyi idős a gyerek, mióta áll fenn ez a helyzet?

2022. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
86%

Az anyai érzések és a szex távol van egymástól mint Makó.


Nekem segít a kimerültség az anyaság kötelékéből kiszakadni és felizgat ha erotikus történeteket olvasok. Kell az agyamnak a romantika, az ujdonság ahhoz h beinduljak. Szép nem szép ez van. Van h olyan lassan tudok csak ráhangolódni h kész csoda h a férjem kitart közben, mert csiklandoz ha hozzám ér stb. De nem adja fel, van h el sem hiszem h sikerül neki, meg mondom is h szerintem nem fog menni most de csak próbálkozik kedvesen aztan hopp megjon az ihlet. Ilyenkor szoktam is mondani h annyira jó és annyira kell h ne hagyja abba ha elküldöm mert aztán meg fergeteges szeretkezés lesz belőle mint régen, de valamiért leült a libidóm az anyaságba de szerencsére felélesztheto

2022. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
12 éves házasok vagyunk, 11 az egyik 3 a másik. Beszélgetni nem szeret róla, ha felhozom akkor jön a "Már megint ez van? Nemm unod még?" kérdés. Az első gyerekkel való teherbeesésig tökéletes volt, aztán veszélyeztetett terhes lett és azóta satufék. Sokat cirógatom, kedveskedek, de mindig az elutasítás. Nagyon ritka ha összejön valami.
2022. aug. 30. 00:34
 5/60 anonim ***** válasza:
83%
Mármint 3 vagy 11 éve van satufék?
2022. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
11
2022. aug. 30. 00:38
 7/60 anonim ***** válasza:
91%

Az sok. Túl sok.


Biztos ennyi? Időszakosan se volt jó?


Most a 3 éves miatt lehet zéró szex, az libidó gyilkos időszak. Inkább az a gond, hogy előtte se volt.


Azt azért megmondhatod neki h ez nem fair tőle h még csak megoldást sem akar rá.

2022. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
28%
Mármint akkor keresel máshol szexet, ha ennyire elutasitó
2022. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Amikor osszejon, ezek szerint havi 1x, azt élvezi? Akkor mitől jön össze? Görcsösen, legyünk túl rajta vagy lazán, könnyen? Közvetlen utána kéne erről beszélni, hogy mi volt akkor ami miatt el tudta engedni magát és mit tudtok tenni h ez máskor és gyakran sikeruljön. Krumpli pucolas közben könnyű ravagni hogy erről ne beszéljünk de szex után szerintem nemm. Vagy ha akkor se nyílik meg akkor mélyebb gondok vannak
2022. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
91%
Minek kellett második gyerek, ha már az első után is gond volt? Nyilván, ha veszélyeztetett terhes valaki, akkor be kell tartani az utasításokat, megijed stb., de ezeket meg kellett volna szülés után ott, akkor oldani. 10 évetek volt a megoldást keresni, így már nagyon nehéz lesz!
2022. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!