Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi ez a havi 1 szex szindróma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a havi 1 szex szindróma?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdést olvasok, hogy, házasság, gyerek után már anyukának nincs kedve apukához. Megjegyzem én is ebben a helyzetben vagyok sajnos. Anyukának jó dolga van, megvan minden és Apuka már el van felejtve. De másra se nézzen mert irgum-burgum. De ne is akarjon szexelni, inkább ha kasztráltatná magát az lenne a legjobb és dolgozzon, teremtsen meg mindent a családnak. És ne akarjon szexelni!
2022. aug. 30. 00:19
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
17%
Valni kell
2022. aug. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
91%

Be lehet sértődni, de a jó szexet kívánja a nő. Neki nem jó. Ennyire egyszerű.

Te lehet, hogy a terhesség után vetted észre, de ne áltasd magad, ez párkapcsolati probléma, és a gyerek nélkül is itt tartanátok.

A kapcsolat elején a nők is szerelmesek és kívánják a férjük. Aztán ez múlik el. Ami tovább ront, ha a szülés után nem érzi már kívánatos nőnek magát.

Gondolj bele: neheztelsz a másikra, múlik a rózsaszín köd, te se akarsz levetkőzni se. Este hétkor még kakis pelenkát cserélsz, lebüfiz a gyerek, hulla fáradt vagy, fájnak a hegeid szülés után, a férjed meg pattog, hogy mikor lesz szex. Baromi romantikus! De muszájból hagyja magát, addig is csend van, eljátszott egy-két orgazmust. De a teste és a lelke is a megtanulja, hogy az esti szex ugyanolyan kötelező, monoton elem, mint a pelus csere meg a mosogatás.

Ezt persze szeretik sokan azzal is tetézni, hogy ha nem adja meg, majd megteszi más. Elvégre pont a zsarolástól érzi magát nőnek!

A szex nem az ágyban kezdődik!

2022. aug. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
68%
Mikor elolvastam a kérdést, először azt hittem te vagy a gyerek a kapcsolatban.
2022. aug. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
39%

"Beszélgetni nem szeret róla, ha felhozom akkor jön a "Már megint ez van? Nem unod még?" kérdés."


Nálunk is dettó ugyanez a reakció!


"Be lehet sértődni, de a jó szexet kívánja a nő. Neki nem jó. Ennyire egyszerű."


Hogy legyen jó szex úgy, ha mindent letilt, egyáltalán nem érdekli. Én mindenben mellette vagyok, háztartás, segítség, magánélet, érzelmek stb. Már a szex gondolata is teljesen kiborítja, a kedvemet veszi el. Ha már szex, megkérdeztem hogy mi a baja? Semmi! Mit csináljak, vagy mit csináljak másként? Semmit. Már csak az a szex, hogy essünk túl rajta a legrövidebb időn belül. Ő mondta hogy ne húzzuk az időt előjátékkal. Mára már nekem sem hiányzik vele a szex, mert az már nem az, hanem csak egy megalázó szenvedés orgazmus nélkül. Nem neki megalázó hanem nekem. 4 hónapja nem nyúlok hozzá, és ez a jó állapot neki, ezt a múlt héten közölte.

2022. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
95%
El kellene mennetek közösen pszichológushoz párterápiára vagy szexológushoz. Ez a probléma ugyanis magától nem fog megoldódni. A feleséged nemi vágyai önmagától már nemigen jönnek vissza, itt szakember beavatkozása kell. Különben neked kell örökre beletörődnöd a helyzetbe.
2022. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
13%
Persze hogy nem akar veled dugni mert van nálad jobb szeretője
2022. aug. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
82%

Hogyha valaki valamit élvez, szereti csinálni, akkor nem fog rá nemet mondani. Hogyha a feleséged nem akar szexelni annak oka van, vagy érzelmi, vagy fizikai, ami valószínűleg nem egyik napról a másikra alakult ki.


Amennyiben orvos mindent rendben talál, akkor marad az érzelmi probléma, ami beszélgetés nélkül nem orvosolható. Hogyha már nem akarja megbeszélni veled, akkor elengedte valaha is szexeljetek. Ezt követően dönthetsz, hogy benne maradsz egy szexmentes házasságban, avagy kiállsz magadért, szakítasz és keresel mást.

2022. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
89%

És ezek a nők előtte kívánták, élvezték veletek a szexet? Nem lehet, hogy csak családot akartak és már előtte is alacsonyabb volt a libidójuk, és nem élvezték?

Nyilván gyerek mellett lecsökken a mennyiség, de ennyire, hogy nullára, és ennyire nem élvezik... Nekem erős a gyanúm, hogy gyerek előtt sem élvezték annyira.

2022. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezz rá, hogy mi a baja veled és mit csinálsz rosszul. Esetleg több előjátékra van-e szüksége. Ha te vagy a hibás, akkor mondja meg miért. Aztán tudsz javítani.


Ha nem veled van a gond, akkor sincs minden veszve, mert azok a nők, akik nem elég tapasztaltak, nem ismerik elég jól magukat ahhoz, hogy tudják, hogy élvezhetik a szexet minden körülmények között. Ha ez a helyzet, akkor csak noszogatni kell, hogy próbáljon ki új dolgokat, eszközöket, pózokat.

De ha ehhez sincs kedve, akkor talán még szexuálpszihomókus játszik. Aztán addig polírozod magadnak, míg rendbehozzák.


Ha azt sem akarja, akkor viszont nem tudsz mit tenni. A szex fizikai szükséglet. A nőkben több az empátia, tehát ezt tudnia kell és be kell látnia, hogy szükséged van rá. Ha ő nem hajlandó tenni érted, akkor mást kell keresned.


De azért próbáld megmenteni a házasságod, hátha ideiglenes probléma vagy csak orvosi segítség kell, mert felborult a hormonháztartása vagy ilyenek.

2022. aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
92%
Én nő vagyok, gyerek sincsen, és a havi egy szex sincs meg a férjemmel... Igaz ha nagy ritkán van akkor se jó. Így nézve , rossz szexből nincs is igényem többre. Jó szexből természetesen lenne, mivel elég magas a libidóm. Szerintem sok nő van hasonló helyzetben.
2022. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!