Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehetne az asszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne az asszonyt visszarugdosni dolgozni?

Figyelt kérdés

1 éves már a gyerek de nem akarodzik neki visszamenni dolgozni... unom már fizetni a kaja rendelgetéseit meg a hülyeségeket amikre költ.

Látszik rajta hogy neki ez most rohadt kényelmes. Itthon mereszti a seggét egésznap és sorozatozik amíg én húzom az igát és fizetek mindent.


2022. aug. 10. 08:41
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
88%
Tudod itt az a gond, hogy nincs egyseg. Te versengsz a felesegeddel es a szart kivanod neki. Dogoljon o is bele a munkaba, nehogy mar csak te. Marha jo lesz az egyevesnek ket leharcolt stresszes szulo. Ahelyett hogy igy gondolkodnal, szepen, jol tartom a csaladom,orulok hogy jol elvannak otthon es tudom ezt biztositani nekik. Ha ennyire luzer vagy, hogy kell az asszony gurizzen, szenvedjen, a gyereked meg napi 10 orat legyen bolcsiben, akkor minek alapitottal csaladot? Tisztaznid kellett volna hogy erre nincs keret. Ha pedig van, akkor szimplan feltekeny, irigy, rosszindulatu vagy a nejedre mert o otthon van a kicsivel. Egyaltalan nem erzed magadenak a sajat csaladod.
2022. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
1%
Beteg nők vannak agyilag
2022. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
5%
Ezért nem tartok otthon nőt, van 3 akivel összejárunk dugni pont jó így. Undorító amit egyesek művelnek
2022. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
98%

Beteg férfiak is vannak agyilag bőven, elég megnézni titeket, a kérdezőről nem is beszélve.


34 téged meg ne aggódj az a veszély nem fenyeget, hogy egy nő melletted akarjon maradni hosszabb távon, elég csak az okádék stílusodat nézni. Állatot szoktak otthon tartani maximum, nem egy másik embert. Pffej.

2022. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
54%

...ki az a hülye - pontosabban 2 hülye - aki(k) gyereket tervez ebbe a jelenlegi, undorító, "dögölj bele a munkába és a kilátások még rosszabbak etnikai, gazdasági, környezetváltozási téren" világba?


A kérdés maga sem létezne, ha logikusan gondolkodtatok volna. A gyereketeket pedig várja a "szép jövő", ahol egyetlen fehér lesz a roma sereg mellett, és így persze egyedüli hibás mindenért (mert ő a rasszista fehér, ugyebár, automatikusan, lásd Dél-Afrikai köztársaság, ahol már csak mutatóba van 1-2 fehér, de persze mindenért ők a hibásak)


Későbbi életében pedig termelheti ki a politikusok vagyonát, a romák segélyét (ami azért kevés, "mer' a magyarok rosszú' dógoznak"), és esélye sem lesz lakást vásárolni, maximum a fent említett népcsoport szomszédságában, akik számára ideális "madár" lesz, akitől ellehet hozni ezt-azt. Mindezt egy állandó forróságban, aszályos környezetben, ami egyre inkább fog hasonlítani a latin-amerikai vidám világra.

2022. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom anyukádat is ott tartották 37, azért lettél ekkora selejt, te pasikák szégyene. :)
2022. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
87%
A válaszaidból látszik, hogy egy hetet nem töltöttél el gyerekes háznál, nem hogy vele élsz!
2022. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
95%
Jelentve, mert provokálsz :(
2022. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, neked nem hogy gyereked nincs, de közelről sem láttál még kicsi babát. Különben nem írnál ilyen f.szságokat.
2022. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
96%
Sosem értettem miért beszélnek sokan úgy a gyerekkel otthon lévő nőkről mint jövedelem nélküli, teljesen a férfira támaszkodó személyekről? Gondolom volt munkaviszonya, kap GYEDET. Én amikor otthon voltam a GYED fedezte a gyerek kiadásait. /persze nem vettem havonta horror összegben gyerekruhakat/. Sokszor a nagy bevásárlást is én fizettem.Mindig ment a közösbe is. Szóval én nem értem ezt az eltartom a nő szöveget mert GYED en van.
2022. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!