Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehetne az asszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne az asszonyt visszarugdosni dolgozni?

Figyelt kérdés

1 éves már a gyerek de nem akarodzik neki visszamenni dolgozni... unom már fizetni a kaja rendelgetéseit meg a hülyeségeket amikre költ.

Látszik rajta hogy neki ez most rohadt kényelmes. Itthon mereszti a seggét egésznap és sorozatozik amíg én húzom az igát és fizetek mindent.


2022. aug. 10. 08:41
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%

#3, voltam otthon gyerekkel, tudom miről beszélek.


#5, akkor arra vedd rá hogy főzzön legalább egyszerű, gyors kajákat. Azt meglehet csinálni kisgyerek mellett is, ha máskor nem, amég alszik.


#1

2022. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk így: szívem kéne a lóve, menj vissza dolgozni. Természetesen én is hozom viszem a gyereket , otthon maradok vele ha beteg, az én főnököm is prüszköljön emiatt ne csak a tiéd, végül is fontos hogy ne csak a te állásod legyen állandó veszelyben a gyerek miatt, és ne csak az en karrierem folytatodjon simán mintha nem is lenne gyerek.

A háztartást persze megosztjuk, hiszen eddig is segítettem, tudom hogy egy gyerek mellett kimerült vagy te is. Valahogy így gondoltad?

2022. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
12 Kimerült a lófszt. Én vagyok a kimerült.
2022. aug. 10. 09:48
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
troll
2022. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
14 te vagy a troll. Én ugyanúgy felébredel éjszaka, csak én kelek is reggel, ő meg alszik 10ig.
2022. aug. 10. 09:52
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
kamu
2022. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
89%

troll


Legyél otthon te, aztán nézzük mennyire mereszted a s.gged.

SOkkal jobb a gyereknek, ha 3 éves koráig az anyuka neveli. Talán gyerekszülés előtt kellett volna megbeszélni, hogy menjen-e a baba bölcsibe vagy csak oviba, és akkor gyereket csinálni, ha van rá pénz.

2022. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéves mellett alszik 10-ig? És nem vagy kamu?:)
2022. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Azért ritka gusztustalan, ahogy a saját feleségedről beszélsz... A KÖZÖS gyereketekkel van otthon, te meg így beszélsz róla, hogy "visszarugdosni" meg "mereszti a seggét". Bravó. Ennél már csak az a gázabb, hogy mennyire lenézed a gyereknevelést, mert hát az semmi, abban aztán nem lehet kimerülni. Hát dehogynem, elárulom, hogy rohadt fárasztó tud lenni, de honnan is tudhatnád, hisz láthatóan szerinted ez az egész annyiból áll, hogy egész nap sorozatozol meg segget meresztesz. Hogyisne.

Talán cseréljetek, maradj szépen te otthon a gyerekkel, hisz az úgysem kimerítő, sőt egyenesen pihentető, ő meg menjen dolgozni. Garantálom, hogy egy hét után könyörögnél, hogy hadd mehess inkább vissza dolgozni.

1 éves gyerek mellől pedig sokan nem akarnak még visszamenni melóba és nem feltétlen azért, mert lusta dögök! Egy ekkora gyerek még kicsi, érthető ha az anyja maga mellett szeretné tudni legalább 1,5-2 éves koráig. Miért nem beszéltétek róla előtte, hogy ki hogyan képzeli ezt el, pl meddig tervez otthon maradni stb? Feltételezem dolgozott előtte (vagy nem?), tehát CSED/GYED-et ő is kap, nem nulla forint a bevétel a részéről, de sztem az is undorító, mikor valaki a pénzzel dobálózik és felhánytorgatja, hogy jelenleg ő a kenyérkereső, miközben a felesége az ő gyerekével van otthon és őt látja el egész nap.

Az meg hogy állandóan rendelget.. hát bsszus, ülj le vele és mond meg, hogy ez rengeteg pénzt visz el, menjen vásároljon be és főzzön meg, ez azért megoldható gyerek mellett.

2022. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
93%
miért csináltál gyereket, ha nem akartad?
2022. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!