Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lesz így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
12 éve vagyok a férjemmel. Mostanában folyton elégedetlen, mindennel (szex, háztartás, a személyiségemet sem bírja, lenyom, amivel csak tud). Egyre kevesebb dolgot csinál, a nap jó részében tv-t néz eszik, alszik. Még a gyerekei kicsik voltak nem volt ilyen. Nekem saját házam, megtakarításom volt. De eladtam, a házat, hogy közelebb vegyünk egy közöset, de neki volt már egy saját háza(neki most 1,5 nekem fél ház tulajdonom van). Lett egy gyerekünk, utána lejtmenet lett a kapcsolat, folyton lenéz, orditozik, teljesen kivonja magát mindenből, csak az van amit ő akar, úgy ahogy ő akarja. Bekatrant neki a társkeresőzés, meg a többes szex, én nem akaró többesezni. Elkezdte mondani, hogy váljunk el, takarodjak a pics@ba,de nekem nincs hová mennem, nincs senkim csak a kicsi. Meg hozni akar másik nőt, akivel boldog lesz. Tudom, hogy lenulláztam saját magam. De ki tud csinálni még jobban? Még soha nem váltam, nem tudom mi várható, ha már pedzegeti a válás.
ma 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Én hallottam már olyan megoldást, hogy a GYT fejében maradhatott a gyereket nevelő a házban. Tehát, a fél házat megkapta, cserébe nincs gyerektartás. Ha mindkét fél belemegy. Ha nem, akkor kifizeti neked a fél házat, vagy te neki, vagy eladjátok és feleztek. Minden más közös vagyonnal ugyanígy, aztán mindenki megy a dolgára. Hacsak nem írtatok valamilyen szerződést, ami ezzel szembe megy.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válás, jó ügyvéd. Talán, ha bizonyítani tudod, hogy kvázi kisemmizett, jobb esélyed van a vagyonmegosztásnál. Sajnos bután intézted az új házban a tulajdoni viszonyokat .
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

12 éve vagy a férjeddel. Hány éves vagy most jelenleg?


Ui: ilyen történeteket olvasva hálát adok az égnek, hogy mégsem alapítottam családot anno. Mi lett volna velem?

ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
1-es okfejtése kiváló. Keress hozzá egy ügyvédet.
ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéd tényleg, mert korántsem biztos, hogy csak a fél ház a tiéd, ha a te házad árából vettétek a mostanit.
ma 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor eladtad a házadat és vettetek belőle egy közöset, akkor annak csak a felét fizetted te? Mert ha nem, akkor annak nem csak a fele a tiéd. Ha van megtakarításotok, annak a fele is a tiéd. Nem vagy lenullázva. Ez nem úgy működik, hogy ő unatkozik és ismerkedne, te menj ahova akarsz. Ne hagyd, hogy kihasználjon, mindenképp keress egy jó ügyvédet.
ma 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!