Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy tiszteljen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy tiszteljen, becsüljön, szeressen a férjem, és ne érezzem, szolgának, utolsónak magam mellette?

Figyelt kérdés

Pár mondattal nehéz leírni a problémám, de megpróbálom.

Lassan 5 éve vagyok együtt a párommal, de úgy érzem, hogy megfulladok mellette. Egy kutyának, egy senkinek érzem magam, aki elvesztette a régi énjét. Keveset alszom és elég feledékeny lettem az utóbbi időben, amit rendszeresen a fejemhez dob és emellett egyéb degradáló szavakkal illett. Már én sem vagyok kedves vele, és nem tudok szépen beszélni, vagy válaszolni, de sokszor már nem is hallom, ha csak úgy mesél valamit. Ettől függetlenül szeretném, ha emberszámba venne, mert jelenleg úgy beszél velem mint egy mocskos ronggyal.

A tőlem telhetőt megteszem. Minden ami itthon elvárható, főzök, mosok, takarítok besegítek neki amit kér, és emellett a gyerekeket is ellátom 0-24, mert hogy 95%-ban csak én foglalkozok velük. (etetes, játék, fürdés, altatás-vagy éjszakai kelés stb.) és még vonzó is próbálok lenni a számára.

Már nem bírom őt elviselni és tovább lépnék. Egy ócska szolga lettem, akinek nincs sok szava.

Igazából a legjobb az lenne, ha szeretne és tisztelne engem. Ha a tenyerén hordozna... De nem... Sosem volt benne részem

A kérdésem, hogy miért?

Mit rontunk el mi nők, hogy ezt erdemeljük?

Csak adok, de nem kapok.

" Már folyik ki belőlem a téma és betelt a pohár "

Szívem szerint elhagynám a pics@ba, de kicsik a gyerekek,és így nem a legegyszerűbb a döntés.

Mi kellhet még neki? Miért viselkedik így velem?



#tisztelet #férj #Csúnyán beszél velem
2021. jún. 26. 22:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Ez azért van így, mert annak ellenére, hogy nem kapsz vissza semmit, vagy nem annyit, te akkor is tovább adsz.


Tehát te nem szereted, tiszteld, és becsülöd még magadat, de elvárod mástól...

2021. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%

Nem gondoltad át hogy kihez mész hozzá, szűk 5 év alatt házasság, és 2 gyerek nagyon gyors.

Ha sosem volt olyan amit szeretnél miért nem szakítottál vele az elején?

2021. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Barátnőm ebbe betegedett bele. Sok nő él így. Azt hiszik változni fog valami, de nem.
2021. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Ezt már buktad..
2021. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

"Szívem szerint elhagynám a pics@ba, de kicsik a gyerekek,és így nem a legegyszerűbb a döntés."

Ha meg tudod tenni, tedd meg, a gyerekeknek jobb egyedül, mint egy rossz házasságban, ezt javaslom, de tégy ahogy neked jó, nem beleszólni szeretnék.


"Mit rontunk el mi nők, hogy ezt erdemeljük?"

Például sok nő ott rontja el, hogy áldozatként éli meg ezeket. Valamennyire azok vagytok, meg áldozathibáztatás is milyen rossz dolog, de ha áldozat vagy, akkor elismered, hogy nincs hatalmad az életed felett, és a külső körülmények irányítanak. Keményedni kell, a talpadra állni, kimondani, hogy TE hagyod, TE magadnak köszönheted a szituációt. A sok befektetésed, erőfeszítésed meg tudná becsülni egy normális férfi. Meg kell tanulni az ilyeneket szűrni, meg kell tanulni az előjeleket látni, és talpra állni és lelépni, ha nem megfelelő a személy.

2021. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

"Mit rontunk el mi nők, hogy ezt erdemeljük?"


Rosszul választottál. Ennyi. Vagy a szerelem hevében, vagy kapuzárási pánikból, de a lényeg, hogy a kapcsolatod nem gondoltad végig. Ami mondjuk gyerek előtt még kis gond (egyedül viszed a háztartást, de nem gond, mert van energiád, és mondjuk szereted is csinálni, meg amúgy is ha egyedül lennél úgyis megkellene csinálni... stb) az gyerek után olómsúllyal szakad a nyakadba. Nincs annyi erőd, kapacitásod, másra is kell figyelni stb.


Sok nő puszta reményre alapozva lép be egy kapcsolatba, házasságba és nem veszi a bátorságot, hogy hátra lépjen legalább 1 métert a saját életéből és megnézze kicsit alaposabban, hogy a kapcsolata tényleg jó-e, tényleg boldoggá teszi, tényleg építí. Mert akkor sokunk látná, hogy ez nem fog működni hosszú távon. De az megint ilyesztő, hogy ezzel szebesítsük magunkat, mert akkor be kéne ismernünk a kellemetlent, hogy nem jó a választottunk. Akkor megint keresgélni, ki tudja lesz-e alkasabb, meg úgysincs tökéletes, annak más lesz a hibája. És végtelenségig gyártjuk a kifogásokat, csakhogy felmenthessük magunkat a döntésünk súllya alól...


Ezt én úgy szoktam hívni, hogy "csodapina" szindróma. Amikor nem nézünk szembe a tényekkel, inkább elhitetjük magunkkal, hogy a béka királyfi, és mi vagyunk a kulcs a metamorfózishoz, aztán évek múlva, amikor a béka, csak béka maradt, akkor kénytelenek vagyunk szembe nézni a valósággal, hogy nem vagyunk mi királylányok, hogy megváltoztassuk azt, ami nyilvánvaló. De ugye bízni a könnyebb, mert a mesében is bejött a trükk...


Most az önámításod kamatát fizeted meg.

2021. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Ott rontottad el, - ahogy irtad is - hogy mindent megcsinalsz neki. Sok no itt rontja el, hogy semmi elvarasuk nincs mar a kapcsolat elejen a ferfi fele. Mosnak, foznek, takaritanak, gyerekekkel csak ok foglalkoznak, mellette dolgoznak 8 oraban. Es a ferfi mit csinal?! Igenis legyen elvaras a ferfi fele, hogy takaritson, fozzon ha kell, vasaroljon be, foglalkozzon a gyerekekkel. Ha te nem tiszteled magad, hanem szolgakent viselkedsz, akkor miert varod el, hogy maskepp kezeljen a ferjed?
2021. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Sajnos megalázkodtam, és teljesen fölém kerekedett. Mindig is az voltam aki a jég hátán megélt, és igen, mindig háttérbe szorítom saját magam, és azt nézem, hogy másnak mi a jó. Gyorsan jött az első gyermekünk, és mielőtt megtudtam, hogy babát várok, szakítottunk. Rá egy hétre ott volt a pozitív teszt. Szerettük volna egyébként, a második kindermegkeoetés volt. Nem viselkedett így az elején, de tény, hogy kissé belemenekültem ebbe a kapcsolatba. Féltem, hogy egyedül maradok. Az akkori élethelyzetem, azt diktálta, hogy jobb, ha van egy biztos partnerem. Ezt nem fejteném ki.

1 hete változtattam a külső megjelenésemen, smink és csinos, csajos öltözet. Sikeresen fogytam és teszek az egészségemért.

2021. jún. 26. 23:17
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

És a férjed mit változtat? Tapasztalatom szerint az ilyen mindent elváró férfiak a legtrógerebbek külső terén.

Sógorom iszonyatosan kövér és folyamatosan bunkózik az 53 kilós (két gyerek után!) gyönyörű sógornőmmel, hogy így meg úgy kéne kinéznie. Valami elképesztő.

2021. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

"1 hete változtattam a külső megjelenésemen, smink és csinos, csajos öltözet. Sikeresen fogytam és teszek az egészségemért."

Figyelj. Nem tudom miért, de valamiért nem látod a lényeget, a mögöttes tartalmat.

AKÁRMIT CSINÁLSZ, nem leszel elég neki. Ő bánt, semmibe vesz. Majd hirtelen a belső érzései, ŐSZINTÉN megváltoznak, és azt mondja, hmm, most szép lett, most már szeretem őt? Ezek az érzelmek benne gyökerestül benne vannak. Küzdesz, nem adod fel, de olyat akarsz, amit nem tudsz kontrollálni, és a másik ember nem igazán szeret, nem igazán fogja fel mit érzel. Nem igazán érdekled. Az ötös voltam.

2021. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!