Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy tiszteljen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy tiszteljen, becsüljön, szeressen a férjem, és ne érezzem, szolgának, utolsónak magam mellette?

Figyelt kérdés

Pár mondattal nehéz leírni a problémám, de megpróbálom.

Lassan 5 éve vagyok együtt a párommal, de úgy érzem, hogy megfulladok mellette. Egy kutyának, egy senkinek érzem magam, aki elvesztette a régi énjét. Keveset alszom és elég feledékeny lettem az utóbbi időben, amit rendszeresen a fejemhez dob és emellett egyéb degradáló szavakkal illett. Már én sem vagyok kedves vele, és nem tudok szépen beszélni, vagy válaszolni, de sokszor már nem is hallom, ha csak úgy mesél valamit. Ettől függetlenül szeretném, ha emberszámba venne, mert jelenleg úgy beszél velem mint egy mocskos ronggyal.

A tőlem telhetőt megteszem. Minden ami itthon elvárható, főzök, mosok, takarítok besegítek neki amit kér, és emellett a gyerekeket is ellátom 0-24, mert hogy 95%-ban csak én foglalkozok velük. (etetes, játék, fürdés, altatás-vagy éjszakai kelés stb.) és még vonzó is próbálok lenni a számára.

Már nem bírom őt elviselni és tovább lépnék. Egy ócska szolga lettem, akinek nincs sok szava.

Igazából a legjobb az lenne, ha szeretne és tisztelne engem. Ha a tenyerén hordozna... De nem... Sosem volt benne részem

A kérdésem, hogy miért?

Mit rontunk el mi nők, hogy ezt erdemeljük?

Csak adok, de nem kapok.

" Már folyik ki belőlem a téma és betelt a pohár "

Szívem szerint elhagynám a pics@ba, de kicsik a gyerekek,és így nem a legegyszerűbb a döntés.

Mi kellhet még neki? Miért viselkedik így velem?



#tisztelet #férj #Csúnyán beszél velem
2021. jún. 26. 22:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%

"1 hete változtattam a külső megjelenésemen, smink és csinos, csajos öltözet. Sikeresen fogytam és teszek az egészségemért."


És ettől miért kellene a férjednek segíteni a háztartásban? Vagy miért kéne többre tartania?


Ez max arra jó, hogy más férfiaknak megakad a szeme jobban rajtad. De ennyi.

2021. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%
Először tiszteld, becsüld és szeresd SAJÁT MAGAD. jelenleg ez nem teljesül.
2021. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Huh.... kapok hideget-meleget tőletek.

Mindenesetre taktikát kell váltanom, mert igen... Hiába adok meg mindent, ha semmit nem kapok. Azt nem érti meg, ha adna nekem, akkor én annál is többet adnék vissza. Nagyon féltékeny típus, és megnézem ezt a vonalat... Ha erre sem reagál pozitívan, tehát nem veszi észre magát, nem sok jövőnk lesz. Igen sajnos a kapuzárási pánik is közrejátszott, de nála is. Nem vagyok csodapina, és hidd el nem vagyok elveszett, de elfáradtam. Csak arra vagyom, hogy szeressen....

Nem illünk össze, és ezt már az elején észre kellett volna venni, de már késő. Nemrég elhunyt az édesanyám, de most sem állt mellém. Azért itt egyesek könnyen pálcát törnek mások feje felett. A mondataitokkal ugyan igazat mondtok ès fáj, de írjatok a megoldásról is egy kicsit. Hátha tudtok olyat tanácsolni amitől változhat ez az egész pozitív irányba...

2021. jún. 26. 23:33
 14/28 anonim ***** válasza:
71%
1 hétig ne csinálj semmit se meg.
2021. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezt már próbáltam, de csak tüzet gyújtottam vele, de jelenleg is ez van. Féltekényé még nem tettem, de már most azt gondolja, hogy van valakim.

Nem kövér, sportos alakú (előző válaszadónak)

itt inkább valóban arról van szó, hogy kihasználja azt, hogy megteszek mindent és ez neki kényelmes.

Elvesztettem magam mellette és ezen szeretnék változtatni. Ebben segítsetek kérlek.

2021. jún. 26. 23:55
 16/28 anonim ***** válasza:
56%

Életem legértelmesebb párkapcsolati tanácsait ettől a pasitól hallottam, illetve olvastam (szerintem a többi videója között is sok van, amit érdemes lenne meghallgatnod):


https://www.youtube.com/watch?v=K00AXNs6sOs&t=32s

2021. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos rosszul választottál!


Én nem török pálcát feletted, nekem férfiként nagyon szimpatikusnak tűnsz! Én biztos, hogy megbecsülném azt a nőt, aki gyereket szül nekem.


Ha nem lennének a gyerekeid, rád is írnék egyből. De, hogy őszinte legyek , így pici gyerekekkel nehéz lesz továbblépni.

2021. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%

Most itt érdekes lenne meghallgatni a másik fél véleményét is.

Te itt olyanokat írszn először, hogy nem vagy már kedves vele és nem szépen beszélsz, aztán meg állítod, hogy mindent megteszel, otthon mindent egyedül csinálsz 0-24, (érdekes akkor mikor alszol?) itt ellentmondásba kerülsz.

Most ez alapján amit itt olvasok, azt mondanám, hogy hagyd ott, de te mégsem akarod, mert valamiért jó ez neked. Talán kényelmes, hogy eltartatod magad, akkor meg miért panaszkodsz?

Végén meg olyat írsz: "mit rontunk el mi nők?" nem "a nők" rontják el, te rontod el, nem mindenkinek vannak ilyen problémái mint neked. Vállal felelősséget önmagadért és a helyzetért amibe saját hibádból kerültél, akkor fogsz tudni változtatni.

2021. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"Elvesztettem magam mellette és ezen szeretnék változtatni. Ebben segítsetek kérlek."

Legkézenfekvőbb, hogy olvasol a bántalmazásról kapcsolaton belül, ilyen videókat és könyveket nézel. Rengeteget fognak segíteni megérteni önmagad és a kapcsolatodat, még ha random keresgélsz is videókat, úgy is!


Fogd fel, hogy a párod KUTYAKÉNT kezel. Nem emberként, akit nem szeret, hanem annál is lentebb. Olyan embertől várod a szeretetet, aki valószínűleg képtelen neked megadni. Nagyon jó ember vagy, ezt tudnod kell, hogy nagyszerű, hogy mennyi mindent teszel. Ez becsülendő, szép és ügyes dolog. De ami a gond az egészben, hogy nem megfelelő embernél csinálod, aki nem képes értékelni ezt, és magadat kínzod!

Olyan célért küzdesz, ami nem hoz eredményt, más irányt kell váltanod! Csak ismétled ugyanazt, csak erőfeszítéseket teszel, de te is látod, hogy nincs eredménye!


Ezek az alap dolgok, amiket tudatosan, érzelmileg nem érzel. Még mindig vágysz szeretetre, ami teljesen érthető, csak sajnos nem jó helyen, nem jó embertől. Lesz olyan, aki szeret és imádni fogja, hogy mennyi mindent teszel. Mert tényleg sok dolgot teszel, és erős vagy. De magadért és a gyerekekért szedd össze magad.


Nem tudom, mit írjak, mert nem tudok eleget az életedről, hogy mit tehetsz meg, elköltözhetsz e, mit tudsz változtatni az életedben. Csak annyit tudok leírni, hogy érzelmileg ezt megértsd. Ha akarod beszélhetünk még, szívesen segítek neked és támogatlak. De ide is fogok írni.

2021. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

18-as.

Már nincs türelmem szépen válaszolni, már nem hallgatom meg őt, a saját stílusával élek vissza. Keveset alszom, mert a kisebbik gyerkőc igényli meg az éjszakai fenntlétet. Napközben a sok itthoni teendő mellett nem sok pihenés jut, örülök ha 2 havonta 1x leülök a dívány és azt mondhatom, hogy bakker minden kész. Sosem voltam kitartott, sőt! Már a gyesem elején is azon gondolkodtam, hogy mit fogok majd dolgozni, ha visszamegyek. Sosem támaszkodtam senkire az életem során. Még a szüleimet sem terheltem 15 éves korom óta.

De semmi nem jó a férjemnek,de én még most is próbálkozom, ITT...

Kaptam tőletek egy biztosat, hogy nem tisztelem saját magam! 100%ig így van. Már ezzel is segítettetek!

Sokszor előbb veszem elő a porszívót, majd nyalom fel a koszt a gyerek után és felejtek el inni vagy pisilni menni (napiszintű) mint azt te gondolnád.


Nem vagyok megbecsülve. Egyáltalán.

Szóval előbb magamat kell rendbetennem. Igazatok van.

2021. jún. 27. 00:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!