Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan érhetem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy a párom tiszteljen?

Figyelt kérdés

Eleinte más volt velem, de már több mint egy éve másképpen áll, hozzám, már nem tisztel, már nem vagyok neki fontos.

Hogy érhetném el, hogy vissza szerezzem a tiszteletet és a normális bánásmódot?

Kinek mi ebben a tapasztalata?

Kinek milyen módszere volt ebben?

29éves lány vagyok, ő pedig 34éves férfi együtt élünk.



2020. júl. 22. 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Tiszteld önmagad.
2020. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

A változás hirtelen volt, vagy fokozatos? Törtènt valami, ami miatt megváltoztatott?

Mit jelent pontosan az, hogy tiszteletlen veled? Miket csinál? Mióta vagytok együtt?

2020. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Azért ilyen, mert tudja, hogy megteheti, úgyse fogod elhagyni.

Szépen összecsomagolsz és otthagyod.

2020. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem tisztel és maradnál vele? :)
2020. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2éve vagyunk együtt.

Amig nem költöztünk össze addig normális volt velem. Amióta együtt élünk azóta fokozatosan, lett velem lekezelő folyton csak othon ülés, soherkedik bele szól mindenbe, pl abba is mire költöm a pénzemet számára minden hülyeség ami nekem kell, és mindenre van kifogása miért ne menjünk sehova és miért akar othon maradni játszani a gépén vagy tévézni. Sose lep meg engem semmivel se virággal se csokival.

2020. júl. 22. 08:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem annyira a tiszteletről szól, mint inkább egy unalmas pasas. Nekem ezért fontos, hogy valakinek legyenek hobbijai. Mozduljon ki, én is kimozdulok. És aztán nagyobb eséllyel mozdulunk ki együtt is.
2020. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

#5:

Sürgősen el kell költöznöd, ez a helyzet csak súlyosbodni fog.

2020. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Közhely, de igaz, lakva ismerni meg jobban az embert. Ez az igazi ènje, nem az, amivel beetetett. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Amúgy meg első menetben állj ki magadèrt, ne tűrd meg a lekezelő hangnemet.

2. Attól, hogy ő otthon akár kuksolni, neked nem kell. Szedd a cókmókod, ès menj el valamit csinálni a barátnőkkel. Az majd lehet megindítja, hogyha látja, hogy te így is úgyis elmèsz. Ha emiatt balhèzik, akkor azt ne vedd fel, hagyd rá, ne dőlj be az èrzelmi zsarolásnak.

Ha ezek nem segítenek, esetleg tovább súlyosbodik a helyzet, akkor egyèrtelműen szakíts.

2020. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

#8:

Ismeretlen ezekre a várható reakciója. Ez lehet durva is. Rendkívül kicsi az esélye, hogy pozitív irányba változzon.

2020. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
#8: Bocsánat, tiszteletben tartom a véleményed, tekintsd tárgytalannak az előző válaszom.
2020. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!